Üniversite hastanesi hemotoloji bölümü araması

Simsimm92

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2021
2.098
1.868
31
Herkese merhabalar. Annem 57 yasinda kalp parkinson seker hastasi. 4 kere kalpten ablasyon oldu. Gecen sene anneme kan testi yapilmisti crp yüksek çıktı ferritin düşüktü doktor endoskopi kolonoskopi önerdi fakat cok fazla ilac kullandigi ve rahatsizliklari oldugu icin anestezi uzmani bizi baya korkuttu biz de yaptirmaktan vazgectik. 3 4 ay kadar önce universite hastanesinden arandik hemoglobin bolumunden testleri yenileyin diye biz baya panik yaptik korktuk tabi. O gun baska sehirdeydik orda yaptirdik sonuclar iyi abartilacak bir durum yok dedi doktor, sizi bosuna arayip korkutmuslar dedi cok şükür maşallah. Gecen hafta sehir hastanesinde yine kan testi verdi annem ve yine demiri ferritini (9.1 çıktı) düşük cikti crp ve plt yuksek cikti doktor yine endoskopi kolonoskopi onerdi kansizligin sebebinin bilinmesi acisindan. Bugun yine ayni arastirma hastanesindeki doktor aradi testleri yenilememiz lazim diye. Acaba kotu bir sey mi gordu doktor neden 2. Kez ariyorki? Herkesi rutin ararlar mi yoksa annemin degerlerinde bir sorun mu gorduler? korktuk yine yarin sabah gidecegiz

Geçmiş olsun öncelikle. Ferritin 9 ama hemoglabin normal mi? Doktor hemoglobin normalse ferittin düşüklüğü bir şey ifade etmiyor demişti

Geçmiş olsun öncelikle. Ferritin 9 ama hemoglabin normal mi? Doktor hemoglobin normalse ferittin düşüklüğü bir şey ifade etmiyor demişti
Glike hmoglobin hba1c degeri mi acaba o var cunku sadece, o da tam yüksek olan sınırda. Doktorun arayip tekrar gelin test icin demesi bizi cok panikletti neden ararki bir doktor hastayi kotu bir sey mi gördü diye korkuyorum

Merhabalar anneciğinize çok geçmiş olsun. Benim annemi de Hematoloji bölümüne kan değeri yüksek diye yönlendirmişler biz çok korkuyoruz internetten baktım oraya hep kanser hastaları gidiyor.

X