Üstüne görme olabılır mi ?

Ceyda4

Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2019
138
37
25
Merhaba kızlar , benim adetim ay 10 gün gecıktı . 10 günün sonunda hafıf sancıyla adet gordum ılk gün hafıf kahverengı akıntım oldu Sonra 1 gün Kanama 5 gündür De kahverengı akıntım oluyor sebebı ney acaba üstüne görme mi yokSa normal mi YaDa kist mi

reglınız 10 gun gecıktıyse ustune gormuş olmazsınız ustune gorme gebe oldugu halde regl gununde kanama yasamaktır sız eger hamıleysenız ya dusuk tehlıkenız var ,ya stres kaynaklı ( havadan da olabılır) bır gecıkme yasadınız yada en son ıhtımal benım gıbı kımyasal gecırdınız vucut onu atıyor bunların neden oldugunu anlamak ıcın bır kadın dogum doktoruna gıdıp muayene olun kıst olur enfeksıyon olur bu durumun bır cok sebebı olabılır

6 gündür dengesiz kanama yaşıyorsunuz ve doktora gitmek yerine neden buraya yazıyorsunuz biz nerden bilebiliriz ki herkesin bünyesi vücudu farklı

6 gündür dengesiz kanama yaşıyorsunuz ve doktora gitmek yerine neden buraya yazıyorsunuz biz nerden bilebiliriz ki herkesin bünyesi vücudu farklı
Ben bundan 1 ay önce dusuk yaptım , kese oLusmadıgından kendılıgınden düştü . Dusukten sonra olan kanamada da aynı kahverengı akıntım oldu bu ilk adetim bunDa da oldu etraftakıler normal dedı bıde buraya da sorayım dedim

Bende dusuk yaptım beta yukseldı 800’den 600’e dıe die düştü dusukten sonra kanama oldu we bu ilk adet dusukten sonrakı kanamada da kahwerengı lekelenme gordum bunDa da . Kist ihtimaLi var mi Sizce ..

Geçmiş olsun Rabbim tez zamanda sağlıklı bir gebelik yaşamayı nasip etsin doktorunuz kontrol vermedimi bende haziran da düşük yaşadım sonraki adetim 6 gün erken geldi bu ayda öyle oldu döngüm değişti 31 den 25 güne düştü kontrolde sorun çıkmadı bence sizde gidin tekrar Bi baktırın mutlaka düşüklerden sonra düzensizlik ya da bu tarz değişimler olabiliyor

ALLAH razi oLsun RABBIM sizede Nasip etsin , hayir gel demedi cunku kese oluşmamıştı bide ilk gebelikti normal dedi korunma biLe dedi .. kahwerengi akıntı görünce kisten kortum hatta doktora qDip bu Sonucu vermeSinden biLe korkuyorum coqu kişiye Sordum bizde de boyle oldu dedi 1 adet daha bekleyecem ki inş o adet gelmez hamile olurum:)

Bende dusuk yaptım beta yukseldı 800’den 600’e dıe die düştü dusukten sonra kanama oldu we bu ilk adet dusukten sonrakı kanamada da kahwerengı lekelenme gordum bunDa da . Kist ihtimaLi var mi Sizce ..
şimdi bak ıhtımaller uzerınden gıdersek bır cok ıhtımal cıkar ortaya ben normal gebelıgımde 8. haftada bebek oluşmadıgı ıcın kurtaj oldum mesela ondan sonrakı reglerım hep duzensız ve kahve akıntı oldu ama suan senın ne yasadıgını ne ben nede burdan baska bırısı bılebılır dusuk yaptım dıyorsun parça ıcın kontrole gıttın mı belki parça kaldı en saglıklısı bır kontrole gıtmen kımse bunun normal olup olmadıgını bılemez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…