Unutma Beni - Fox Tv

offf offf superdı emıneyle serıf aglattı benı.ah emınem ahhh.
Mehtapla muzafferın sonu geldı evet allah cezalarını verır.dızı çok heyecanlı olmaya basladı.

dizi hakikaten çok heyecenlı olmaya başladı.iple çekiyorum yeni bölümleri.

bence çağla raufun işi.şaziye bütün alı parayı eminenin üstüne yapsın muzafferin foyasını öyle çıkartıp boşansın. hoş zafer aldı yüzlerce milyarı zaten ama en azından o kadarla yırtsın şaziye.... ah emine ah en çok acı çeken ve en masum olan da sensin yaaa ha bide annen ne yazıkki

şuu çağla ne ısler cevırıyo acabaa.garıbım nazlıyada yazıkkkkaydirigubbakcemile3
ilkay desennn kafayı yediii

şaziye akıllı davranarak basmadı bunları inşallah dahada akıllı davranır zaferden parasını kurtarır acil lazım falan diye alır parasını
kızlar ben aliyi anlamadım diziyi yeni seyretmeye başladımda ali kendi çocugunun olmadıgını bile bile niye tekrar evlendi nazlıyla çok merak ediyorum

şirketın yarısı nazlının ya canımmm raufa ortak olduu doğal olarak pıslıklerını cıkarmak ıcınn

çağla ali ilkay beraber yemeğe çıktılar
İlkay yemekte içkiyi yine kaçırdı Aliyle evliliğinden bahsetti lülülülülülü
çağla kimin çalışıyor bn pek izleyemiyorum malum okull eyvahedigeldismile
çağla telefonla annesiyle konuşuyordu

ali aptalsın aptalsın diyorum baska bişey demiyorum yaa sen birde kendini akıllı zannet o koca kafalı caglaya güvenion yaa daha ne diiim ben sana birde cd yi onun ellerine teslim ediyon ya salaklıgın daniskası yani :)))

ali aptalsın aptalsın diyorum baska bişey demiyorum yaa sen birde kendini akıllı zannet o koca kafalı caglaya güvenion yaa daha ne diiim ben sana birde cd yi onun ellerine teslim ediyon ya salaklıgın daniskası yani :)))

ali ne yaptığını biliyor bak onu raufla yakaladı , asıl muzaffer salak hahah yakalandı şu mehtapada sinir oluyorum onunda işi bitti emine şerifle boşanmaya gerek kalmayacakhihoyyyt

BENİM TAKILDIĞIM NOKTA ŞU ŞAZİYE DİYOR YA EĞER ZAFER DENEN ADAM MUZAFFERSE O ZAMAN NAPARIM BİLMEM DEMEZMİ akannehirSİNİR OLDUM YAPILCAK ŞEY BELLİ DAHA NE SORUYOSUNKİ:sm_confused:

şaziye herşeyi öğrendi muzafferin mehtapla resmini filan gördü mehtabın duvarda asılı pavyon resimlerini falan ama bence şaziye yanlış yaptı muzafferin adamının karşısına çıkmayacaktı şimdi muzaffer yine pek çok dolap döndürür,çağlanında belliydi raufun adamı olduğu ali takip etti çağlayı ve raufla buluştuğunu görü oh be sonunda bişeyler ortaya çıkıyorya şu dizide çok sevindim

dizi ileriyor ohhhh şaziyenin gözü açıldı şerif görsün mehtabı bakalım çağla raufun adamıymış ah ali ah

çagla raufun adamımı çıktı sonunu göremedim ali kesin onları berabeer gördümü ohhh:)))
az kaldı başlamasına ayy heyecanlı olmaya başladı dizi:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…