Umudumuz Umut olsun

öyle yapıyorum her sene hayatım ama yinede dr duymasın kadir gecesini ve arife gününü kaçırmıyorum hoş bütün gün hasta yatıyorum ama olsun

olsun canım sen kendine hissetmiyorsan tutmak zorunda değilsin rabbim senin içini biliyor sana yardımcı oluyordur tuttuğun günlerde:1hug:

olsun canım sen kendine hissetmiyorsan tutmak zorunda değilsin rabbim senin içini biliyor sana yardımcı oluyordur tuttuğun günlerde:1hug:

evet sabrını veriyor çok şükür ama keşke bütün ay tutabilsem ama oda allahtan gelen birşey değilmi

canım nasip sen niye gelmiyosun sık sık bi sebebi mi var anacım. biz seni özlüyoruz ama inan buna. sensiz tadı yok birazdaha motive olsan da tekrar gelsen buralara diyorum. ayrıca canım inşallah dediğin gibi hamişimdir nedense bugün herkes bana aynı şeyi söyledi beni iyi gazladınız valla inşallah hamişimdir

aslıcım senin beliritilerin bendede vardı valla senin hamiş olma ihtimalin yüksek göbek çizgine bakarmısın bi renk değiştirme varmı benim belirtilerimle seninkiler hemen hemen tutuyo

şebocum biliyorsun belki koçiş yıllık izinde doğru dürüst evde durmuyoruz evde olsakta fırlamadan bana fırsat kalmıyor okul hazırlıkları vs.inşallah bundan sonra düzenli olarak gireceğim bende sizi çok özlüyor ve merak ediyorum hayatım benim bu ay6 pek umudum yok açıkcası treni kaçırdım 29unda yumurtlamamdı ama ben 27 sinde ve dün yaramazlık yapabildim sadece o yüzden kısmet diyorum kafama takmıyorum çünkü kaçırdığım için biliyorum ki birşey olmayacak olursada süpriz olur diyorum:sm_cool:

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* S.ozozel....................................( Sibel )
* Eköseoğlu.................................( Esma )
* Emelyucel.................................( Emel )
* uğur ve eylül..............................( Eylül )
* nazers......................................( Nazmiye )
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )
* umutyaren................................( Derya )
* bahtusa....................................( Badegül )

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* aslımmm.....................30 Ağustos ( Aslı )
* myhope............................5 Eylül ( Ayşe )
* albama.............................7 Eylül ( Şebnem )
* brisling..............................9 Eylül ( Dilek )
* crazybaby........................11 Eylül ( Nasip )
* Rahel...............................18 Eylül ( Emel )
* melankolia........................18 Eylül ( Pınar )
* raziş................................20 Eylül ( Raziye )
* nicole78...........................22 Eylül ( Merve )
* tossba8............................23 Eylül ( Aylin )
* zuzu79.............................26 Eylül ( Sinem )
* cancer..............................28 Eylül ( Merve )
* çağla27..........................................( Çağla )
* gizemx......................................... ( Gizem )
* asiş.............................................. .( Asiye )
* güzelkız MS...................................(Semra )
* NEŞELİ:))......................................( Neşeli )
* aylint............................................ ( Aylin )

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

esma merve şebnem nazmiye raziye emel ayşe gülşen derya aslı pınar aylin merve2 ve diğerleri nerdesiniz ya ben geldim diye mi yazmıyorsunuz peki ben gidiyorum ortaya çıkabilirsiniz kendinize iyi bakın bye:a015::a015:

slm canlarımmm :)Ayşeemm,şebnemimmmm,esmaaam,sibelimm,diğer esmamm, asiyeeem,emelimmm,gülşenimm,deryaaam,sinemimmm,mer veeem,nasipiiiim,raziyeeem.. hepinize hayırlı günler ..
Aslım adetin kaç gün geçti ki?ablamın 6 günü test yapınca çıkmıştı ancak. stres yapma insallah bebeğin gelceeeeek biz de buırda kutlama yapcazzzzzz..
raziş canım benim allah bi ömür mutlu yaşatsın insallahhh.. allah ayırmasınn..

beni soracak olursanız sbah 06.30da yattım. gece sahura eşimi uyandırdım ve bu ay sperm sayımına baktıralım,önümüzdeki ay da olmazsa rahim filmi çektireyim,biz bunlara baktırmadan boşa kürek çekiyor olabilirz dedim vee bana sanki deliymişim gibi baktııı, o siteden mi okudun bunu, drun bişi dememiş sen her okuduğunu yapmaya kalkışıyorsun o siteye girmöe bi daha dedikafamçokkarıştı normalde eşim hiç böyle değil ama bu konuda çok hassas beni de çok üzüyor. ben de tabi bağırıp pc başına geldim 7ye geliyodu yattım :çok üzgünüm: işte böyle kızlarr ooff offf

esma merve şebnem nazmiye raziye emel ayşe gülşen derya aslı pınar aylin merve2 ve diğerleri nerdesiniz ya ben geldim diye mi yazmıyorsunuz peki ben gidiyorum ortaya çıkabilirsiniz kendinize iyi bakın bye:a015::a015:

kızzz yok öle gitmeceee, teselli et beni çabııııkk nasılsın nasipcim çok özledim kız konuşamadık bayagıdır. ne var ne yok bakalım döküüül :)

hoş geldin pınarcım nasipcim kızma bu ay ramazan herkeste ağırlıklar var herhalde ondan girremiyorlar canım benim benimde işler yoğun arada girip çıkıyorum

nasipciğm pınarcığııııımmmmm hoşgeldinizzzzz
nasip senden başlayam bizi çok ihmal ediyorsun dayağı hak ediyorsun ona göre ayağını denk alll

pınarcığım canım bu konuda sakın kocann üstüne gitme bende yaptırtamamıştım gerekde kalmadı allahdan ama zamana bırak dr dediği zaman yaptırın olmadı dr. eşine bunuu söylemesini rica edersin ama sen kötü olma canımm

iyiyiz pınarcım sağol yarın doktora gidince dahada iyi olucaz inşallah sen nasılsın sıkı çalıştın dimi fazla kafana takma canım oluruna bırak strestende olmuyo bazen beende öle çok takmıştım olmadı bu ay hep adet olucam dedim olmadım

aslı banada hamile gibi geliyo bende olan belirtiler var ondada

teşekkür ederim canım allah hepimizin yuvasını sonuna kadar mutlu bir şekilde devam ettrisin tabi bebişlerimizlea.s.
eşinide anlamak gerek korkuyor olabilir hayırlısı olsun sende doktor öle istedi de boşver tekma düzelir hayatım bak benim eşimdede düşük çıktı o da ilkin korkmuştu tabi destek olunca artık korkmuyor ama çok üzülüyor canım benim

öle şey olur mu nasipcim biraz işlerim vardı arada bakıyorum yazdıklarını geç görüyorum aşk olsun yani

ben gidiyorum deyince herkes dökülmeye başladı ben kızmayayım da kim kızsın
pınarcım eşinin öyle demesi çok normal çünkü erkekler sperm testi yaptıralım deyince bunu gurur meselesi yaparlar sen oluruna bırak daha ne kadar oldu ki allah büyük siteye girme konusunda da eşine söyle beni kızdırmasın klava: yer yoksa :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…