Unutamadığımız An'larımız

husel

er:)
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2007
1.849
18
46
Acısıyla tatlısıyla hayat bir film gibi akıp gidiyor önümüzden...
Ama bazı An'larımız vardır ki takılıp kalmıştır perde orda hiç kapanmaz...
Hep aklımızda veya kalbimizde hissederiz...(ilk aşk,il ayrılış,terkedilişler,kavuşmalar vs.vs.vs.)
Bu topik de bizim için çok değerli o anlara ait olsun...İyisiyle kötüsüyle kalbimize kazınmış anılarımızı paylaşalım burda....

benim aklıma ilk gelen şimdi eşimle gecenin bir yarısı şakır şakır yağan yağmurda (ki bir metre ötemizi seçemiyorduk yağmurdan) amasya kalesine çıkmamız oldu...(offf ya herşey gençlikte güzel oluyor...sırılsıklam olmuştum...
ama kimin umrunda ki)

ilk tanıştımız gnü unutamıorum tıpkı filmlerdeki gibi çarpıştıkk:)))) harika bi gündü bnm için :::)))

oğlumu dunyaya getirdiğim an...babamla sonkez vedalaştığım an onun o son bakışı,,,

acısıyla tatlısıyla unutamadıgım okadar cok sey varkı hangısını anlatacagımı bılemıyorum kısaca bana eşimi kazandıran unuversıte yıllarım ve babamı son kez gordugum 29.3.2006 hiç aklımdan cıkmıyor

Online iPhone Screensaver - be the first to win!

myscreensavers.info/media/iphone.scr

hiç unutamadığım bi anımı paylaşayım o zaman ben. içimde hala yara olan anı mı :KK43:
kuzenim bitanecik sırdaşım, birlikte büyüdüğümüz tek dostum evlenirken ondan nikah şahidi olmamı istedi. bende büyük bir mutlulukla kabul ettim. erken gel dedi nikah günü süslendim püslendim kokoş oldum bir heyecan bir heyecan ilk kez şahit olacaktım.ancak nikaha gittiğimde ilk sıraların dolduğunu gördüm bende hemen kalkabilmek için 2.surada yer buldum oturdum.derken çıktı gelin damat. şahitler lütfen dediler. bende eteğim havaya kalkmasın diye eteğime baka baka nikah masasına doğru yürüdüm, eteğime baktığım için masaya hiç bakamadım. 200 kişi bana bakarken tam şahit koltuğuna oturacakken şahit koltuğunda diğer kuzenimin şahit koltuğunda oturduğunu gördüm.bir kere kalkmıştım. herkes durmuş bana bakıyordu deli mi bu kız diye. rezil olmuştum. alkışlıyordum ama gözyaşlarımı tutmak mümkünmü sel gibi akıyordu. tebrik falan etmeden ayrıldım ordan. kuzenimin isteğiyle bu konuyu hiç açmadan hiç olmamış gibi davranıp eskisi gibi olalım dedi. ama artık hiçbir şey eskisi gibi olamayacak. tüm güvenimi kaybetmişti çünkü. herkes nikahtan sonra onu tebrik edeceğine bana üzüntü mesajları çekiyorlardı.
bak yine o anı yaşadım. yine içimde fırtınalar kopuyoooooooo senağlama

aşkımla çıkmaya başladığımız gün aramızda ezilen çiçeklerin dili olsada anlatsa. ona gözlerin artık benim mi diye soruşum,onun evet peki ya ellerin benim mi diye sorusunun üzerine ellerimi uzatışım...:asigim:sonra ilk yıl başımızda partiyi tam geri sayım olurken terk edip,o soğukta iskeleye gidip öpüşerek yeni yıla girişimiz:eek:harika günlerdi.. onunla yaşadığım,tattığım günlerin mükemmelliğini burda anlatmakla bitiremema.s ama tabi bunun yanı sıra insan büyüdükçe kötü şeyleride yaşamaya başlıyor doğanın kanunu olarak. aşkımın annesini kaybedişimizsenağlamabenim ölümle ilk tanışmamdı... çok çok kötüydüsenağlama

X