Unutma Beni - Fox Tv

valla saçmalık raufta sattı kadını iki dakikada yılardır calışmıyomuydu o kadın yanında hiçmi güvenmemiş.nasıl anlamıyolar o salak kız geldikten sonra bunların oldugunu.su yesim denen siniri cıkarsınlar diziden.

su yesim denen siniri cıkarsınlar diziden.

Siz bu işi bayağı bir ciddiye almışsınız yerimseniben
Kız hakkını veriyor canlandırdığı karakterin ne kadar güzel, tepkilerden de anlaşıldığı üzere amacına ulaşmış değil mi ?.. sengözlerimebaksanab

Son düzenleyen: Moderatör:
hizmetçiye üzüldüm ama inş yeşim raufun evini soyar soğana çevrir hat etti bunu rauf

bu arada muzo emoştan vaz geçti annesine taktı

bu yeşim denen kız ali ve ilkayın arkadaşımı.bide ben dün izledim yeşim daha önceki bölümlerde varmıydı.ben yok diye biliyorum.bilmiyorumkismile

ewet ilkayla alinin arkadaşı..bende önceki bölümlerinde hiç görmedim yoktu heralde:1closedeyes:

ohh emine mehtapla şerifi süründürecek ooohh canıma değsinkaydirigubbakcemile2
sen hep iyi oldun da eline ne geçti eminecim
canını yakanın canını yakacaksın bu dünyada:jeyyar:

neler oldu bugün..emoş tarz mı değiştirdi ?

emoş boşanmadı şeriften mehtapla ikisini süründürmeye karar verdi çokta iyi etti bence,bu yeşim denen kızda evi soyarken ilkayın günlüğünüde almış kız yüksek doz uyuşturucudan ölüyo ali yetişti kızı kurtarmak için yeşimde ilkayın günlüğü var ali onuda al dedi alide herşeyi toplayıp yeşimin çantasına doldurdu kesin okumaz okusa zaten herşey çözülür böyle işte canımcııımmmolumunekankayizsmile

mehtap evi değiştirmiş galiba nermin yok oldu ortadan yaşar kafayı iyi bulmuş ali ilkayın günlüğü okusa bari

hee sağol gülüm..
vala bence de günlüğü okumaz..okursa da bir şeyleri ispat uğruna zaman doldurabilir..

Ali günlüğü okudu ama okumadım dedi. nedenini anlayamadım kızlar.

bi de bu mehtabın metres olma korkusunu anlamadım:jeyyar:
Emine ye bela olacaktı ama belasını bulacak galiba Muzaffer'den

okumadı ki salak, bi sayfa okudu kapadı.. önemli sayfalara bakmadı bile. uzasın diye işte. aman mehtaba da ne güzel oldu çaktı emine bi tane. muzafferde canını okucak onun aman ne hoş ne hoş zemuszemus

ali o günlüğü okumadı tabi biz bunu tahmin edebiliyoruz çünkü dizinin nasıl bi dizi oldugunu biliyoruz öldürmüyor süründürüyor valla

muzaffer ancak mehtabın cezasını verir bakalım ne yapacak yeterki emineye bişey yapmasın

ali o günlüğü okumadı tabi biz bunu tahmin edebiliyoruz çünkü dizinin nasıl bi dizi oldugunu biliyoruz öldürmüyor süründürüyor valla

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3çok haklısın valla halbuki bugün izlememiştim hiçbişey kaçırmamışım tam tahmin ettiğim gibi okumamış günlüğü sadece mehtabın başına geleceklere seviniyorum oohhh o şerifte eminenin kapısında sürünsün inşallaaahhhguclubacismile

oohhh son sahne güzeldi mehtap muzoyu görünce fenalık geçirdi şimdi çemkirsin bakalım emineye nasıl oluyo

gerçekten ya mehtapla muzaffer karşılaştıgında ne güzel oldu ama aile dostu diyede tanıştırılınca bayıldı korkudan tüm pislikleri ortaya çıkıcak diye

mehtabın bayılması çok komikti..ee mehtap hanım emineye öyle çemkirirmisin şimdi dili tutulur bi süre konuşamaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…