Unutmadım, unutamam [unutamayanlara özel]

yabangulumZ

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2008
9.722
23
41
Unutmadım, unutamam,
Kara sevdam merak etme.
Yaşamaksa, yaşadım lakin
Canımın çoğu kaldı sende!

Gittim… Senin ve sevginin olmadığı neresi varsa oraya… Görmemek iyi geliyor, göz görmeyince gönül katlanıyor. Yani alıştım, alışıyorum… Ama unutmayı çıkardım hayatımdan, unutmaya çalıştıkça daha çok hatırladığım oluyorsun. Anladım ki unutamam!
O günden sonra yaşadım, yaşamak böyle oluyorsa eğer… Daha cansız, daha hissiz… Ama daha sakin, daha huzurlu…

Pişman mıyım asla!
Güzelleştim yasla!
Sevmedim mi? Sevdim evet
Senden sonra ihtirasla!

Seni geride bırakmaktan hiç pişman olmadım. Çünkü sen, beni, seni sevdiğim için çoktan pişman etmiştin. Yas’ın, sevginden daha az acıtıyordu. İçimde kaldı öylece işte… Başka yüreklere aktım, usulca, yas’ınla… Çokta sevdim senden sonra ama seni sevdiğim gibi olmadı hiç biri… Mutlu olsun, mutlu ettim… Ama… Hani şu ama’sı var ya… Olmadı senin gibi, yaşanmadı… Ne acısı, ne de sevgisi benzemedi sana olana…

Ama benim ciğerim yanar,
Ten oyalanır, can kanar.
İki gözüm iki çeşme,
Haberin yok içerime içerime akar!

Alışsam da içimde bir yerler hala yanar… Ten gülse de, canımdaki yaran kanar… Bazen ağlarım usul usul ansızın… Mutlu olsam da, yarım kalan sevdam batar gözüme. Yaşlar yağmur damlası olur içimde. Yıkadıkça yıkar, tuz basar yarama… Kabuk tutar sonra… Ben kendi başıma kanatır, kendi başıma iyileştirir oldum zamanla…

Unutmadım, unutamam,
Kara sevdam merak etme.
Yaşamaksa, yaşadım lakin
Canımın çoğu kaldı sende!

Senin bilmene, duymana, görmene gerek yok… Unutmayışım kendime, alışmam kendime… Şu an ki mutluluğum kendime… Ben öğrendim hayatımda senin yerin olmadığını, şimdi sıra sende… Bende yokum senin gibi kara sevdam… Sende bıraktıklarım senin olsun… Ben yaşarım böyle de!!!

Kalsaydın yokluğunla yok olmazdı bu şehir
Kaçmakla mutluluklar bulunmuyor bunu bil
Yaprak kıpırdamıyor, yüreğim öyle susmuş
Sana bana sevgimize, olanlar olmuş...

Gittim.. Sen'in ve sevginin olmadığı neresi varsa oraya.. Görmemek iyi geliyor, göz görmeyince gönül katlanıyor. Yani alıştım, alışıyorum.. Ama unutmayı çıkardım hayatımdan, unutmaya çalıştıkça daha çok hatırladığım oluyorsun. Anladım ki unutamam!
O günden sonra yaşadım, yaşamak böyle oluyorsa eğer.. Daha cansız, daha hissiz.. Ama daha sakin, daha huzurlu..

Pişman mıyım asla!
Güzelleştim yasla!
Sevmedim mi? Sevdim evet
Sen'den sonra ihtirasla!

Sen'i geride bırakmaktan hiç pişman olmadım. Çünkü sen, beni, sen'i sevdiğim için çoktan pişman etmiştin. Yas’ın, sevginden daha az acıtıyordu. İçimde kaldı öylece işte.. Başka yüreklere aktım, usulca, yas’ınla.. Çokta sevdim sen'den sonra ama sen'i sevdiğim gibi olmadı hiç biri.. Mutlu olsun, mutlu ettim.. Ama.. Hani şu ama’sı var ya.. Olmadı sen'in gibi, yaşanmadı.. Ne acısı, ne de sevgisi benzemedi sana olana..

