Üstün zekalılar daha az uyuyor

bu kadar üstün zekali insanin arasina ben yakismadim a.sama ben siradanim ve uymayi cok seviyom :sm_cool:

allaaaaah benım kızım esım ıkısıde ustun zekalı desenıze kendım ıcın aynı seyı soyleyemıyorum ama

ne yani ben şimdi geri zekalımıyım, :uhm:yav bu çok saygıdeğer sayın profösörümüzün dediğine bakarsak ben aptallık derecesinde geri zekalıyım o zaman,sırnaşık şey 24 saatin 12 saatini uyuyarak geçirmek benim en büyük mutluğluğum, ama yapamıyorum o ayrı mesele, :1no2:ancak şu da bir gerçektir ki ben çok zeki bir insan olduğumu düşünüyorum, bunu da bazı tanıdıklarım bana dipnot olarak belirtirler övünmek gibi olmasın, jeyyar sanursam vakti zamanında okulumda ve şu anda işimde başarılı olmam bunun bir kanıtı olsa gerek a.s ayrıcana saygıdeğer profösörümüze saygılarımı sunuyorum, :mymeka:

insan dinlenerek ve huzurlu uyumazsa anormal olur yada çok dengesiz olur, ben ne yapayım üstün zekayı herşeyden önce uykuyu tercih ederim bak görün dinlenmiş beyin size üstün zeka yeteneğini nasıl belli eder... :)))))

bende uykuyu cok sewıyorum ama gerizekalı olduğumu dusnmuyorum bu tezi çürütecek bişeler bulmamız lazım uykuyu sewenler olarak:roflol:sengözlerimebaksanab

bilim adamları bazen sallıyo heeklava:
hiçte gerüzekalu değilim walla Allahıma bin şükürjeyyar
şaka bi yana inanmıyorum ben vücudumun demekki uykuya ihtiyacı varmıs ki 12 saat uyuyorum:roflol:

şimdı ben ne oluyorum acep bazı zamanlar hıc uyuyamıyorum,bazı zamanlarda ıse gozumu acamıyorum.şimdı ben gel gıtlerımı oynuyorum

ya aarkadaşlar iyide size gerizekalı diyen olmamışki sadece üstün zekalılardan bahsetmiş gerizekalılar 10 saat yada 12 saat uyur die sölememişlerki niye alınıyorsunuz anlamış deillim doğrusu ,sadeece çok üstün zekalı olmaya bilirsiniz ama zekisinizdir .yani bence yazıyı dikkatli okuyup yorum yapmamk gerekli gibi geldi bana sadece :))

sadece uyku kısmı değil satırı satırına annemi anlatmışlar. ara sıra olimpiyat ve IQ soruları buluyorum şak diye yapıyor kadın. böyle anneden böyle kız, beni de bıraksalar akşama kadar uyurummirmirmirmir

hayatın stresinden,gecim sıkıntısından,herkes birbirini yerken,göze doğru dürüst uykumu giriyor be anacım.
iki üç demeyince uykuya dalamıyorum,ve sürekli uyur uyanık hallerdeyken,keşke uyuyabilsemde gerizekalı konumuna girsem.
uykusuz durumda ne zeka kalıyor nede rahatlık,sürekli gergin vede sinirli oluyor insan.
ben razıyım gerizekalı olmaya valla.ohhh dinlenmiş bir kafa ve vucut ne güzel.
bilim adamları burda ucmuş yani..:uhm:.

ay ben gerizekalıyım o zaman uyumaya doyamıyorum çünkü -tatlicadiarzu-

benim hiç zekam yok sanırım.bi inceleseler beni çok ilginç şeyler çıkabilirlaelaelaelaelae

bende uykuyu çok severim ama zekiiyimdirde

aaa valla benim ögrencilik yıllarımı özellikle de üniversite zamanlarımı anlatmış hayret ettim
ama iş hayatına atıldıktan sonra yorgun bitkin oldum hep. şimdide uykusuzluğa dayanıklıyımdır ama 1-2 seneden beri sağlığım bozuluyor örneğin uykusuzsam çarpıntı olabiliyor, saçlarım o gün daha çok dökülüyor, hatta bu iş adet düzensizliğine bile yol açıyor. Sanırım eskiden vücudumu hoyratça kullanmam sebebiyle böyle oldum 30 unda çöktüm kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…