Usgye gore cinsiyet tahmini

Artik1Anne

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2019
14
3
25
Bi haftaya bidaha aticam burada 6+5ti kucucuk ama olsun bilen varsa tahminleri alabilirim

Eklentiler

• 1669200987761-932289710.jpg
    63 KB · Görüntüleme: 25
Keseye göre tahmin yapanlar vardı uzun muz gibiyse erkek yusyuvarlak ise kiz diyorlardı kese icin tutanlar olmuş ama tutmayanlarda olmuş biraz bende yüzde yüz diye düşünemem ama o teoriye göre erkek gibi oluyor
Sağlıkla gelsin

Bi de bişey soracağım kalp atışı duydunuz mu 6+5’de acaba
Evet duyduk cok sukur 2 kere duymak icin 2 hafta gittim geldim korkumdan 2. Gebeligim bir oglum var 1.5 yasinda bununda erkek oldugunu hissediyorum ama emin deilim tabiki kiz olsa daha hos olur onunda tadina bakmis olurdum

Evet duyduk cok sukur 2 kere duymak icin 2 hafta gittim geldim korkumdan 2. Gebeligim bir oglum var 1.5 yasinda bununda erkek oldugunu hissediyorum ama emin deilim tabiki kiz olsa daha hos olur onunda tadina bakmis olurdum
Hayırlısı olsun sağlıkla olsun O teori icin kesin gözüyle bakmıyorum ben de

Allahım bana da nasip etsin kalp atışını duymayı bizim daha çok minik

Hayırlısı olsun sağlıkla olsun O teori icin kesin gözüyle bakmıyorum ben de

Allahım bana da nasip etsin kalp atışını duymayı bizim daha çok minik
Ilk mi senin bu insallahhhh hic bekletmezde hemen duyarsin o cennet gibi sesi benim 2. Olmasina ragmen sanki ilkmis gibi tuhaf hisler vardi uatumde cok duygusallastiriyor insani yahuu

Ilk mi senin bu insallahhhh hic bekletmezde hemen duyarsin o cennet gibi sesi benim 2. Olmasina ragmen sanki ilkmis gibi tuhaf hisler vardi uatumde cok duygusallastiriyor insani yahuu
Evet ilk İnsallah tadarım o duyguyu her gebelik farklı diyorlar ilkinden de farklı olabiliyormuş sağlıkla gelsin hepsi Gerçekten çok farklıymış bana daha erken diyorlar hissetmen diye ama ben içgüdüsel hissediyorum duygusallastım çocuklara bakışım bile değişti

Masallah subhan allah rabbim saglikla kucsgina almani nasip etsin hem sana hem.tum.bekleyenlere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…