üveys zikri

aysenurt3991

Muhakkak ki Allah sabredenlerle beraberdir...
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2015
593
1.043
31
merhaba kızlar bu aralar iyi değilim bi iç huzursuzluk var bi tanıdığım üveys zikri önerdi ama bikaç yerde iyi şeyler okumadım bu zikir hakkında bilenler bilgilendirebilir mi

Hiç bilmiyorm ilk defa duydum

Salavat çekmenizi öneririm
Günde 100 tane en azından iyi gelir Allahın izniyle

Bol bol ayetel kürsi okumanızı öneririm

Ben böyle şeylere inanmıyorum bir kişi rüyasında bu zikri gördüğünü söylüyor ve buna inanıp amel etmenizi söylüyor Ayetel Kürsi okuyun Felak ve nas okuyun Allah ferahlık versin

merhaba kızlar bu aralar iyi değilim bi iç huzursuzluk var bi tanıdığım üveys zikri önerdi ama bikaç yerde iyi şeyler okumadım bu zikir hakkında bilenler bilgilendirebilir mi
Merhaba.
Ben de bir dönem çektim, uyguladim ama korktum.
Tavsiye etmiyorum.
Cinleri topluyor bu zikirler.
Evde kimse yokken oturdugum odanın kapısı tıklatıldı, net duydum, eminim.
Pek bi isim anmadan salavat okuyun, çokça eûzübillahimineşşeytanirracîm, Felak Nas Ayetül Kürsi, Amenerrasulü, 3 ihlas, Fatiha, çokça insirah okuyun, istiğfar cekin, tevbe edin, bazı iş ve hobilerle mesgul olmaya çalışın inşaallah.

Uveys zikri, Veysel Karani'ye mal edilmeye çalışılan, cinci hocalarin kullandığı okumalar benim anladığım kadarıyla.

Merhaba.
Tavsiye etmiyorum.
Pek bi isim anmadan salavat okuyun, çokça eûzübillahimineşşeytanirracîm, Felak Nas Ayetül Kürsi, Amenerrasulü, 3 ihlas, Fatiha, çokça insirah okuyun, istiğfar cekin, tevbe edin, bazı iş ve hobilerle mesgul olmaya çalışın inşaallah.

Uveys zikri, Veysel Karani'ye mal edilmeye çalışılan, cinci hocalarin kullandığı okumalar benim anladığım kadarıyla.
Bir Diyanet vaizesi (yani bayan hoca) da bunu doğruladı.

Merhaba.
Tavsiye etmiyorum.

bende böyle şeyler okudum ve korktum teşekkür ederim cnm :)

bende böyle şeyler okudum ve korktum teşekkür ederim cnm :)
Burda dua forumunda üveys zikri başlığıyla bir konu açılmış, oraya da yazdim bilgi olsun diye.
Umarim herkes de sen de iyi olursunuz diger dua sekilleriyle.

Öncelikle size zikrin içeriğini düşünmenizi tavsiye ederim, tevbe, salavat, 11 ihlas 1 Fatiha ve Peygamberimize ve yolundan gelenlere vede istediğiniz herkese hediye ediyorsunuz sonrasında da Tevhit Lailaheillallah çekiyorsunuz.
Zikrin içeriği böyleyken insana nasıl zarar verebilir ki, Allahla aranda aracı olmadan, hiçbir ücret ödemeden, Tevhidi bayrak Fatihanın 4 ayeti sancak edinerek Allahla yakınlaşmanıza vesile olur.
Allah kutsi hadisinde Lailaheillallah diyen benim kaleme sığınır buyurmuştur.
Uzun süredir bu zikri yapıyorum ve korkulacak bir şey yaşamadım ayrıyeten tarikat ve cemaat olmaması yani işin sonunun paraya bağlanmaması da çok önemli bir durum.. Peygamberimiz zikirlerin en efdali Lailaheillallah tır demişken kulların söylediğini niye dikkate alıyorsunuz ki. Zikir Kuran ve sünnete uygundur. Peygamberimiz veda hutbesinde 2 emanet bıraktı bizlere Kuranı Kerim ve sünnet, hadisleri o zaman bence sizde Üveys zikrini bir deneyin sonrada yaşayın ve görün

Öncelikle size zikrin içeriğini düşünmenizi tavsiye ederim, tevbe, salavat, 11 ihlas 1 Fatiha ve Peygamberimize ve yolundan gelenlere vede istediğiniz herkese hediye ediyorsunuz sonrasında da Tevhit Lailaheillallah çekiyorsunuz.
Zikrin içeriği böyleyken insana nasıl zarar verebilir ki, Allahla aranda aracı olmadan, hiçbir ücret ödemeden, Tevhidi bayrak Fatihanın 4 ayeti sancak edinerek Allahla yakınlaşmanıza vesile olur.
Allah kutsi hadisinde Lailaheillallah diyen benim kaleme sığınır buyurmuştur.
Uzun süredir bu zikri yapıyorum ve korkulacak bir şey yaşamadım ayrıyeten tarikat ve cemaat olmaması yani işin sonunun paraya bağlanmaması da çok önemli bir durum.. Peygamberimiz zikirlerin en efdali Lailaheillallah tır demişken kulların söylediğini niye dikkate alıyorsunuz ki. Zikir Kuran ve sünnete uygundur. Peygamberimiz veda hutbesinde 2 emanet bıraktı bizlere Kuranı Kerim ve sünnet, hadisleri o zaman bence sizde Üveys zikrini bir deneyin sonrada yaşayın ve görün
İşin sonu paraya bağlanmıyor ama cemaat haline gelmisler bile üveys zikri yapanlar.
İnternette zikir çekenlerin yorumlarini okuyun, garip garip rüyalar kabuslar görülüyor, mucizevi şeyler yaşadıklarını söylüyorlar ama insanı ürküten durumlar.

Merhaba.
Tavsiye etmiyorum.

Ben de çok araştırdım, bu söylediklerinizle benzer yorumlar okudum, o yüzden hiç başlamadım

X