Üstüne görme mi sizce ?

cansin001

Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2024
457
109
31
3 gün adetim gecikti ve kahverengi bulaş bulaş lekelenme oldu siyahımsı ve kahve karışımı. Ertesi günde çok az bir kanama geldi bugünde çok az geldi. Toplasan bir ped anca dolar ( afedersiniz) normalde benim ilk iki gün dolu dolu olurdu reglim. Ovulasyon takibiyle yumurtlama günlerimizi değerlendirmiştik. Adet belirtilerim bile yoktu taa ki o lekelenme gelene kadar o gün regl sancıları gibi gelip gitti dünde az çok oldu bugünde. Normalde bir hafta öncesinden göğüslerim şişer ağrırdi bunda sadece büyüdüler.

Yarın hemen bi erken gebelik testi yapın. 3 gün gecikme olduysa silik de olsa mutlaka belli eder kendini diye düşünüyorum

Yarın hemen bi erken gebelik testi yapın. 3 gün gecikme olduysa silik de olsa mutlaka belli eder kendini diye düşünüyorum
Lekenin geldiği gün test yaptım negatif çıktı. Ağustos 25 e kadar da değerlendirmiştik. Reglim ilk defa gecikti böyle işte geldi dedim ama böyle şeyler yaşayanlar varmış aklıma takıldı benimde

Ben de aynı şeyi yaşıyorum. Ama negatif , 6 sonda kanamam oldu, ne kadar süre sonra testte pozitifi görürüz

Ben de aynı şeyi yaşıyorum. Ama negatif , 6 sonda kanamam oldu, ne kadar süre sonra testte pozitifi görürüz
Bir hafta beklemek gerekiyormuş ama pıhtı varsa regl diyolar bende pıhtı vardı sanki o yüzden benim umudum kalmadıda yinede aklıma takilmasin diye bir hafta bekler yaparım.

Merhaba sonuç nedir ne oldu naptın iyi misin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…