Umudumuz Umut olsun

valla ikimizde iyiyiz mi desem yoksa damadın yüzünden geceleri uyuyamıyorummu desem ya cidden ben ağızüstü yatardım ölsemde yan yatamam uyuyamıyorum geceleri kızlar yaaa

ah cnm ya ama napcaksın oğluşun sıkışmasın tabi artık herşey ona göre hayatımm..

şebnemmmmmmmmmmmmmm merak ediyoruzz seniiiisenağlama

aslıcım çoooooook sevindim..kucağına da almayı nasip etsin rabbim...kızlar aslı sırasını savdı..şimdi bizde sıra...davranınnnnnn...

herkese günaydınlar...nasılsınız?herkes iyi olsun inşallh...deryacım sen nasılsın?annende misin hala?

ay çok heyecanlıyım ya kıpır kıpır içim şu cmt son kontrolüde atlatayım allahım bebişim gelicek sana şükürler olsun kızlar hergece hepiniz için dua edicem söz bence hepiniz bu ay benim takviminden yapın ve adetinize 1 günde kalsa 1 günde kasa eşinizle birlilte olun

aslıcım canım tebrık ederım hayırlısı ıle kucagına almayıda nasıp etsın allahım ınsallahh....

gunaydınn kızlarrr

batuş mu iyi teyzesii ama kızlar benim bu sağ kalçam özellikle akşamları çok ağrıyo yaaa adım atamıyorum drda izinde

esmacım gunaydın ya hıc sorma benım de ozellıkle bıraz ayakta kalayım kalkınca yuruyemıyorum sol bacagım kasıyo benımde neden oluyokıı bende gııdınce sorucam bakalım doktora

esmacım gunaydın ya hıc sorma benım de ozellıkle bıraz ayakta kalayım kalkınca yuruyemıyorum sol bacagım kasıyo benımde neden oluyokıı bende gııdınce sorucam bakalım doktora

bir hurafeden yola çıkarak sana bir yorum yapayım senin kızın olacak nazmiye
haaaa bu arada çin takvimine baktınmı ne diyo

bir hurafeden yola çıkarak sana bir yorum yapayım senin kızın olacak nazmiye
haaaa bu arada çin takvimine baktınmı ne diyo

gecen gun eşimin teyzekızına soledım bacagım kasıyo dıye oda dedı kızın olacak senın kızda oyle olur dıye..annemde yok canım o herkeste farklıdır dedı..
bakmadım canım ya nerde o takvım

evet çin takvimide kız dıyoo hayırlısı canım ya kızı erkegı hıc farketmıyo saglıklı olsundaaa

ya bence normal kızlar kasılmanız ağrınız ama esmacım sende sor doktora aklındançıksın cnm yaa ..

günaydın esmacım..geçmiş sayfaları biraz gözden geçirdim ama senin kaç aylık hamile olduğunu anlayamadım...bi de oğlun mu olcak adınıda batu mu koycaksın?

günaydın esmacım..geçmiş sayfaları biraz gözden geçirdim ama senin kaç aylık hamile olduğunu anlayamadım...bi de oğlun mu olcak adınıda batu mu koycaksın?

canım 4. ayımıza girdik 15 haftalık hamileyim evet dr. erkek dedi ismi butahan olacak ama bu cumartesi kesin belli olacak çünkü belli olduğunda 12 haftalıktık

nazmiye peki sen kaç aylık hamilesin?yaa kusura bakmayın yeni katıldım sizi iyice tanımak istiyorum.

merve2 bak altta takvimler var aklında tutman gerekmezkaydirigubbakcemile3 insan unutabiliyor tabiki..

bizde yakında yaparız takvim...:CüvCüv:

emelllllllllllllllll,sinemmmmmm,pınarrr, asiş yok bayadır nerelerdesinn kızz

ayşe ve nasipi idare ediyoruzgamyoncuiremsu

şebbo baş kayıplardannn aranıyorrr..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…