üstüne görmüş olabilir miyim?

fundaay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2009
135
1
Merhaba arkadaşlar, son adet tarihim 26 nisandı. Genelde 31-35 gün arasında adet görüyorum. Fakat bu ay 24 mayısta kahverengi lekelenme şeklinde başladı. 2 gün çok çok az miktarda kahverengi adet gördüm.3. ve 4. gün de lekelenme oldu.5. gün lekelenmeden biraz fazla idi ve sarıya dönerek bitti. Hiç erken olmam normalde ve adetim biteli 2 gün olmasına rağmen akıntımda artış var ve belim çok ağrıyor. Dün idrar testinde de negatifti. Hiç bu durumu yaşayan var mı ne kadar beklemem gerek kesin sonuç için? Fikri olan var mıbilmiyorumkismile

walla canım ben aylardır deniyorum hamile kalamadım hala o yüzden bişey net bişey diyemicem ama yumurtlama tarihini biliyorsan o günden itibaren 14 gün sonra net sonuç alırsın idrar testi içinse bence adetinin geçmesini bekle ki bence hamile olup olmadığını anlamanın en güzel ve maliyetsiz yolu ateş ölçme yöntemi ateşin düşüyosa bilki geliyo kırmızılar

teşk.ederim baby sanırım biraz daha beklicem. çünki eğer bu olağandışı durum adetse gördüm ve bitti.umarım en kısa zamanda bizler de bebişlerimize kavuşuruz...

canım geçen ay bendede seninkine benzer bişey oldu bendede üç gün oldu sadece ama ben malesef adet oldum günümdende beş gün geçmişti

canım ben hala olmadım ama evdeki idrar testlerim de negatif sanırım düzensizlik var. açıkçası kan testi de yaptırmak istemiorum moralim bozuldu yeterince

merhaba benim görümcem üstüne görmüştü.galiba bu üstüne görmede genetik.anneside üstüne görerek hamile kalmış kızına.kızıda aynı şekilde.2 gün az miktarda adet olmuş ve bitmiş.ve onda baş dönmesi mide bulantısıda oluyordu onlar onlardan şüpelenerek test yaptırdılar hamiş çıktı :)

bende de ara ara baş dönmesi, göğüs uçlarımda sızı var ama evdeki test negatif olunca kan testi yaptırmadım. acayip şişliğimde var. Allah'tan hayırlısı canım bidahaki adetim eğer 28 günde olursam21 inde beklicem artık

bazen adetler kısa surebılıyor...
test negatıfse ..tekrar adet olmayı bekle...yumurtlamam gunlerınde çalıs..sempatiksalakcinni

kızlarrrrr noolur acil cevap yazın bana
sabah kasıklarımda yürürken ara ara batma oldu demiştim ya, az evvel wc ye gittim, peçeteye sildiğimde çok hafif pembelik geldi regl başlangıcı gibi, ama ateşim bugün yüksek ve reglim çarşamba günü, bu ne demek oluyor şimdi, iyi bişey mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…