Unutma Beni - Fox Tv

merak ettim esi nazlı neden çıktı yeni nazlı nasıl girdi diziye ilk bölümlerde zayıftı maşallah imdi tmbul kız oldu

herkese merhabalar kıslar bende unutma beni fanatiğiyim o başlıycak olsa her işmi bitiririm
bende mehtaba ve şerife sinir oluyorum.....
bide o muzaffere ay ne gıcık adam ya fırsattan istifade emineye sulanmaya kalktı amma şerifin içine doğmuş gibi geldi emineyi çekti götürdü....

kısss bence şerif emineyi hala seviyor sevmese kıskanmazdı ne halin varsa gör derdi:dance:

kısss bence şerif emineyi hala seviyor sevmese kıskanmazdı ne halin varsa gör derdi:dance:

evet besbelli sevdiği zaten aklı hep eminede.....
eminede çok masum bi kız yaaa onuda çok seviyorum walla...,alide ne dediki kız ilkaya dost olalım diye oda iyice saçmaladı acaba artık sevmiyomu ki ilkayı...

alide ilkayı seviyor bence yaa insan sevdiğini nasıl hemen unutur bence raufla arayı düzeltmek için bir oyun oynuyor

bencede ali oyun oynuyor yoksa sevdiğini unutmak o kadar kolay değil

kızlar çarşamba gunu oynayan bölümde ılkayın mıgdesı bulanıp lavobaya koştu hamıle olmasın rahuftan ınsallah olur alıyı unutur.nazlıda alıyle mutlu olur.benımde 2.5 yasındakı oglum emınenın hastası her bölümü kacırmadan ızlıyor valla

her kusan hamilemi canım.o kadar içki içerse kusar tabi:mymeka:

her kusan tabıkı hamıle degıldır ama bu fılmde entrıka çok oldugu ve ıyıce sapıttıkları ıçın nıye hamıle olmasın veya olamıcak dıye bır kaydemı var onu anlamadım

iyide ilkay kısır değilmi ben öyle biliyorum.aliyle evlendiği zamanda çocuk istiyorlardı da olmadı olmadı diyip duruyodu ilkay kaç kez korunmasız ilişkiye girmişlerdi.

zaten raufla 1 sefer ilişkiye girdi birdaha olmadı diye biliyorum yanlışmı:sm_confused:

kızlar bunlar bakışıkarak bile hamile kalır filmde en başından beri öyle şeyler olduki vallahi şaşırmam artık
teeee aylar öncesi bu tuçe levent yavuz ne genişler ya demiştim yakında leventle tuçede olur demiştim haha oldu valla DD

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…