Unutma Beni - Fox Tv

tükürse nolcakki zafer daha beterini yapar.zaten bugün eziyet etti kadına:gitme:

ay şu şaziye hiç bişey yapamıyo şu uyuzların yüzenede mi tükürmiyo yaa

şaziye gözüyle emineye teli işaret etti emine su istiyor sandı ahhh emine ahh gitti tel

şerife yuh mehtap muzodan tel ben alırım dedi şerif mehtaba sen nasıl alcan teli diye sormadı herşeyi mehtabın yanında konuşma şerif

artık sıktı iyice. aliyle çağla olayıda sıktı ( zaten çağlaya sinir oluyorum),ilkay olayıda sıktı( başrol oyuncusu ama dizide sadece bikaç dakika gözüküyor hergün, tuğçeyi asuyu daha çok görüyoruz), tuğçe ağla ağla içi çıktı kızın artık ağlatmayın, şaziye olayı ne kadar daha gidecek böyle belli değil, emine üzüntüden kurtulamıyo her yönden vurdular kıza dizide (mehtap bile azarlıyordu ), şöyle bi düşündümde dizide sevindirici yada mutlu,iyi giden hiçbişey yok, hepimizin akıl sağlığıyla oynuyor hepimizi depresyona negatifliğe itiyorlar bence

ay evet ya artık guzell bıseyler olsunn ne sacmadır buboyle sureklı gerılımm sureklı kotu seyler alla allaa artık bıseyler cıksın yavstan ortayaa

artık şaziye biraz biraz bişiler demeye başlasın haraket gelsin diziye yaa
şerif ilk defa mantıklı bişi yaptı mehtapa söylemedi tel kayıtlarını bravo:))
ilkay nasıl başrol yaa hiç yok emine daha çok oynuyor
çaglada çok itici yaa göz rengi güzel sadece, dudakları igrenç vede dişleri ögg:)))

ooffff ya ıyıce sacmaladılar uzatmak ıçın bıtırın artık nazlıda artık eskısı kadar gözukmuyor onceden salak salak kıçını yırtardı

şerif hele bi dökümanları alsında kimse görmeden belki biraz çözülmeye başlar..hoş adama kimse inanmıyoki..ilkayda tam bi salak en azından abisine anlatsın bazı şeyleri bu kadar acı çektiriyo kendine...valla diziyi izledikçe benim psikolojim bozuldu...

kameraya çekilenler silindikten sonra dökümanlar ne işe yarıyacak her anda çkeilmişti ne güzel kimse göremiyecekse ne okadar teferruatlı çektiler sanki gözümüze soka soka

bence o videoları falan muzaffer bi cd gibi biyere kaydetti ve şerifin karısını tehdit edecek bi şekilde şerif onları bulacak...bu yüzden şimdilik görüntüler silindi gibi gözüküo

muzaffer görüntüleri silmeden önce kaydetti yoksa mehtabı nasıl korkutsun dimi.a.s

bugünün özeti;mehtap şaziye ile ilgili kabus görür,ve o günle ilgili sayıklar.şerif duyar.şerif şaziyenin telefon dökümlerine nihayet ulaşmıştır.ali şirkete gelen ilaçları raufun evine götürür,rauf mide rahatsızlığı geçirdiğini söyler prospektüsü gizlice alan ali ilacın rauf için olmadığını anlar.rauf ilkayı sakinleştiricilerle uyutmaktadır.yavuz raufun çağlayı tehdit ettiğini ve kendisiyle yatmasını istediğini öğrenir.hesap sormak için babasına gider,rauf kendisini nasıl savunacaktır. buyrunnnnnnnnn

Bu kadar gelişme bir bölümde mi olacak, inanılır şey değil. Senaryonun kaplumbağa hızında ilerlemesine alıştıktan sonra, bünye kaldırmaz bu hızı. sempatiksalakcinni

pazartesinin özetini yazıyorum;şerif şaziyenin telefon kayıtlarından oğuza ulaşır.ve şaziye ile ne görüştüklerini öğrenmeye çalışır.ali ise ilkayın durumu için endişelenmektedir. buyrunnnnnnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…