Umudumuz Umut olsun

keşke bende evde otursam çalışmasam evimin işini temizliğini yapsam bebek doğursam sonra bidaha doğursam ööööyllleeee takılsam ne güsel olur yaaa. bıktım çalışmaktan

ben deldim kızlar nerde bu nasip ve ayşe ikiside oklavyı hak ediyolar orucu uyuyarakmı tutuyorlar neeee

benim uykum geldiiiii bir uykuya doyamadım 4 aydır nan batu bunlar hep senin yüzündennnnn
ama annen seni yer sıpa sağsalim doğda başka bişey istemiyorum

bende evde oturmak istiyorum uykuya doyamıyorum oruçta 2 gündür da beter oldum buarada geçmişe azda olsa baktım razişim tşk ederim canım şebo inş dediğin gibi hamişizdir canım bahu anneyi çok sarsma bakalım bak o seni çok istedi yapma anneye bunu yap bartu yap ya 10 kezmi hamiş olucaz sanki tüm duyguları yaşan annene yeğenim arkandayım

keşke bende evde otursam çalışmasam evimin işini temizliğini yapsam bebek doğursam sonra bidaha doğursam ööööyllleeee takılsam ne güsel olur yaaa. bıktım çalışmaktan

ayy canım ya bende evde oturmak hatta uyumak ıstıyomm valla gecen hafta bıara ısı bırakmayı bıle dusundumm..keske evımızde olsak sımıdddııı yaaa

benim uykum geldiiiii bir uykuya doyamadım 4 aydır nan batu bunlar hep senin yüzündennnnn
ama annen seni yer sıpa sağsalim doğda başka bişey istemiyorum

valla o uykuya hıc doyamaıyoruss ya.eşim dıyokı bebegımız uyku yönunden sana ceksın:)))
esmacım gecmısı okumadım ama oruc tutabılyomusunuz hamısler ben tutamıyorum ya

bende evde oturmak istiyorum uykuya doyamıyorum oruçta 2 gündür da beter oldum buarada geçmişe azda olsa baktım razişim tşk ederim canım şebo inş dediğin gibi hamişizdir canım bahu anneyi çok sarsma bakalım bak o seni çok istedi yapma anneye bunu yap bartu yap ya 10 kezmi hamiş olucaz sanki tüm duyguları yaşan annene yeğenim arkandayım

demek öle aslı senide görecez bakalım bende şikayet etmiyordum aslında ama işde deli gibi uyumak istiyorum olmuyoooo:sm_confused:

valla o uykuya hıc doyamaıyoruss ya.eşim dıyokı bebegımız uyku yönunden sana ceksın:)))
esmacım gecmısı okumadım ama oruc tutabılyomusunuz hamısler ben tutamıyorum ya

tutma zaten canım bebek senden beslenmeye başladı ben tutmuyorum dedim ya borcum borç tutacağım ama bebişim doğdukdan sonra dayanamamda zaten susuzluğu çok su içiyorumbenneyaptımki

şaka esmacım ya bence tutma canım bebeğinin gelişiminde yapma ona bunu tutma bence ama sen bilirsin keşke hamiş olsam offfffffff canımda çok sıkkın aman çok kötü birgün bugün içim sıkılıyor

demek öle aslı senide görecez bakalım bende şikayet etmiyordum aslında ama işde deli gibi uyumak istiyorum olmuyoooo:sm_confused:

kızma sakın bana esmacım şakasına dedim ama yinede güsel bir duygudur ya bu arada deryadan haber yok nasipçim nerdesin canım hep gece giriyorsun konuşamıyoruz sen adet oldunmu tatlım

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* S.ozozel....................................( Sibel )
* Eköseoğlu.................................( Esma )
* Emelyucel.................................( Emel )
* uğur ve eylül..............................( Eylül )
* nazers......................................( Nazmiye )
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )
* umutyaren................................( Derya )
* bahtusa....................................( Badegül )

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* aslımmm.....................30 Ağustos ( Aslı )
* myhope............................5 Eylül ( Ayşe )
* albama.............................7 Eylül ( Şebnem )
* brisling..............................9 Eylül ( Dilek )
* crazybaby........................11 Eylül ( Nasip )
* Rahel...............................18 Eylül ( Emel )
* melankolia........................18 Eylül ( Pınar )
* raziş................................20 Eylül ( Raziye )
* nicole78...........................22 Eylül ( Merve )
* tossba8............................23 Eylül ( Aylin )
* zuzu79.............................26 Eylül ( Sinem )
* cancer..............................28 Eylül ( Merve )
* çağla27..........................................( Çağla )
* gizemx......................................... ( Gizem )
* asiş.............................................. .( Asiye )
* güzelkız MS...................................(Semra )
* NEŞELİ:))......................................( Neşeli )
* aylint............................................ ( Aylin )

