üstüne görme hakkında bilgi sahibi olan arkadşalar yardımınızı bekliyorum

üstüne görme adet miktarında ve renginde farklılık olduğunda oluyor canım, ama bazen anlamayabiliyorsun da... sen yine de bi idrar testi yap bence...

nisan ayinda üstüne görme yüzünden bebegimi kaybettim, adet oldum sandim ama farkliydi biliyorum, testler cift cizgi gösteriyor ama kanda degerler az cikiyordu, o yüzden gebe olduguma ihtimal vermemistim zaten 6 yildir istiyordum ve yine hayal kirikligi diye düsündüm. Adet bittikten 1 hafta sonra sancilandim, kivrandim ve büyük parcalar düsürdüm

nisan ayinda üstüne görme yüzünden bebegimi kaybettim, adet oldum sandim ama farkliydi biliyorum, testler cift cizgi gösteriyor ama kanda degerler az cikiyordu, o yüzden gebe olduguma ihtimal vermemistim zaten 6 yildir istiyordum ve yine hayal kirikligi diye düsündüm. Adet bittikten 1 hafta sonra sancilandim, kivrandim ve büyük parcalar düsürdüm giden bebegimdi

hmmm o zaman hamis degilsin ama gercektende dikkat etmek lazim. Valla bu üstüne görme olayi beni cok sarsti, resmen testlere karsi bir fanatikl oldum cünkü adetime 5 gün kala falan hep silik cikiyordu ve clearblue dijital "pregnant" yaziyordu günüm gelince adet oldum ama 2 gün bile sürmedi bor ped dolduracak kadardi sonra 3 gün kahverengi kir seklinde lekeler geldi ben yine inanadim hamile olduguma test yaniliyor diye düsündüm hep. Artik testlere inancim coook büyük

kan testi yaptirdim ama galiba gec kalmistim düsük baslamisti bile o yüzden gözükmemisti ama düsük yaptigim gün hastanye gidince idrar testi pozitifti cok agladim ama hayirlisi olsun demekten baskada caremiz yok

evet canım hayırlısı neyse o oluyo üzme kendini allah bundan sonrası için sana güç versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…