Üstüne görmeye inanan var mı

nimbus2bin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2017
655
245
Geçen ay düzenli ilişki yaşadık belirtilerim vardı. Regl günümden 5 gün önce adet oldum. Normalde gününde olurum. Ama göğüslerim çok dolgun uçları falan büyüdü. Sık idrarar çıkma kasık ağrısı var. Regl olmadan bir gün önce test yapmıştım negatif çıkmıştı. Kesin yoktur değil mi. Kafamı kurcalıyor sürekli. Şu an ki adetime 9 gün var. Birde iki tane sağlıksız gebeliğim var ikisindede denediğimiz ay hamile kalmıştım. O yüzden bu seferde olmuştur diye düşünmüştüm

Annem bana hamileyken üstüne görmüş. İkinci regl dönemi geldiğinde farketmiş bir gariplik(beni) olduğunu . Genetik falan diyorlardı mesela senin de üstüne görme olur diye ama ilk gebeliğim geç döllenme oldu. İkincisi de olmuyor zaten. Herşey mümkün ya kadın vücudu değişik.

Geçen ay düzenli ilişki yaşadık belirtilerim vardı. Regl günümden 5 gün önce adet oldum. Normalde gününde olurum. Ama göğüslerim çok dolgun uçları falan büyüdü. Sık idrarar çıkma kasık ağrısı var. Regl olmadan bir gün önce test yapmıştım negatif çıkmıştı. Kesin yoktur değil mi. Kafamı kurcalıyor sürekli. Şu an ki adetime 9 gün var. Birde iki tane sağlıksız gebeliğim var ikisindede denediğimiz ay hamile kalmıştım. O yüzden bu seferde olmuştur diye düşünmüştüm

Üstüne görmek ne demek? (Gerçekten bilmiyorum)

Üstüne görmek ne demek? (Gerçekten bilmiyorum)
Öule birşey yok arkadaslar. Yerleşme kanaması denir ona. Kesinlikle adet gibi değildir. Internetten araştırabilirsiniz. Yerlesme kanamasi ve adet kanamasini. Halk arasında bir uydurma üstüne görme. Hamile olan biri nasil adet göreceğini düşünür? Zaten tek.belirti adet kanamasinin olmamasıdır.

X