Unutma Beni - Fox Tv

ay inanmıyorum illaki bişi olacak bu seferde kardeşi ortaya çıktı salaklar dizi iyice saçmalamaya başladı aptallar
bu kadar olur yani bi kerede iyi bişi olsun ya
heeeyyyyy yönetmen artık sıkıldık kötükedihüso kötükedihüso kötükedihüso

yavuz tekrar tuğçeye aşık oluyo kafamçokkarıştıbugün baya sinirlendim ben bu senaristi elime bi geçirsem fena yapacam kötükedihüsobari bi olay çözülsün beee hepsi yerinde sayıyo.

ufffff boyle arkadaslik mi olur yaaaaa kim kime dumaduma snki yavuzla leventten baska erkek yok asuyla tugceden baska kiz yok. o onun eskisiyle bu bunun eskisiyle olacak is mi? tugcede illaki asunun ciktiklarinin pesine dusecek sanki baska kimse yok:tomato::tomato::tomato:

19 Mayıs 2010 Çarşamba Unutma Beni 451.Bölüm Özeti;İlkay,Ali'nin Ruf ile ilgili söylediklerinde haklı olduğunu anlar. Ali ile konuşmak için şirkete gider ancak gördükleri karşısında hayal kırıklığına uğrayacaktır.

ne görecekki:1shok:

muhtemelen öpüşürlerken görür. amaaann sıktı ya. şu şaziye olayı açıklığa kavuşsun artık.ben izlemyorum artık sizin yorumlarınıza bakıyorum. oh be kurtuldum

Unutma Beni 20 Mayıs 2010 Perşembe Unutma Beni 452.Bölüm Özeti; İlkay hala Ali ve Çağla'yı gördüğü anı düşünmektedir. İlkay gördüklerini Nazlı ile paylaşamaya karar verir. ohaoldumsmile

ya bu ali napmaya çalışıyo yaaa offf sinirlerim oynuyo bi ilkayı düşünüyo gibi yapıyo bi nazlıyı öpüp kokluyo bi çağlayı manyak ya offfff walla sinir oluyorum salak yaaa bu kızlarda ne aliymiş beeeeeekötükedihüso

allahım şu mehtap gibi ve muzaffer gibi insanlarda bizleri uzak tut....alsanaalsanasmile
walla güzel oynuyolar rollerini ama çok sinir oluyorum yaaa muzafferin şaziyeyi fırsattan istifade kadının herşeyini elinde alıcak offf walla bu yönetmen napmaya çalışıyo bizi kalpten öldürecek haaaakannehir

oh be şu filmde nihayet içimi serinletecek bişe oldu nihayet afferin be şaziyeye akıllı kadınmış haaa bütün malları mülkleri eminenin üstüne geçirmiş....sositosositoalkisalkisalkis

şaziye akıllı falan değil akıllı olsaydı zaferle evlenmezdi daha iyice tanımdan saf saf evlendi hiç ben zengin kadınım bu adam param için evlenebilir diye düşünmedi çok yaş farkı var üstelik hadi onun aklına gelmedi şeker hala ve şerif falan uyardı gene inanmadı 2 çiçeğe kandı kaç yaşına gelmiş insanları tanıyamamış

evet ama muzoo emoşa saldırcak mı acep :)) dizi sapıklığa doğru gidiyor..aliş te bayaa öptü yanee o çağlayı..baygın baygın bakıyor ya o kıza sinir oluyorum yoksa güzel kızz..

Unutma Beni 453.Bölüm Özeti; İlkay Nazlı'ya Ali ve Çağla ile ilgili bildiklerini anlatır. Nazlı duyduklarına inanıp inanmamak konusunda kararsızdır. Yavuz ise Levent'i geri dönmesi için ikna etmeye çalışır

ya kizlarrrrrr burda bi arkadas bi sitenin linkini vermisti kacirdigim bölümleri ordan izliyodum ama simdi videolar acilmiyo mafoldumben
nerden izleyebilirim bilginiz varmi???

LOCA cnm tsk ederim bende ordan bakiyodum ama acilmiyo yaaaaaaa
sende aciliyomu?? acaba sorun sadece bendemi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…