Umudumuz Umut olsun

kız bırak o çağırsın seni eve dur pazara kadar burnu sürtülsün

günaydın kızlar.......aslı tebrik ederim güzel haberlerle gelirsin inşallah ama gidince alttan bakacaktır çünkü üstten hiçbirşey göremez.....en azından rahim duvarının kalınlaştığını görürve kan testi yapar

herkese günaydın kızlar gününüz aydın olsun aslıcım seni tebrik ederim canım hamişimmm kendine dikkat et artık sırakaydirigubbakcemile2da bizler varız kızlar nasip hayırlısı olsun artık

günaydın canım tşk ederim sizin için bol bol dua edicem şu doktoumda iyi şeyler söylicek inş üzülmicem evet esmacım ondan korkuyorum o yüzdende erken gitmek istiyorum kızlar yarın sağlıklı bir hamiş olarak gelicem inş karşınıza çok heyecenlıyım ya nasip neden akşmları giriyorsun ya özlüyoruz seni ayşem sende yoksun nerdesiniz kızlar ya

günaydın canım tşk edrim görebilir dimi bebişimi 4gün geçti bugün kanda çok karışığım ya umutluyum ama bebişim bu defa beni üzmicek.
derya bende ersma ve merveye katılıyorum gitme o seni çağırsın

akıntım çok fazla sizdede öyle olmuşmuydu öncekine benzemiyor bu hamişliğim çok farklı

kızlar hepinizin günü aydın olsun....Aslıcım canım tebrik ederim...İnşallah bu sefer sağlıklı bir gebelik geçirirsin Allahın izniyle... Mutlu haberlerini bekliyoruz...

kızlar hepinizin günü aydın olsun....aslıcım canım tebrik ederim...inşallah bu sefer sağlıklı bir gebelik geçirirsin allahın izniyle... Mutlu haberlerini bekliyoruz...

günaydin canim çok tşk ederim seninde 1 günün kalmiş durumlar nasil

herkese günaydınlar...aslı inan kendim o çift çizgiyi görmüş gibi sevindim..hayırlısıyla kucağınada alırsın inş..dün akşam orucumu açarken hayırlı sağlıklı bi bebek için öyle içten dua ettim ki..bütün isteyenlerle birlikte banada ver rabbim..bu ay hepimize uğurlu gelsin inş...

Aslıcım benım yumurtlamaya 1 gün kaldı doğru..Ama ben kendiliğinden olacağını düşünmüyorum..Bakalım hayırlısı ne ise o olsun..

günaydın kızlar esma emel derya aslı mervecim ve aklıma gelmeyen unuttuğum tüm güzel hamişler ve hamiş adayları aslı benim belirtilerimin aynısı var sende yaşasın bebbiş geliyo bende gittim doktora kalbi atıyo minik kuşumun bu gün gördük allaha şükür ama kanamam ufalmış yani hala devam ediyo doktorun dediğine göre ufalması iyi bi sürü tahlil istedi öğlenden sonra tekarra gidicem

sehercim kanama diyosun ya..biraz anlatırmısın?nasıl oldu ne zamandır devam ediyo...normal adet gibimi?

çok tşk ederim canim allahim herkese versin banada bebişimi sağlikla doğurmayi kisme etsin geçen seferki gibi olmaz inş alllahim bana yardim et

günaydın canım hoşgeldin tşk ederim inş geliyor ay çok sevindim senin adına allahım sağlıkla kucağına almayı nasip kısmet etsin bende duyarım inş ileride bebişimin kalbini

gülşen emel merve2 seher kızlar günaydınlarrrrrrrrr

kız ayşe sen bir gel kolavayı yiyecen benden tamam biliyoruz ramazan dolayısıyla kocişin evde ama insan bir merhaba der kocişim evde giremiyorum der demiii

merve 2 canım benim normal kanamam olmadı içerde başlamış hemen farkedildi ilaç kullandım benden gelmedi yani sağol aslıcım inşallah hayırlısıyla kucağına almayı nasip eder allah bebeşini emel kız öle deme belkim tutarda hamişolursun

sherciğim senin adına çok sevindim bebişin pıt pıt atan kalbinide görmüşün ne güzel darısı kucağına almana inş sağlıklı sahtli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…