üstsüz güneşlenmek için doğru mekan...

ozzzy01

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2010
54
0
geçen sene göğüs estetiği yaptırdım. Normalden güçük olan göğüslerim şimdi 90 beden. bi süre sporcu sütyeni taktıktan sonra sonuçtan çok memnun kaldım. Açıkcası senelerdir içimde uhtedir.. Tatile gidip egosuzca güneşlenmek istiyorum. Alanyaya gitcem ama rahat edecek bi yer arıyorum. sizce var mı böyle bir yer? :S

Yurt dışına gidin.Mykonos'a gidin hatta. sempatiksalakcinni

Son düzenleme:
sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

Son düzenleme:

Alanya tamda aradığınız yer bencesengözlerimebaksanab

neden üstsüz güneşlenmek istiyorsunki,güneş artık çok zararlı cilt kanseri olabilirsin.

Yunan adalarına gidin tam size göre bir yer mazallah alanyada tanıdık filan olur egonuz yarım kalır sonra sempatiksalakcinni

Kendini rahatlatmak için güneşleneceksen, her kumsal paris olmalı sempatiksalakcinni
Yalnız Çeşme, Bodrum falan silikonlu kaynıyor,
benim doktorum iyi senin doktorun kötü falan diye muhabbetler çekmek durumunda kalabilirsin.:2:

eee o zaman güneşlenin o şekildee ruslar hep öylee zatenn aralarına karısırsınızz bısey olmas farketmezler sizisengözlerimebaksanab

fethiyede çok görmüştüm ben üstsüz güneşlenen silikonlu da çoktu ayrıca sempatiksalakcinni

Alanya artık sezonu kapattı hep yaşlı turist geliyor ve ister istemez göze çok batıyorsun. Böyle bişey de olsun istemiyorum. Yurtdışına da çıkacak durumum yok. Fethiye belki olabilir. Gerçi güneş namına da bişey kalmadı.. :S bu sezonu da kapadık sanırım...

Türklerden üstsüz güneşlenen var mı?inanın ben hep yabancı zannediyordum

Alanya dogru mekan bence ..

Alanyada büyümüş birisi olaraktn :)

şu an sezon devam edıyor ,kıslıklar cııkmadı hala, hatta bugun cok sıcakmıs dneıze gıdenler olmuş..

kı kurban bayramında havalar guzel olursa sahiller dolar taşar :)

öyküm hanım.
tabiiki var. bu soruyu sormamışsınız kabul ediyorum:):93:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…