Umudumuz Umut olsun

geçmiş olsun canım valla bay şeyler atlatmış birgünde verilmiş sadakanız varmış darabanız köyde falan bozulmamış neyse geldin ya olsun varsın mala gelsinkaydirigubbakcemile2

hoşgeldin kız ayşe kolava yazmısız oklava yerien anlasanda uzatmasan ne olur acep

Son düzenleme:
kızlar evimde olup uyumak istiyorum yaaa...valla evde olayım temizlik bile yapmaya razıyım...daha 6,5 saat var çıkmama...

Tşk ederim ayşecim sağol canim hoşgeldin buarada
hoş bulduk canımmm:1hug:
geçmiş olsun canım valla bay şeyler atlatmış birgünde verilmiş sadakanız varmış darabanız köyde falan bozulmamış neyse geldin ya olsun varsın mala gelsinkaydirigubbakcemile2
sorma zaten istanbulda sinyal vermiş ben bozulacam diye ama neyseki sakaryaya kadar idare etti Allahtan işte yoksa ne yapardık bilmem:sm_confused:
hoşgeldin kız ayşe kolava yazmısız oklava yerien anlasanda uzatmasan ne olur acep
lülülülülülülülülülülülü
kaydirigubbakcemileÇok üzgünüm çoook insan bir haber verir demiiii:mymeka:
kız yazdıkya 1.30 randevu kalktık saat 10.30 daha köye gidilecek apar topar çıktık anlayacağın zaten zor yetiştik yaaaaa haşatımız çıktı orda da Allah kimseyi hastane kapılarına düşürmesin ya da en azından öylesine ne diyeyim sapıtmışlar iyiceneeeeeeeeeklava:klava:

ayşeee hoşgeldin...Geçmiş olsun canım...
Yoksa sana Esmanın kolavası geliyordu :)))))))
evet aslıcım ben demiştim sana..şimdie şebneme diyorum hamişşş o da...Sonra sırayla herkese diyeceğim:))))))))))))))

banada dermisin?uğurlu geliyosun herkese..banada bisöylesene.....:CüvCüv:

ayşe hoş geldin geçmiş olsun canım aslım adetin geçtkten 4 gün bile benim silik çıktı 5 günü gittim kan testi yaptırdım orda belli oldu kız senle benim belirtilerim aynı senin hamiş olman lazım

ne dalga geçiyosunuz NAN yalnışlık olmuş allah allahhhhh :mymeka:

akıntım çok fazla sizdede öyle olmuşmuydu öncekine benzemiyor bu hamişliğim çok farklı
bende çoook fazla akıntı
kızlar hepinizin günü aydın olsun....Aslıcım canım tebrik ederim...İnşallah bu sefer sağlıklı bir gebelik geçirirsin Allahın izniyle... Mutlu haberlerini bekliyoruz...
umarım bu sefer iyi olur

günaydın canım geçmiş olsun

kızlar takvimin nasıl oldu sizce erkenmi yaptım ama napıyım dayamadım
güzel olmuş güzel erken değil nede olsa hamişsin artık

ne dalga geçiyosunuz NAN yalnışlık olmuş allah allahhhhh :mymeka:

tamam canım kızma:çok üzgünüm: hoşuma gitti ondan yazdım valla..Şeniz
söylerim tabi merve2 cim...Sende hamişsin..herkes hamiş...İkimiz aynı yaştayız..Bakarsın beraber hamiş kalırız..:içelim:

ayşe kız napıyon beni sormamışın küstüm
zaten ağlamaya allahtann yer arıyom ağlarım şimdi ha

ahanda burdaaaaaa
eee biri bişey mi dedi acep elimde kaşınmaya başladı şimdi niye acabaaaaaaa:jeyyar::jeyyar:

ahanda burdaaaaaa
eee biri bişey mi dedi acep elimde kaşınmaya başladı şimdi niye acabaaaaaaa:jeyyar::jeyyar:

amaan ayşem kusura bakma dipteyim sondayım depresyondayım yalvarırım gelde kurtar çok kötüyüm çok eşim aramadı 3 gündür burdayım:1no2::1no2:

çok güzel canımmmma.s.

kimmmmm biz miiiiiiiii yalannnnnnnnn:roflol::roflol:

canımsın yaaaaa:1hug:
ne yalanıııı kız nan dedin LANIN bizim kuzenin oğlunun deyiş versiyonu

tamam kızmamm :1hug:

ne güzel olur emelcim..aynı anda hamiş olsak...hepimiz olsak dahada güzel olur ya..keşke...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…