Umudunuzu Kaybetmeyin

melisamelisss

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2014
2.071
1.820
burda eskiden hep beraber ne dualar ettik ,ne dualar aldık . uzun zaman sora bakıyorum bayağı zaman olmuş, dualarım kabul da olmuş. eskiden duadan çıkamazdım şimdi yoğunluktan giremiyorum. gerçekleşen hayallerimden giremiyorum. anladım ki çok sabır , dua , sabır, dua ve bir sürü çaba ve sonra bırakmak gerekiyormuş.. zamana bırakınca hepsinin güzel bir sonu varmış. temiz düşününce, temiz isteyince , işini güzel yapınca her sorun çözülmüyor gibi görünse de sonunda kendiliğinden çözülüyormuş. belki yıllar alıyor belki saatler ama bir şekilde düzene giriyor hayat sabit kalmıyor.. buraya bilerek yazıyorum sizin de dilekleriniz var ise olmuyor gibi görünüyorsa bilin istedim.. şükürler olsun, darısı size olsun..

Aminn..ne güzel yazmışsın..hayırlı bir evlilik için dua ediyorum Rabbim inşaallah verir..

Ne güzel yazmışsın canım evet bir zamanlar birlikte ne kadar dua okumuştuk listeler düzenlemiştik Çok şükür Rabbime . Senin yazdigini görünce engel olamadım bende yazayım dedim . Çok sevindim senin adına Rabbim güzellikleri hayırlı olanları hep önüne sersin insallah

Amiinn ne kadarda guzel yazmissin. En umutsuz oldugum bir zamanda tekrar hatirlattiniz bana cok tesekkur ederim :) Allah yolunuzu acik etsin

Çok mutlu oldum darısı bana inşallah bende inanıyorum Allah bir kulunu severse yürüyen ayagı tutan eli olur inşallah bizimde dualarımız kabul olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…