üniversite başarısı sonucu burs toplayan komşum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

love-wins-over-hate

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2024
75
-49
26
komşumun kızı türkiyede ilk 1000 içerisine giriyor. ellerinde sonuç belgesiyle işadamlarından burs toplamaya gidiyorlar. şuan daha okul başlamadan yaklaşık 60 bin lira topladılar. bunun bir sınırı yok mu hayatımda böyle birşey duymadım birde gurur duyarak nispet yaparak falan anlatıyor. biz zamanında yokuştaki üniversite binasına yürüyerek giderdik dolmuş parasıyla yemek alalım diye. tuhaf.

komşumun kızı türkiyede ilk 1000 içerisine giriyor. ellerinde sonuç belgesiyle işadamlarından burs toplamaya gidiyorlar. şuan daha okul başlamadan yaklaşık 60 bin lira topladılar. bunun bir sınırı yok mu hayatımda böyle birşey duymadım birde gurur duyarak nispet yaparak falan anlatıyor. biz zamanında yokuştaki üniversite binasına yürüyerek giderdik dolmuş parasıyla yemek alalım diye. tuhaf.
Çok kötü kalplisiniz.

Sanane, cocuk kazanmis, gitmis istemis vermisler bursu. Ne kadar kiskancsiniz.
Kıskançlıkla alakası yok. Ellerinde çıktıyla dilenci gibi işadamlarının ticaret odası başkanlarının falan kapısına gidiyorlar. Sana göre ülkeyide üstlerine yapmamız gerek değil mi ???

Kıskançlıkla alakası yok. Ellerinde çıktıyla dilenci gibi işadamlarının ticaret odası başkanlarının falan kapısına gidiyorlar. Sana göre ülkeyide üstlerine yapmamız gerek değil mi ???

Ablacığım milleti zorla banlatıcaksın sana ne girip çıkıyor, SANA NE ?? SANA NE??? İstediklerinden para alırlar alan razı veren razı SEN KİMSİN???

Nasıl kıskanmışsın ya Allah o komşu kızını senin kem gözünden korusun inşallah.

Sanane, para senden cikmiyor neticede. Is adamindan burs istiyor. Ister verir ister vermez.
Ayrica ilk 1000e girecek kadar akilli bir cocuga keske ulkenin tapusunu versek. Arsa cikarsa bizi

Allahin fesati nasil kudurmussun. Eminim kendi cocugunda vardir anca sondan 4. Olmuştur. Ondandir bu fesatlık

Valla siz 60 bin diyorsunuz da millet katrilyonlar dolandirdi paralar akladilar kimsenin umru degil
60 bin rimel parasi 🥴

Sana net şekilde söylüyorum ki sen bir ruh hastasısın. Öyle kinlenmişsin ki konuya birsürü flood yapmışsın. Rezil. Ayrıca hakaretlerin için sana dava da açacağım. GURURLA. GÖRÜŞÜRÜZ.
Ablacığım milleti zorla banlatıcaksın sana ne girip çıkıyor, SANA NE ?? SANA NE??? İstediklerinden para alırlar alan razı veren razı SEN KİMSİN???

Sana net şekilde söylüyorum ki sen bir ruh hastasısın. Öyle kinlenmişsin ki konuya birsürü flood yapmışsın. Rezil. Ayrıca hakaretlerin için sana dava da açacağım. GURURLA. GÖRÜŞÜRÜZ.

Kiskancliktan catlayip konu acan kimdi? Haddini yerini bil, herkes cevabini yeterince vermis zaten. Anca catlayip patlayip orda burda konu acarsin :halay: Oldu savciya selamimi da soyle, komsu kizina da haber ver bak sana olan hasedim yuzunden dava var diye.

Ahahahh 🤣 komşusunun 18 yaşındaki çocuğuna kinlenip konu açan kişi mi söylüyor bunu? Kişi kendinden biliyor işte.

IMG_6008.jpeg

Buyrun, belki lazım olur 🙆🏻‍♀️

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.