Unutma Beni - Fox Tv

şaziye konuşamıyoda anladık ama yazı yazamazkiya hep böyle sopa gibimi durcak kadın.mafoldumbeno zaman daha kötü olur.muzaffer ona neler eder.akannehirtabi teli açıncaya kadar.bide facebook da okudum dizi ne zaman bitcek diye sormuşlar,oyunculardan biri demiş biz ne zaman izlemeyi bıraktık o zaman bitecekmiş.ama mutlaka izleyen olur çünkü alışkanlık oldu,meraktan bakıyoruz artık sevdiğimizden değil.o yüzden bitmeli acilen.

şaziyenin boyundan aşağısı tutmuyor herhalde birazını izledim
şu telefona da bi türlü bakmadılar baksınlar şu telefona yaaaaa klava:
şaziyenin avukatı herşeyi biliyor muu ?? ben pek izleyemiyorum da

avukatı herşeyi ayrıntısıyla bilmiyo sormuştu adam ama şaziye bol vaktimizde uzunca dertleşiriz demişti.şaziyenin tel açık değil açık olsa arar yani dimi.evini biliyomu bilmiyorum.

iyikide izlememişin çünkü çok gıcık oldum Çok üzgünüm çoookçok yavaş ilerledi kayda değer bişiyyok.levent istanbulda telefonları açmıyo,tuğçe perişan vaziyette yavuz adoşun evine gitti çağlayı beğendiğini söyledi çağla mutfaktaydı dinledi yavuzu.ilkay adoşun evinde sabahlamıştı ve sabah gitti.şaziye sadece gözleriyle iletişim kurabiliyo,şerif ve şaziye yanlızken şerif sordu sizi muzaffermi itti diye ama zafer tehdit ettiği için şerife söyleyemedi.o sorarken zaten zafer şaziyeye bakıyodu.bi ara telefonunu gördü şaziye işaret etti ama su istedi sandı emine

iyice sacmaladilar ne aliyle ilkayin sorununa cozum getiriyorlar ne mehtapla muzaffer sorunu cozuyorlar. gitgide sarpasariyorlar herseyi. hersey kotulerden yana hic iyi bisey olmuyor artik dizide. resmen geriliyorum izlerken. izlemeyede gerek yok dizide en kotu ne olabilir onu dusunun yeter hep herseyin en kotusu oluyor. en cok nasil zirvalanirsa o kadar zirvaliyorlar. bu dizinin senaristleri keske bu topigi okusalarda biraz diziye ceki duzen verseler ama nerdeeeeeeekafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

bu senaristler okumuyo burayı gerçekten yaaa yada okuyoda kaalemi almıyolar ki ama alsalar iyi olur hepimiz gıcık olduk. ya dizi biter yada bu olayları çözersiniz sevgili senaristler.:1closedeyes::enbuyukkk:

bu nasıl bir arkadaşlık bu nasıl bir aşk dörtgeni birbirlerinden başka kimse yokmu bunların hayatında dönüp dönüp aynı kişilerilere aşık oluyorlar:uhm:
asu_yavuz
yavuz_tuğçe
asu_levent
tuğçe_levent
bu ne ya böyle bir arkadaşlık varmıklava:

Unutma Beni 11 Mayıs 2010 salı Unutma Beni 445.Bölüm Özeti; Ali,Rauf ile konuşmak için evine gider ve ılkay ile ilgili çok önemli bir gerçeği öğrenir. Tuğçe ise Levent'in gidişine çok üzülmektedir.Bu durum Yavuz'un dikkatini çeker.

Bu dizide kötü karakterler hariç, yapmak istediğini yapabilen bir kişi var mı? Sürekli bir engel, sürekli aynı terane... Bir türlü açıklanamayan gerçekler, saçma sapan nedenlerle tutulan sırlar... Bir kere de iyi bir şey olsa dişimi kıracağım. Bir senaryoyu uzatmak için de bu kadar saçmalanmaz yahu.

yavuz şu sakallarını niye kesmiyoralsanaalsanasmileçok çirkin oluyo ya çok genç,güzel cildi var ne bu kara kara sakallar bu yaşta dimi ama yavuzzzz sana diyorum şu kıllarından kurtulman lazım biran önce.

Hakkaten yaa iyice sarpa sardırdılar diziyi....Bakalım işin içinden nasıl çıkacaklar.Benim bütün umudum şaziyenin telefonundaydı onu da muzaffer aldıohaoldumsmile

muzo ,mehtap ı tehdit edecek tlf ile...öyle görünüyor..o yüzden telefondaki görüntüleri ve resimleri silmeyecek saklayacak..sonraaa o tlf nu birisi bulacak sanırım o da ya emine ya da şerif olur..

ya ben şu ilkaya uyuz olmaya başladım ne sinir ya yarın bişey olsa biz arkadaş değilmiyiz diye gene ali'ye gidecek
ama şimdi yok benimle kocamın arasına girme diyo alsanaalsanasmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…