Unutma Beni - Fox Tv

bende can sıkıntısına bakıyorum adam akıllı dizi yapsalarda onu seyretsek.

neler oldu bakalım dizide..bayadır izleyemedim..

of bugünde aliyle ilkay ilkayın odasında kilitli kaldı valla yeşilçam filmlerini solda sıfır bırakır pes yani

hala aynı mı olaylar..aliş hala bulamadı mı katili bir oğlanı takip ediyordu noldu ona.

önceleri izliyordum hergün ama sıkıldım bir yerden sonra.olaylar çok yavaş ve uzun bir şekilde gelişince hatta gelişemeyince bende izlemekten vazgeçtim.nedense güzel başlayan her dizi zaman geçtikçe fazlasıyla sulandırılıyor.

kızlar bugün ilkayın hali neydi öyle yaşara kur yaparkennaniknanikgülmekten öldüm kendini çok seksi sanıyor heralde rujuda bir sürmüşki maşallah

şu ilkayın yüzsüzlüğünede pes diyorum alinin arkasından çevirmediği kalmadı sözde aliyi korudu ya ama hala gidip aliye yalakalık yapıyo bide evet sanki çok seksiymiş gibi dekoltesini filan açtı yaşar eriyip bitecek sanki gıcık şey

hayır hayatım öyle olsa bütün çeşmealtı ahalisi çalkalanırdı. çiğdem ankarada okuyor. daha öğrenci yani. yaşı da küçük ayrıca evli de değil. yani doğum falan yok tatlım...
bu arada bilmeyenler için söyliyim çeşmealtı izmirin adından da anlaşılacağı üzere çeşmeden önce gelen çok güzel bir tatil beldesi. çiğdemin ailesi de burada yaşıyor. annesi arada ankaraya çiğdemin yanına gidiyor. daha başka bilmek istediğiniz birşey varsa yanıtlayabilirim.

benim adıma ona şunu söyleyebilşrsin tatlım gerçekten çok başarılşı bir oyuncu o dizideki gençler içnde en rolünün hakkını verebilen kişi o tebrik ediyorum onu

yaşı küçük demişsin kaç yaşında peki?
bebek gibi yüzü var dizideki en güzel kız bence rolununde hakkını veriyor

dünkü bölümü izleyemedim elektrik kesildi neler oldu anlatabilirmisiniz

kızlar teşekkürler arkadaşım için söylediklerinizden dolayı. dizide hamileyken kilo aldı. öyle istemişler. sonra doğum yapınca dizide şimdi hızla kilo ver demişler. haldır haldır spor yapıyordu kilo vereyim diye... bu nedenle gerçekten hamiş gibi göründü. 24 yaşlarında. gerçi çocuk sahibi olmak için uygun bir yaş ama ben kendimi hala genç görüyorum herhalde:) 24lü yaşlar bana küçükmüş gibi geliyor. 30 yaşındayım bu arada... abisi eşimin çocukluk arkadaşı oradan tanışıyoruz. abisinin de senaryoları var.

ali sonunda hapisten çıktı hihoyyyt ama ilkay kendini kurtaramadı.:gitme:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…