unutamadığınız anılar

rapunzel_2

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2008
106
6
kızlar en çok kiminle yaşadığınız anılarınızı unutamıyorsunuz? ben kuzenim ve eskı çocukluk arkadaşlarımla olan anılarımı unutamıyorum.çok güzel günlerdi beraber öyle güzel anılarımız olduki bazen o günlere dönmeyi çok istiyorum.beraberken ne dert ne tasa gır gır eğlence saatlerce muhabbet eder oynardık.sohbetlerımız kurduğumuz hayallerımızdı sımdı hepımız bır yana savrukduk herkes kendı yuvasında gecım derdınde aramıza mesafeler gırdı bız bırbırımız ve yasadığımız o günlerı hiç unutmucaz ama artık o günlerdekı gıbı olmuyo hiçbisey...

evet hiç bir şey eskisi gibi olmuyo keşke tüm yaşadıklarım aklımdan silinse yok olsa ben de düşünmekten kurtulsam

insan eski günlerini unutamıyor.helede özel anılar hiç unutulmuyor.bende evlenmeden önceki günlerimi unutamıyorum.köyümü ve orda yaşamış olduğum günleri hiç unutmadım unutmayacam.evlendikten sonra pek gidemedim.gidincede o günler hep aklıma geliyor.

Bende bir anımı anlatayım:)
Küçükken babaannemin köyünde kalıyordum..kadınlar sabahın erken saatinde süt sağmak için ahıra iniyolar..
Ben meraklı melahat dururmuyum hiç bend ekoşa koşa ahıra iniyorum.
Bir kova alıp boyuma göre hayvanın altına oturup sağmaya başlıyorum
Kadınlar kıss kısss gülüyolar,tabii süt falanda yok ortada...

Babaannem bir bağırdııı kızzzz çabuk kalk ordan O TEKE dedi :KK43: Meger erkek keçiyi sağmaya çalışıoymuşum ben leylaaa :)

ılk ve son sevgılımle yasadıgım anılarımı unutamıyorum
heryerde ve herkeste onu arıyorum ama yok
bı cafede kavga etmıstık bana ben gıdıyorum demıstı bıttı demıstı bende aglamıstım gıdersen sakın gerı gelme demıstım oda gelmem demıstı..aradan bes on dk gecmeden elınde kocaman cıcekle gerı gelmıstı ve cafedekıler bızı alkıslamıslardı..
:eek:
aksamları ıs cıkısı arabayla evımızın onunden gecıp balkona cık dıe benı araması balkona cıkınca da gıtmek bılmemesını ozledım:eek:
her sabah gunaydın msjını aksatmamasını,her gece ıyı geceler askım demeden yatmamasını
bana telefonda masal anlatmasını
her an msj atmasını wc ye gıderken bıle haber vermesını haber vermeden bakkala bıle gıtmemesını
bı aksam kavga etmıstık yıne..ona ayrılacagımı mektupla soylemıstım aksam mektubu verıp tek kelıme bıle etmemıstım eve donmustum..ve o mektubu okuyup elınde bıcakla gelmesı..benden ayrılırsan kıyarım canıma sensız yapamam dıyıp aglamasını..
babamla kavga ettıgımde gece boyu evımın onunde durup gece de arabada yatmasını..
bırlıkte gıttıgımız pıknıklerı,pazarlarını ıple cekıslerımızı,benı kıskanmasını hatta telefonumu bıle kurcalamasını erkek ısımlerını teker teker sılmesını bıle ozledım
:1no2:
unutulmuyo kızar unutulmuyo..acısı gecıyo ama ızlerı kalıyo

Bana taktığı lakapları..
Birlikteyken zamanın nasıl geçtiğini..ve son ayrılıgımızdaki acıyı unutamam..

babama gelince..
bana söylediği sözleri..
beni acıtan iğnelemelerini.
bizi evden kovmasını ve annem kardeşim ve ben o karanlıkta evden taşınmamızı unutamam..........................

şöyle bir düşündümde unutamadığım anılarım baya fazla...ama evlendikten sonraki her günüm benim için bir anı...ama kızımın doğumuyla yeni bir sayfa açılmış kalbimde...şimdi bütün anılarım kızım ve eşimle...
sevgiler...

X