Unutma Beni - Fox Tv

şadiye emineyi kendi elleriyle uçuruma atıyor şeker ilkayla konuşmadan kızı yargılyr eee raufa gün doğdu

ilkaya çok üzüldüm şeker hala habire verip veriştiriyor ilkaya ama onu çok yanlız bıraktılar,sürekli hakaret ettiler o yüzden psikolojisi bozuldu.çok yanlış yapıyorlar.şerifi nasıl affettiler ilkayıda aynı şekilde affetmeliler ama türkiyede malesef öyle değil kızları hep yüzüstü bırakırlar,kapılarını kapatırlar ama hakaret etmeye gelince yanlarından ayrılmazlar dilleri pabuç kadar olur.

Ali'yi görüyorum bizim okulda arada bir. Bir de diğer çocuk var adını bilmiyorum.:bbo: Onu da görüyorum. Pek bir havalı.:1closedeyes:sempatiksalakcinni

evet o çerçeveden eşim bakmıştı 2 ay önce tecnosada 170 dı süperdı bu ay alcaktı bakalım napıcak

Bu zafer neyapar eder arayı bulur yıne adı adam kıvırır yıne

daha ilk gün anladım çağlanın birşeyler çevirdiğini. ali öğretmenin telini isteyince haberin yokmu o öldü dedi. feci yalancı ve üçkağıtçı bu kız.üniv. mezun değil ve çalıştığı yerleri söylerken bile tedirgindi.bayılmasıda numaraydı. Ali çok saflık yapıyor. bir dakikada samimi oldu evine getirdi onuda geçtim kırkyıllık arkadaş gibi muhabbeti.bu kız dert açacak hepsine. sevmedim.

:)))))))))))))))
adam karısına gizli gizli doğum kontrol hapı veriyomuş. koptum yaaaa
eze eze:))

aliyle çağla arasında bişeyler olcaga benziyor değilmi baya bi yakınlaşıyolar..leventede yazık ya kız resmen sarhoşlugunu kullandı evlenmek için sinir şey..bi de dizilerde nedense hemen hamile kalıyolar ilk denemede maşallah hiç tutmadığı olmuyor

hakketen yaa birde korunun edin nüfus patlaması diye miileti bilinçlendimeye calısıolar ama bunlar masallah hangi dizi olursa olsun cart hamile kalıo bu ne perhiz bu ne lahana yani ayrıca ali çağlayı nazlı için kullanıyor bence oda farkında ama maişallah bende ööle rahat kız görmedim misafir old. evde banyodan sonra hangimiz bornozla hemde kısa bornozla dolaşırızki banyo yapmaya bile cekiniriz...

nerden çıktı bu çağla denen kız bi o eksikti şimdi :umursamaz: bu levent de çok yanlış yapıyor maden sevmiyorsun kızı anlat açık açık nolacaksa olsun yani böylede ömür geçmezki canım o petek de az değilmiş yani saf gibi duruyo ama çok uyanık aklinialirimsmile

heyyyyy yasasınnn raufun donemı bıttı yuru be alıııı bıraz da alının donemı olsun dımı ama?şu raufu ıcerı attırsın ondan sonra bakalım neler olacakkkk

bence şaziye ,gizliden evden ayrılacak , sonra da bunların oyununu ortaya çıkaracak ..biz olsak orda onları yakarız :)))

saf şaziye sonunda muzafferi yakaladı süprizzzzz da ne yapacak acaba bence herşeyi ortaya çıkarsın.şerifte görsün mehtabın ne olduğunu a.s

salak salak gıdıp hesap soruyo.gızlıden takıpte olsa uygun ortamda cıkarsa oyunlarını.hemen gıdıp hesap soruca anında bır yalanla sazıyem dıye duzeltıyor.bırde ben sunu anlamıyorum alının cep telefonu ve bırcok evın melodısı aynııııı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…