Umudumuz Umut olsun

ay canım bizde memnunuz tabiki mervecim.....
bu sene ilk defa izmire geldi tatil dönüşü güzel yer gerçi birgün bile kalamadan akşam otobüse bindik ama meşhur kordonu gezebildim en sonunda

kalabilseydin keşke..izmirli değilim ama iyiki bursadan sonra izmirde yaşıyorum. çok güzel bi şehir..

herkesleregünaydın geçde olsa amel raziye sinem merve2 şebnem gülşen sinem aslı

günaydınn kızlar ancak gelebildim dün işyerinden hep tartıştığım arkadaşla tartıştık gene ve bende en son ya o ya ben demiştim yazdım istifamı verdim müdürüme bugn sabahtan toplantı yaptı benle ondan yoktum kabul etmedi bi yere gidemezsiniz dedi diğer arkadaşın görevini değiştircekmiş:)

nazmiyecimm çok büyük geçmiş olsun sadaka verin allah sizi korumuşş..

şebnemimm bak sistit olayınıda anlattım kız sen buay hamiş misin yoksammmm:))))))

ayşem, nasipim,esmam,emelimm,sinemimm,raziyecimm,gülşenim,deryacım,sehercimm, merve2cim:) hayırlı günlerr...

aslı çıkmamıştır kız erken diye inşallahhh çıkar hamişsindir..

nasipcimm yap benii 28 eylül bakalım neler olcakk sıpa gelcek mi kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile3

teşekkür raziyecim sinemcim iyiyim allaha şükür yarını bekliyorum sabırsızlıkla doktora gitmek için bakalım kanama durmuşmu bebeişin kalbi atıyomu hoş geldin mervecim ve yeni gelen arkadaşım benim adım seher memenun oldum

günaydın mervecim hoşgeldin umarım artık onun yüzünü görmezsin bu iyi bir şey olur ama istersen ben geleyim ayşeden oklavasını ödünç isterim klava:klava: bir güzel oklavalarım:mymeka:nasıl olur sıkma canını arkadaşıma.s.

herkesleregünaydın geçde olsa amel raziye sinem merve2 şebnem gülşen sinem aslı
günaydın canım hoşgeldin

sonunda geldin merak ettik kız. iyi olmuş öteki zibidiye görevi değişsin de görsün gününü Çok üzgünüm çoook
ay merve kızlar da öyle diyo valla beni gaza getirdiler hamişim diye dolanıyorum ortada ama inşallah kartı görünce gözlerim pörtlemez :1shok:

nasipcim beni de 22 eylüle yazar mısın? bi umut belki...

tatlım inşllah durmuştur hemde kalbi atıyodur atıyodur uslu bebiştir o biliyorum benm üzmez anneciğini

liste güzelde ben 26 eylülde pempe olamicem yaaawww
hap kullanıyom ya kistim gitsin diye

hoşgeldin mervem..Hakkında hayırlısı olsun..bak artık görneyeceksin o arkadaşı..sen stres yapma...
şebnem kız hamişsin işte..kart yok daha ne? Hamişsen beni yemeğe götürecen bak ona göre:)))))) İftar yemeğine :)))))
Sehercim canım sen sıkma tatlı canını allahın izniyle hiçbirşey olmayacak bebeğine...

emelim ya hepte senin mesajın olunca üste çıkıyo benim mesajlar beni tutta aşağı çekiver bi zahmet:)))

olmaz inşallahh buay diğer aylardan farklı olsun çift çizgiyi görünce patlasın gözlerin emiii...

valla çok üzüldüm dün dedim naparım acaba kabul ederse müdürm istifayı diye bir yandan korktum ama buraya beraber başladık beraber devam etcez izin veremem dedi:1hug:canımmm

kaydirigubbakcemile seni aşağıya çekiyorum bak sinem...Sen benım üstümde kalıp benden önce hamiş olacaksın değil mi? Ama sıramı vermem.Ben senden büyüğüm..Sıranı bil..:dilcikar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…