Umudumuz Umut olsun

geçmiş olsun canım..inş herşey normal seyrinde gider bundan sonra...bende istiyorum yaaa..

allahım isteyen herkeze versin hamiş olanlarıda bebişlerini sağ sağlim kucaklarına almayı nasip etsin

sherciğim senin adına çok sevindim bebişin pıt pıt atan kalbinide görmüşün ne güzel darısı kucağına almana inş sağlıklı sahtli

sağol emelcim ay valla içim bi rahatladı sormayın bi hafta geçmek bilmediydi allaha şükür inşallah canım allah o günleride gösterir herkesede en kısa zamanda bu duyguyu nasip eder

tekrar günaydın esmacım..Sen nasılsın Batu nasıl?
Sehercim hoşheldin..Senin adına çok sevindim..İnşallah sağlıkla kucağınada alacaksın..
Aslıcım sende de bir aksilik olmayacak merak etme moralini yüksek tut.
Merve nerdesin??? Merve 2 canım umarım en kısa zamanda bizlerde mutlu haber alırız..
kızlar kızmayın bana ama içimden öyle geliyor ne yapayım..Olsaydı 1 sene içerisinde dış desteksiz olurdu sanırım..Allahım inşallah daha uzun bekletmez hiçbirimizi

hastaneden aradılar doktor saat 17:30 doğuma gidecekmiş yarın 17 :30 verdiler 1 gün daha beklicem ya of kısmet vardır bir hayır

Şebnemcim sen nerdesin ??? Pınar ayşe nasip nazmiye raziye sinem gülşen huuuuuuuuu nerdesiniz?
şebnem bak önce Aslı sonra sen demiştim hamişlik için sıra sende..Varmı belirti değişik birşey?

Şebnemcim sen nerdesin ??? Pınar ayşe nasip nazmiye raziye sinem gülşen huuuuuuuuu nerdesiniz?
şebnem bak önce Aslı sonra sen demiştim hamişlik için sıra sende..Varmı belirti değişik birşey?

ben burdayım canım arada işe dönüyorum ama okuyarak takip ediyorum ya dün moralim acayip bozulmuştu kızlar ay çevremde arkadaşlarımın hepsinin hamiş kalacağı tuttu anacım dün o kadar çok hamiş haber aldım sevindim ama içimde burkuldu allahım inşallah bizide sevindirecek mübarek ayların hürmetine rabbim hamiş olmak isteyenlere hayırlı evlatlar ver hamiş olanlarada sağlıcakla kucaklarına almayı nasip et.

inşallah sende kalırsın canım hiç takma kafana

geldim geldim emelcim burdayım..
bende yoğunumm kızlarr..arada koparsam sizlerde anlayın benii.
sehercim çok büyüük geçmiş olsun çok şükür kanaman azalmış maşallahhh..
ayşe kendi kendine oklavayla dövebilir misin acaba merak ettim bir denesenee:))))))))

bende iyiyim batuda iyi teyzesiii öyle yiyoruz batu büyüyecek diye
esma şimdi bana kızıcak vallaha yicem oklavay adını gene yanlış yazdım

nerde benim oklavammmmmkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

evet ayşe nerdesin şebnemde yok sinemde yok nerdesiniz kızlar unuttuğum var mı asiyede yok dimiCADIARZU

burdayız burdayız.....valla hızlısız sabah sabah....sayfalar alıp başını gidiyor.....ben günaydın demişmiydim sizlere bu arada...günaydın....yarın 9.26 da doktora gidicez bizz.....

burdayız burdayız.....valla hızlısız sabah sabah....sayfalar alıp başını gidiyor.....ben günaydın demişmiydim sizlere bu arada...günaydın....yarın 9.26 da doktora gidicez bizz.....

günaydın gülşencim hoşgeldiniz hadi bakalım beppeni göreceksin selam söle bizden kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ayşeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee nerdesinnn??
nasip gelmişin seni gördüm çok şükür..merakta kalıyo insan..
burdayım hayatımmmmgamyoncuiremsu
geçmişi okuyam dedim bir saatim gitti ne yapayım doldurmuşsunuz anacımmmmm
bu arada hadi hayırlısıyla doktordan da onay alırsın inşallah canım hamişim benimmmm
gülşen emel merve2 seher kızlar günaydınlarrrrrrrrr

kız ayşe sen bir gel kolavayı yiyecen benden tamam biliyoruz ramazan dolayısıyla kocişin evde ama insan bir merhaba der kocişim evde giremiyorum der demiii
kolava ne demek?
yettim kız geldimmmmmmmm
:dilcikar::dilcikar:
evet ayşe nerdesin şebnemde yok sinemde yok nerdesiniz kızlar unuttuğum var mı asiyede yok dimi

ya kızlar dün kayınpederimin kontrolü vardı ameliyat olmuştu ya hatırlarsanız işte onun için istanbula gittik bir film için 4 saat hastane köşelerinde süründük ben o hastanenin çalışanlarını varyaaaaaklava:röntgen çeken hariç hepsi oklavalık zaten milletin oruç başına vurmuş her köşede kavga eee her yerde bekle anam bekle ne olacak en son filmi gösterecez doktorla hasta birbirine girmez mi neyse yani dün bayağı hareketli geçti uyuyakaldığımız için :roflol:size yazamadım çıkmadan apar topar gittik gelince de kociş pc ye ben yatağa yorgunluktan bu arada sanayi girişinde arabamız da bozuldu bak onu atladım Allahtan eşimin arkadaşı geldi hemen baktı yapılacak değil arabayı çektiler bizide eve bıraktılar aman bide babamları bırakırken köyde yada otobanda bozulsaydı düşünemiyorum valla Allah korudu işte böyleeee
eee sizler ne yaptınız bakalım nazmiyem geçmiş olsun şebbom hala gelen giden yok değil mi nasipim gelmişsinnnnn derya bekle kız yok öyle hemen pes etmek klava:esmam gülşenim mervem rahelim pınarım asişim razişim sinemim nicolüm seherim kadro tamam mı bakalımmmmm öpüldünüz anacımmmŞeniz

evet canım ya sen bana demiştin dimi hamişsin diye hatırladım kızlar ben çizelgemi değiştiricem ama ne yapsamki bebişle ilgili yapmayımmı bilmiyorumki
napayım ördekim gitti iyice

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…