Ünlü Doktorların sattığı Sperm kürlerini deneyen

sweet33

Allah'ın izniyle kavuştuk oğlumuza :)
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2009
1.006
20
arkadaşlar ibrahim saraçoğlu olsun ahmet maranki olsun hepsinin sitesinde sperm sayısını arttırıcı hareketlilik arttırıcı kürler satılıyo ben onlardan kullanmayı düşünüyorum kullananlarınız varmı aranızda veya önerirmisiniz sizlerin düşünceleri benim için çok önemli cevaplarınızı bekliyorum

ilac seklinde olanlarin icinde kimyasal birsey olmadigindan emin misin? keciboynuzu kürü deneyenler cok memnunlar. baska birseye gerek var mi?

keçiboynuzu kürü deniyoruz suanda sayımız 1.4 milyondu 3 milyon oldu ama hareketlilik hala yok sitelerinde olumlu yorumlar gördüm tamamen bitksel yazıyo bilmiyorum ama yinede kafam çok karışık

hareketlilik için de havuç suyu kürü var ya canım.onun için de onu yapın.ben %100 inanıyorum saraçoğluna..

keçi boynuzu ve havuç suyu kürü çok faydalı diye düşünüyorum...ablamlar 3 ay keçiboynuzu kürü

1 ayda havuç suyu kürü yaptılar ...şuan hamile....2 yıldır bekliyorlardı....yani denemekte fayda var..allah

herkese nasip etsin inşallah..

teşekkür ediyorum arkadaslar yorumlarınız ıcın ama benım asıl sormak istediğim hani mesela saracoğlu sıtesınde kür satıyo veya maranki kür satıyoya onu deneyen varmı demek ıstemıstım evde uygulanabılcek herseyı denedım ben çünkü etrafınızda bunlardan aılıpta fayda gören varmı onu merak edıyorum ben

saraçoğlunun sattığı kürü bende merak ediyorum.eşimde sayı ve hareketlilik sorunu var.kullanan varsa lütfen bilgi versin arkadaşlar

evet lütfen deneyen arkadaşlar varsa yazsın bende satın almak istiyorum bilgi verebilir misiniz

X