Usgye gore cinsiyet tahmini

Artik1Anne

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2019
14
3
25
Bi haftaya bidaha aticam burada 6+5ti kucucuk ama olsun bilen varsa tahminleri alabilirim 😚😚

Eklentiler

• 1669200987761-932289710.jpg
    1669200987761-932289710.jpg
    63 KB · Görüntüleme: 25
Keseye göre tahmin yapanlar vardı uzun muz gibiyse erkek yusyuvarlak ise kiz diyorlardı kese icin 🙈 tutanlar olmuş ama tutmayanlarda olmuş biraz bende yüzde yüz diye düşünemem ama o teoriye göre erkek gibi oluyor 😅
Sağlıkla gelsin 💕💕🙏🏻🙏🏻

Bi de bişey soracağım kalp atışı duydunuz mu 6+5’de acaba ❤️
Evet duyduk cok sukur 2 kere duymak icin 2 hafta gittim geldim korkumdan 2. Gebeligim bir oglum var 1.5 yasinda bununda erkek oldugunu hissediyorum ama emin deilim tabiki kiz olsa daha hos olur onunda tadina bakmis olurdum 😊😊

Evet duyduk cok sukur 2 kere duymak icin 2 hafta gittim geldim korkumdan 2. Gebeligim bir oglum var 1.5 yasinda bununda erkek oldugunu hissediyorum ama emin deilim tabiki kiz olsa daha hos olur onunda tadina bakmis olurdum 😊😊
Hayırlısı olsun sağlıkla olsun 🙏🏻🙏🏻 O teori icin kesin gözüyle bakmıyorum ben de 🙏🥰

Allahım bana da nasip etsin kalp atışını duymayı 💫 bizim daha çok minik 🙈🙈🙈

Hayırlısı olsun sağlıkla olsun 🙏🏻🙏🏻 O teori icin kesin gözüyle bakmıyorum ben de 🙏🥰

Allahım bana da nasip etsin kalp atışını duymayı 💫 bizim daha çok minik 🙈🙈🙈
Ilk mi senin bu insallahhhh hic bekletmezde hemen duyarsin o cennet gibi sesi benim 2. Olmasina ragmen sanki ilkmis gibi tuhaf hisler vardi uatumde cok duygusallastiriyor insani yahuu 😥😥😥

Ilk mi senin bu insallahhhh hic bekletmezde hemen duyarsin o cennet gibi sesi benim 2. Olmasina ragmen sanki ilkmis gibi tuhaf hisler vardi uatumde cok duygusallastiriyor insani yahuu 😥😥😥
Evet ilk 🙏🏻🙏🏻 İnsallah tadarım o duyguyu 🥰🥰 her gebelik farklı diyorlar ilkinden de farklı olabiliyormuş sağlıkla gelsin hepsi 👼🏻 Gerçekten çok farklıymış bana daha erken diyorlar hissetmen diye ama ben içgüdüsel hissediyorum duygusallastım çocuklara bakışım bile değişti

Evet ilk 🙏🏻🙏🏻 İnsallah tadarım o duyguyu 🥰🥰 her gebelik farklı diyorlar ilkinden de farklı olabiliyormuş sağlıkla gelsin hepsi 👼🏻 Gerçekten çok farklıymış bana daha erken diyorlar hissetmen diye ama ben içgüdüsel hissediyorum duygusallastım çocuklara bakışım bile değişti
Masallah subhan allah rabbim saglikla kucsgina almani nasip etsin hem sana hem.tum.bekleyenlere

X