Umudumuz Umut olsun

canım çok geçmiş olsun kocişene bişey olmadığına çok sevindim allah saklaısın sizi
herkesleregünaydın geçde olsa amel raziye sinem merve2 şebnem gülşen sinem aslı
ben yine yokum seher küstüm işdeeee:dilcikar:
liste güzelde ben 26 eylülde pempe olamicem yaaawww
hap kullanıyom ya kistim gitsin diye

inşallah kız herkes pembe olacak işdeeee

hoşgeldin merveciğiiim aramıza ben esma

kız merve benim dünür olan ihtiyacın olursa oklavamla yanındayım hayatım hatta ben onu göbeğimle bile döverimm:CüvCüv: sen bana bi esma de yeter

liste güzelde ben 26 eylülde pempe olamicem yaaawww
hap kullanıyom ya kistim gitsin diye
belli mi olur sinemimm bu işlerr..sen bugün gitcen bahara dimi?
mervişko iyi yapmışsın olay çözümlenmiş işte sende rahatsın artık ..........
evet ya içim rahatladıı kaydirigubbakcemile5

başım tuttu bir gerizekalı yüzündenn :lepi: konuştum rahatladımm

kızlar merveeeler karışıyor ay tuhaf oldumm bana küçük merve diyin bari:))) yada esmanın dünürü:)

oooo emelcim daha 7 sine çok var anacım o gün gelcek gecikme olcak da ben ondan sonra umutlancam.

patlasın beya yürüüü kim tutar seni şebnem hamişim ulannn varmı bana yan bakan

ay küsme esmacım unutmam senin bidahakine akıl işte işlerim çok yoğun kafa kalmadı bendea.s. :1hug:

5 gün kalmış şebnemcim...İnşallahh ilk Aslıyı sonrada seni hamiş olarak duyarız..Sonra sırasıyla biz geliriz arkanızdan.....

belli mi olur sinemimm bu işlerr..sen bugün gitcen bahara dimi?

evet ya içim rahatladıı kaydirigubbakcemile5

başım tuttu bir gerizekalı yüzündenn :lepi: konuştum rahatladımm

gittim aynı şeyleri söyledi şuleyle
ya ama bağkurlara dediğim gibi 80 artı 10 fark alıyorlar
o yüzden ben medicala devam etcem galiba yaww hem şule hanımda iyi şimdilik
bu arada medicala gittiğimde hormonlarım için test yapmıştık dr çok iyi sonuçlar dediiiiiiiiiiiiiihihoyyythihoyyythihoyyyt
bakalım ssk için naaapcaklar keşke onu sorsaydım ya sana söylerdim

emel bak artık alttalarda çıkıyom kız gerçekten çektin galba
tamam tamam ilk hamiş sen kalcan anlaştık:)

5 gün kalmış şebnemcim...İnşallahh ilk Aslıyı sonrada seni hamiş olarak duyarız..Sonra sırasıyla biz geliriz arkanızdan.....

inşallah canım ya o kadar çok istiyorum ki sana anlatamam ki anlayacağınızdan eminim. insan ister istemez hayallere dalıyo allahım inşallah hepimizi anne yapar sağlıkla mutlu huzurlu günler yaşarız ailemizle bebişlerimizle :Saruboceq:

olsun canım bakalım ben hamiş kalayım eğer sskya da o şekilde pahalıysa bende medicale gelirim banada daha yakın:CüvCüv:

merveee1 buydaaalülülülülülü

buarada iyi maşşallah hormon testlerinin de ii çıkmasına sevindimm:))))))

sağol canım
bide şimdilik çok ilgililer bi ilgi bi ilgi devanm eder umarım
gerçi medipolden medicale bi dr geçti mehtap hanım
bi çok kişi övüyordu kadını pınar gitmiş hiç memnun kalmamamış
birazda kısmet bu işler ya şule hanıma da iyi diyenler var sitede gerçi ben özellikle ona diye gitmemişitim ama iyi anlaştık onunlada
dr ne kadar önemli bişey yaww

kızlar ben bankaya çıkacağım..Hepinize kolay gelsin gelince görüşürüz.........

kızlar kaçırdığım bişeyler varsa kusura bakmayın geçmişi okuyamıyorum çok iş var bugün ama sizden de kopmak istemiyorum merve süper yapmışsın bence nazer geçmiş olsun eşine cana geleceğine mala gelsin canım boşver buarada ben kart halen görmedim göğüslerim şiş pek ağrım felanda yok belimdede yok kasığım batıyor ara ara ama göğüslerimdeki siyahlık büyümüş neden hamişler bilgi verin bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…