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

selam kızlar

valla alıntı yapmıştım ama listeyi yapınca silindi
aslıcım ve raziyecim allah sizi ömür boyu bir yastıkta kocatsın
aslı hayatım sanırım erken olduğu için çıkmamış olabilir çünkü adet geçikmesinden 7 gün sonra %20 si çıkıyormuş idrarda dr nasip konuştu:roflol:
merve2 aramıza hoşgeldin canım burdaki ortamı başka topikte bulamazsın zaten değilmi kızlar:1rolleyes:
ya şaka maka deryayı bende merak ediyorum
sebocum aşkım dün seni atlamışım hayatım kusura bakma olur mu a.s.bebişim bu arada içimden hamiş olduğun geçiyor ama yinede düşünmemeye çalış bak bana benimj bu ay gerçekten umudum yok ben treni kaçırdım bu ay
esma batuşum napıtyor üzüyormu annesini
emel sinem hayatım sizler nasılsınız
esma hayatım ben oruç tutamıyorum çünkü rahatsızım hayatım
nazmiyecim çok geçmiş olsun canım cana geleceğine mala gelsin
unuttuklarım varsa ses versinler
ayşe kız nerdesin sen
merve hayatım iyi yapmışsın istifa edip böylece hiç olmazsa o konuda stresin azaldı bozulmuştur ama değil mi iyi olmuş eşek herife

Son düzenleme:
millet
ben geldim oooo ben gelince kimse konuşmuyor neden iyi gelmem o zaman birdaha bende küstüm işte:dilcikar::dilcikar:

selam kızlar

valla alıntı yapmıştım ama listeyi yapınca silindi
aslıcım ve nazirecim allah sizi ömür boyu bir yastıkta kocatsın
aslı hayatım sanırım erken olduğu için çıkmamış olabilir çünkü adet geçikmesinden 7 gün sonra %20 si çıkıyormuş idrarda dr nasip konuştu:roflol:
merve2 aramıza hoşgeldin canım burdaki ortamı başka topikte bulamazsın zaten değilmi kızlar:1rolleyes:
ya şaka maka deryayı bende merak ediyorum
sebocum aşkım dün seni atlamışım hayatım kusura bakma olur mu a.s.bebişim bu arada içimden hamiş olduğun geçiyor ama yinede düşünmemeye çalış bak bana benimj bu ay gerçekten umudum yok ben treni kaçırdım bu ay
esma batuşum napıtyor üzüyormu annesini
emel sinem hayatım sizler nasılsınız
esma hayatım ben oruç tutamıyorum çünkü rahatsızım hayatım
nazmiyecim çok geçmiş olsun canım cana geleceğine mala gelsin
unuttuklarım varsa ses versinler
ayşe kız nerdesin sen
merve hayatım iyi yapmışsın istifa edip böylece hiç olmazsa o konuda stresin azaldı bozulmuştur ama değil mi iyi olmuş eşek herife

HOŞGELDİN NASİPCİM HAYIRDIR GEÇMİŞ OLSUN ÖNEMLİ BİR RAHATSIZLIĞIN YOKTUR İNŞALLAH
BU ARADA SANIRIM NAZİRE DERKEN BENİ KASTETTİN :1closedeyes:YİNEDE SAĞOL CANIM ALLAH HEPİMİZİ BİR ÖMÜR BOYU MUTLU ETSİN:nazar:

HOŞGELDİN NASİPCİM HAYIRDIR GEÇMİŞ OLSUN ÖNEMLİ BİR RAHATSIZLIĞIN YOKTUR İNŞALLAH
BU ARADA SANIRIM NAZİRE DERKEN BENİ KASTETTİN :1closedeyes:YİNEDE SAĞOL CANIM ALLAH HEPİMİZİ BİR ÖMÜR BOYU MUTLU ETSİN:nazar:

kusura bakma hayatım karıştırıyorum ben hep ikinizi a.s.
benim dalağım yok o yüzden tutmam sakıncalı dr izin vermiyor

anladım canım geçmiş olsun olsun sende fitre olarak verirsin neticede önemli olan sağlıktıra.s.

öyle yapıyorum her sene hayatım ama yinede dr duymasın kadir gecesini ve arife gününü kaçırmıyorum hoş bütün gün hasta yatıyorum ama olsun

X