Ama benim ciğerim yanar,
Ten oyalanır, can kanar.
İki gözüm iki çeşme,

Alışsam da içimde bir yerler hala yanar.. Ten gülse de, canımdaki yaran kanar.. Bazen ağlarım usul usul ansızın.. Mutlu olsam da, yarım kalan sevdam batar gözüme. Yaşlar yağmur damlası olur içimde. Yıkadıkça yıkar, tuz basar yarama.. Kabuk tutar sonra.. Ben kendi başıma kanatır, kendi başıma iyileştirir oldum zamanla..

Unutmadım, unutamam,
Kara sevdam merak etme.
Yaşamaksa, yaşadım lakin
Canımın çoğu kaldı sen'de!

Sen'in bilmene, duymana, görmene gerek yok.. Unutmayışım kendime, alışmam kendime.. Şu an ki mutluluğum kendime.. Ben öğrendim hayatımda sen'in yerin olmadığını, şimdi sıra sen'de.. Bende yokum sen'in gibi kara sevdam.. Sen'de bıraktıklarım sen'in olsun Ben yaşarım böyle de..

Nisan yağmuru gibi girdin hayatıma..
Beklenmedik bir anda..
Habersizce ve aniden..
Hükmettin damarlarımdaki kanıma..
Sonra..
Bir ateş düşürdün yüreğime..
Yaktın, kavurdun içimi çöl rüzgarları misali..
Hala unutmadım, unutamam karanlık gidişini..
Gitmeler Sana, hasretler bana kaldı..
Ah Sevgili..
Hiç mutlu olmadım kalbine girdim gireli..
Öldürdün senin için çarpan şu yüreği..
Oysa ne çok sevmiştim seni..
senağlamasenağlamasenağlama

Ama benim ciğerim yanar,
Ten oyalanır, can kanar.
İki gözüm iki çeşme,

bu mısralar benı anlatır dıle getırır

canım bende unutmadım unutamıyorum..ugraşıyorum
olmuyor..bır turlu ondan ve yaşananlardan sıyrılamıyorum
ayrılınca kaybetınce yoklugunu sevgısını dahada anladım

ellerıne saglık...tam benlık bır konu olmuş..saolsın

canım emegıne saglık...kımsenın unutması kolay olmuyor
belkı unutmuşluga sıgınılıyor ama ıcerde taaaaa derınde hep kalıyor
zaman zaman ansızın aklımıza gelıyor
ayrılıklar olmasa sevenler kavuşsa ne guzel olur ama olmayıncada olmuyor
hepımız unutuk sanıyoruz kendımızı kandırıyoruz canım
tekrar tesekkurler

Alışsam da içimde bir yerler hala yanar.. Ten gülse de, canımdaki yaran kanar.. Bazen ağlarım usul usul ansızın.. Mutlu olsam da, yarım kalan sevdam batar gözüme. Yaşlar yağmur damlası olur içimde. Yıkadıkça yıkar, tuz basar yarama.. Kabuk tutar sonra.. Ben kendi başıma kanatır, kendi başıma iyileştirir oldum zamanla..

ellerıme saglık tamm bızı anlatatan konu olmus unutulmuyooooooooooooo

Öyle dudak büküp hor gözle bakma
Bırak küçük dağlar yerinde dursun
Çoktan unuturdum ben seni, çoktan
Ah bu şarkıların gözü kör olsun

Güzelsen güzelsin, yok mu benzerin?
Goncadır ilk hâli bütün güllerin
Aklımda kalmazdı yüzün, ellerin
Ah bu şarkıların gözü kör olsun

Bir gülüşün var ki, kaş çatar gibi
En sıcak sözlerin azarlar gibi
Hiç bağlanır mıydım çocuklar gibi?