Umudunuzu Kaybetmeyin!!

badecoy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2008
5
0
45
a.s merhaba aranıza yeni katılıyorum,yeni hamile olduğumu öğrendim 5 haftalık,tabii bir sürü süreçten geçtim sizlerle paylaşmak isterim:ilk başta şunu söyleyim bende umutsuzdum daha sonra sitede okuduğum arkadaşların yazılarıyla biraz moralim düzeldi,ilk problemim kansızlıktı sonrasında polipler engel teşkil etti polipleri aldırdım bunların bir kısmı düzene girdi ama hamile kalamıyordum dr iğne olmamı istedi iki kez iğne oldum yine hamile kalamadım polipler yine tekrarladı ve kesin çözüm olarak histereskopi olmamı söyledi başka bi dr da laporoskopi (göbekten rahim incelenmesi)olmamı söyledi kafamız iyice karıştı moral kalmadı ve karar verdik bütün tedaviyi belirli bi süre bıraktık.yumurtlama zamanı kaçırmadık sık ilşkiye girdik ilşkiye girdikten sonra 15 20 dk kalkmadım belime yastık koydum ve kendi uygulamalarımızla hamile kaldım stresten uzak durun fazla ilaç kullanmayın..Bunları sizinle paylaşmak istedim sorunuz varsa cevaplıyabilirim.Allah herkese o iki çizgiyi görmek nasip etsin.

aramıza hoşgeldın canım allah hayırlısıyla bebeğını kucağına almayı nasıp etsın isteyen her hezlere nasıp etsın rabbım

Tebrik ederim canım . burada çoğumuz uzun ve zorlu süreçler yaşadık. tecrübeleri paylaşmak çok rahatlatıcı olabiliyor. çok şükür bizler hamile kalabilen gruptayız ama yolculuğu devam eden arkadaşlarımız var. herkes en kısa zamanda meleklerine kavuşur inşallah.

canım tebrikler öncelikle
verdiğin bilgiler için de teşekkürler

senden ricam belirtilerini bizimle paylaşırmısın?

a.s merhaba aranıza yeni katılıyorum,yeni hamile olduğumu öğrendim 5 haftalık,tabii bir sürü süreçten geçtim sizlerle paylaşmak isterim:ilk başta şunu söyleyim bende umutsuzdum daha sonra sitede okuduğum arkadaşların yazılarıyla biraz moralim düzeldi,ilk problemim kansızlıktı sonrasında polipler engel teşkil etti polipleri aldırdım bunların bir kısmı düzene girdi ama hamile kalamıyordum dr iğne olmamı istedi iki kez iğne oldum yine hamile kalamadım polipler yine tekrarladı ve kesin çözüm olarak histereskopi olmamı söyledi başka bi dr da laporoskopi (göbekten rahim incelenmesi)olmamı söyledi kafamız iyice karıştı moral kalmadı ve karar verdik bütün tedaviyi belirli bi süre bıraktık.yumurtlama zamanı kaçırmadık sık ilşkiye girdik ilşkiye girdikten sonra 15 20 dk kalkmadım belime yastık koydum ve kendi uygulamalarımızla hamile kaldım stresten uzak durun fazla ilaç kullanmayın..Bunları sizinle paylaşmak istedim sorunuz varsa cevaplıyabilirim.Allah herkese o iki çizgiyi görmek nasip etsin.

AMİNN!İNŞALLAH O ÇİFT ÇİZGİYİ HEPİMİZ GÖRÜRÜZ.ŞİMDİ AKLIMA ŞU TAKILDI BEN GEÇEN YIL eylülde polip ameliyatı oldum acaba yine mi tekrarladı ondan mı hamile kalamıyorum diye bir kuşkuya kapıldım.

AMİNN!İNŞALLAH O ÇİFT ÇİZGİYİ HEPİMİZ GÖRÜRÜZ.ŞİMDİ AKLIMA ŞU TAKILDI BEN GEÇEN YIL eylülde polip ameliyatı oldum acaba yine mi tekrarladı ondan mı hamile kalamıyorum diye bir kuşkuya kapıldım.

öncelikle şunu sormak istiyorum polipleri aldırırken küretaj mı oldun yoksa histereskopi mi? küretaj olduysan 6 ayda tekrarlama riski varmış kesin çözüm değilmiş,histereskopi kesin çözüm olduğu söyleniyor.polipler hamilelik için büyük bir sorun.

canım tebrikler öncelikle
verdiğin bilgiler için de teşekkürler

senden ricam belirtilerini bizimle paylaşırmısın?

teşekkür ederim,belirtiler
1-karın ağrısı adet olcakmış gibi
2-midem arıdı
3-çok az kahverengi leke çizgi halinde oldu
4-bel ağrısı ve sol tarafıma yatamama
5-kokulara arada hassasiyet
6-göğüs uçları hasasiyeti ben bunları yaşadım halada geçmedi

Tebrik ederim canım . burada çoğumuz uzun ve zorlu süreçler yaşadık. tecrübeleri paylaşmak çok rahatlatıcı olabiliyor. çok şükür bizler hamile kalabilen gruptayız ama yolculuğu devam eden arkadaşlarımız var. herkes en kısa zamanda meleklerine kavuşur inşallah.

Sizlerden aldığım pozitif enerji sayesinde ve bilgiler dahilinde hamile kaldım hepinize teşekkür edrim..a.s.

arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım ve ben Riyad da yaşıyorum . 3 yıllık evliyim ve bebek istiyoruz tabi ilk önce clomid kullandım sonra iğne oldum ve sitede okuduğum gibi iğneden 2 hafta sonra gebelik testi yapılınca belli oluyor diye bu sabah yaptım ve malesef negatif henüz adet günüm gelmedi iki gün sonra aslında ama çok moralim bozuldu benim abimin hanımıda iğne olmuştu ve bir kerede hamile kalmıştı ben hamile kalamayacakmıyım yaaaaa :KK43:

X