Unutma Beni - Fox Tv

çağlanın başka bir şirketin adamı oldugunu düşünmüştüm şirket bilgilerini öğrenmek için ama raufun adamı çıktı oda....ama ali anlamışki takip etti ve gördü raufa gittiğini... şaziyede herşeyi gördü mehtabada uyuz oluyordum zaten çıksın diziden :))))) şaziyeyede bişey olmaz inşallah

çok güzel oldu mehtap ve muzafferin ipi çekildi artık...çağlada itiraf etti.. ali ve çağlada raufun ipini çeker ahh bide ali ilkayın saklşadıklarını öğrensede artık film güzel olsa :)))))))))))

bencede mehtap sinir emineye ne biçim davranıyo..eminede garibim hiç bişey yapmıyo. çağla olayını uzatmadıklarına sevindim. genelde sündürüyorlar bu dizide herşeyi... bu arada ilkay yoktu bölüm boyunca

evet ilk kez çağla olayı uzamadı..

keşke her olayı böle kısa tutsalar..

bazen doğrular ortaya çıkana kadar bayılazammmmmmmmmmmmm geliyor kaydirigubbakcemile3

şaziyeye ne oldu ben izleyemedim.:1no2:bide nette bu dizinin bölümleri neden yok onu da anlamadım bugünkünü falan bulamadım you tube da yoktu

yapmayın ya sayın senaristler yapmayın. niye düştü şimdi şaziye. bıraksaydınızda herkes öğrenseydi ne olurdu. ben zafer öldürür diyordum balkondan düştü.olan şaziyeyle emineye oldu

pisi pisine öldü kadın yaaaa
emine safım haberi olmıcak bunlardan inşallah şaziye kurtulur dizide olmaz diye bişi yok,avukat biliyor az çok bişiler emineye söyler belki
tuğçede saçmaladı yaa herşeyi fırlattı abartı olmuş o kısımlar bence

yav gitti kadın pisi pisine :sinifsinif: aslında ne gerek vardı bu kadının evlenmesine al kızını otur evinde gez dolaş bak keyfine,zenginsin hiç adama ihtiyacın yok.hepten yanlızda değil iyimi oldu böyle

yuh dıyorum baska bısey demıyorum.salak cektın madem bırak gıtsın elınde delıl war.adam oldu gule oynaya senı bırakacak sankı.soyle salaklıklara delı oluyorum.

bende deli oluyorum.şaziyede akıl olsa sazan gibi atlamazdı hiç tanımadığı adama.kaç yaşına gelmiş tanıyamamış insanları eminenin saflığıda annesinden geliyo işte.Çok üzgünüm çoook

şu dizide hiç mi gerçekler açığa çıkmayacak yaa..ben şaziyeyi yolda kaza yapar diye düşünüyordum kadın balkondan düştü..inşallah ölmez yaa düşünsenize mehtap muzaffer yine bir şey yokmuş gibi devam ederler..dizide tam herşey açıga çıkıyor diye beklerken hoop yeni bi olay yaratıyor senaristt

Dikkat ettiyseniz olan biten herşey kameraya kaydedildi,büyük ihtimal şaziye ölecek ama arkada kanıtlar kalacak.

bence şaziye ölmüycek hafızasını kaybedecek veee dizi yine çok çok uzayecakaklinialirimsmile ve bunlara avukatı yardım edecek bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…