Umudumuz Umut olsun

nerde herkes burdaykende yazdım ama sadece raziye cevap verdi:dilcikar:

nasipiimm canım bideneeeem, kız valla kendi derdime düştüm bugün ben lütfen alınma olur mu? nasılsın?

herkese günaydınnnn güzelllll anneler ve anne adayları günümüzün bol hamişli geçmesi dileğiyle

günaydın esmacım canım hamişim günaydın kızlar ben test yaptım ilk çizgi belirgin 2cisi silik çıktı bugün doktora gidicem dua edin bana lütfen

günaydıınnnnnnnnnnn canlarımmmmmmmmmm..
aslım hamişsin kız inşallahhhhhhhh bak ikinci çizgi silik çıkmış hadi hayatım kaçta gitcen doktoruna?güzel haberler bekliyoruz bu ayın ilk haberi senden gelsin geriside bizden bol geçsinn inş.

günaydın esmacım canım hamişim günaydın kızlar ben test yaptım ilk çizgi belirgin 2cisi silik çıktı bugün doktora gidicem dua edin bana lütfen
aslıcığım canım tebrik ederim seniiii kendine dikkat et tamammı kaçda gideceksin dr

günayın dünürüm nasılsın

günaydın mervecim canım 17:30 gidicem ama şimdi halamla konuştum gitme çok erken daha filan diyor napıyım kızlar

tşk ederim esmacım ya benim ördekçim kaybolmuş iyice demekki gün geçtikçe kendi değişiyomuş mervem bu takvimin hayırlı geldi bana sağol canım esmacım biraz ağrım var kasığımda bugüne kadar hiç yoktu ama ay adet felan olmam dimi doğalmı sence

canımm ne demek sende bana yaparsın dicem ama ben buay yapmıcam yumurtlama takvimi:1no2:
günaydın mervecim canım 17:30 gidicem ama şimdi halamla konuştum gitme çok erken daha filan diyor napıyım kızlar
gülüm bende cuma gittim doktora hamilelik olabileceğini sölersen ona göre muayene ediyor alttan bakmadı mesela doktor daha yeni oluşuyorsa diye..
aslıcığım canım tebrik ederim seniiii kendine dikkat et tamammı kaçda gideceksin dr

günayın dünürüm nasılsın

günaydın hayatım iyim sağolasın sende boddinde ii maşşallahhhihoyyyt

herkesegünaydın nasılsınız ben suan annemlerdeyim bugünde burda kalacağım yarın eve dönerim bakalım neler olacak bişeyin değişeceğini zannetmiyorum ama işte yinedeallahtan ümit kesilmez sizler nasılsınız
hamiş varmı

günaydın cnm kocan aramadı mı hiç

ayşeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee nerdesinnn??
nasip gelmişin seni gördüm çok şükür..merakta kalıyo insan..

canım normal ama kendine çok dikkat et olurmu sen dr git ayrıca çünkü bir önceki kötü sonuçlandı

herkese günaydın kızlar gününüz aydın olsun aslıcım seni tebrik ederim canım hamişimmm kendine dikkat et artık sırakaydirigubbakcemile2da bizler varız kızlar nasip hayırlısı olsun artık

doktor daha gözükmez dedi ama en azından ben kendim için diyim adetimin gecikmesi kistten mi değil mi diye görmüş oldu üstten bakınca. gebelik için kan testi ister sendende

mervecim yaparız ama dikkate almasın canım hem üzülmek yok.mervecim ulturasonlamı bakar yani görebilirmiki benim öncekine alttan bakmıştı sanki ondan böyle oldu korkuyorumda deryacım hoş geldin nasılsın canım ben hamiş olabilirim yarın kesin cvp vericem bugün doktora gidicem sende durumlar nasıl

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…