Utangaçlık hissi

MonicaGellerrr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2024
453
1.467
28
Günaydın kızlar
Dert değil aslında ama çözemiyorum fikir almak istedim. 26 yasındayım cınsel hayatım pek olmasada aktif yani uc ayda falan. Ama söyle bi sorun var. Utanmaya basladım ne yapsam sevisme esnasında öpüsme esnasında olsun gereksız bı utangaclık olustu. Erkek arkadasımla ayrıldıktan sonra oldu bu özellikle cekiniyorum. Bastırılan duygularımda yok sanırım düzenli ilişki olmadıgından mı kaynaklı nedir. Ama karsımdakı de mesela eskı cocukluk arkadasım. Ne yapsam sankı karsıdakı o an ayıplayacakmıs gibi yada rahat edemıyorum. Sebebı ne olabilir sizce

Sebebı ne olabilir sizce
Eski çocukluk arkadaşınız olması olabilir? Sıfırdan tanıştığınız, hayatınıza bi anda giren ve sadece arzuyla başlayan bi ilişkinin ürünü değil, kendisi zamanında en saçma en çocuk hallerinizi gördü, ondan çekiniyorsunuzdur garip gelmedi bana

Sen kendını ne sanıyosun? Mune Mune K Kazen bulabılme ımkanım var mı yoksa direkt cimere mi bildirmem gerekıyor
Size hakaret ettiği için direkt hakaret davası açabilirsiniz, hakkında dava açınca savcılık siteye yazı gönderir ıp adresi vb bilgileri ister kimlik tespiti yapılır, biz kim olduğunu bulsak da kvkk sebebiyle bu bilgileri sizinle paylaşamıyoruz suç çünkü.

X