!!!!!!!!üstüne görme yada adet olupda hamile olan var mı yardımm!!!!!!!

baby2435

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2009
1.094
7
38
normalden daha az adet görüpte hamile olan var mı? yani 4 gün süren adetin sadece ilk iki günü çok az kanaması ve üç ve dördüncü günü sadece kahverengi gibi gelen ve bunun sonucunda da hamile olduğunu öğrenen var mı ben böyle birşey yaşadım adetimin rengi çok koyu resmen bordo gibiydi çok ilginç bi kanamam oldu ama içimde sanki hamiley mişim gibi his var çünkü kanamam çok kısa sürdü ve adetim 2 gün gecikmeli başladı hiç gecikme olmazdı acaba bi hafta sonra kan testi yaptırsam çıkar mı yada böyle bi durumda hamile olmam imkansız mı boşuna test yapıp hayal kırıklığı yaşamak istemiyorumsizce böyle birşey yaşayan var mı bana bu konuda bilgi verirseniz çok mutlu olurumm.. hamileyim demeyi o kadar çok istiyorum ki.....sositososito

normalden daha az adet görüpte hamile olan var mı? yani 4 gün süren adetin sadece ilk iki günü çok az kanaması ve üç ve dördüncü günü sadece kahverengi gibi gelen ve bunun sonucunda da hamile olduğunu öğrenen var mı ben böyle birşey yaşadım adetimin rengi çok koyu resmen bordo gibiydi çok ilginç bi kanamam oldu ama içimde sanki hamiley mişim gibi his var çünkü kanamam çok kısa sürdü ve adetim 2 gün gecikmeli başladı hiç gecikme olmazdı acaba bi hafta sonra kan testi yaptırsam çıkar mı yada böyle bi durumda hamile olmam imkansız mı boşuna test yapıp hayal kırıklığı yaşamak istemiyorumsizce böyle birşey yaşayan var mı bana bu konuda bilgi verirseniz çok mutlu olurumm.. hamileyim demeyi o kadar çok istiyorum ki.....sositososito

benim kayın validem kocama hamileyken aynısını yaşamış.bence kan testi yaptır.kanda 12günlükten sonraki gebelikler çıkıyor.idrarda daha geç çıkıyor.kan testi için 1 hafta beklemene gerek yok yani :eek:

babycim bende buna benzer bir olay yasadim bu ay benimde kafam karisik biraz...

6 gun gecikmeli adet oldum ve 2 gun surdu adetim ama normal adetimden daha farkliydi...

hayirlisi olsun bakalim....insh'Allah hamilesinizdir...

babycim bende buna benzer bir olay yasadim bu ay benimde kafam karisik biraz...

6 gun gecikmeli adet oldum ve 2 gun surdu adetim ama normal adetimden daha farkliydi...

hayirlisi olsun bakalim....insh'Allah hamilesinizdir...

inşallah canım benim allah olmayan herkese nasip etsin tatlım sen test falan yapmadın mı? bence sen hamilesin gibi geliyo bana:emir_bebek:

amin,amin...

Ben yok test yapmadim bekliyorum bakalim:)

inşallah hamilesindir canım bende yarın klomene başlıcam doktorum adetinin 5. günü başla demişti bende hamile olmadığıma göre hap a başlayabilirim eğe hamileysem zaten ortaya çıkar allah hakkımda hayırlısını nasip etsin...

canım ben böle bi durum yaşadım hemde şuanki hamileliğimde..
daha önce 2 düşük yaşadım.. bu lekelenmelerden dolayı..
Hamileyken üstüne qörme diye bişey yoktur canım
eğer hamileysen ve lekelenmen qeliyorsa bebeğinin düşük tehlikesi var demektir
hemen bi dr qitmelisin
bende 3 qün normal adet qörür qibi kahve renqi lekelenme qördüm bu hamileliğimde
sonra bi anda kesildi bi qün arayla falan lekelenme qörmeye başladım
şüphelenince dr qittim ve hamile olduğumu ayrıca düşük riskim olduğunu öğrendim
dr bir sürü ilaç yazdı bana bebeğimi tutabilmek için
3 ay boyunca yattım ben sürekli ve ilaçlarımı kullandım ama yinede 3 ay boyunca lekelenme qördüm
yani düşük riskim 3 ay boyunca vardı..
o yüzden canım sende bu durumu hafifie almamanı tavsiye ederim
hemen bi dr qörünmelisin
Büyük ihtimalle hamilesin ve düşük riski yaşıyorsun bilmiyorumkismile

tabiki zamani hazir, biz nekadar cabalasakta bos iste...!

Allah en kisa zamanda butun isteyenlere tattirsin esi,benzeri bulunmayan mutlulugu..!

bende test yapicam bu gunlerde supeliyim kendimden cunki..!kendimi pek iyi hissetmiyorum!!

canım ben böle bi durum yaşadım hemde şuanki hamileliğimde..
daha önce 2 düşük yaşadım.. bu lekelenmelerden dolayı..
Hamileyken üstüne qörme diye bişey yoktur canım
eğer hamileysen ve lekelenmen qeliyorsa bebeğinin düşük tehlikesi var demektir
hemen bi dr qitmelisin
bende 3 qün normal adet qörür qibi kahve renqi lekelenme qördüm bu hamileliğimde
sonra bi anda kesildi bi qün arayla falan lekelenme qörmeye başladım
şüphelenince dr qittim ve hamile olduğumu ayrıca düşük riskim olduğunu öğrendim
dr bir sürü ilaç yazdı bana bebeğimi tutabilmek için
3 ay boyunca yattım ben sürekli ve ilaçlarımı kullandım ama yinede 3 ay boyunca lekelenme qördüm
yani düşük riskim 3 ay boyunca vardı..
o yüzden canım sende bu durumu hafifie almamanı tavsiye ederim
hemen bi dr qörünmelisin
Büyük ihtimalle hamilesin ve düşük riski yaşıyorsun bilmiyorumkismile

çok saol canım benim dediğin gbi en iyisi doktora gitmek ve sonucu öğrenmek

sonuç ne oldu birde onu yazsanız sizinle aynı durumu yaşayanlar en azından fikir edinirler:KK36:

sonuç ne peki hamilemisin lütfn cvp yaz aynı durumdayım çıldıracam:KK52::KK52:

arkadaşlar benim de adet günüme 15 gün kala kanamam oldu.sadece 1 kez geldi açık pembeydi rengi.üstüne görme akıntısı olabilir mi ?araştırdığım kadarıyla üstüne görme adet günü yada adet gününe yakın oluyormuş.test yaptırmadım.negatif çıkarsa üzülürüm diye.sizce bu kanama ne olabilir? bunun dışında bir belirti yok.sadece dokununca göğüslerim az da olsa sızlıyor.haftaya adet olmam lazım sizce test yaptırmak için adetimin geçmesini beklemeli miyim?

X