Umudumuz Umut olsun

kızlar hepinize merhaba...
öncelikle adaşıma söyleyeceklerim....
canım..biliyosun biz burda arkadaşlıktan öte bi kardeşlik yaşıyoruz...birbirimizi hiç görmesekte seslerimizi dahi duymasak sanki yıllardır tanışıyomuşuz gibi...ilk hamiş olduğumu ailemden bile önce koşa koşa size yazdım...çünkü biliyodum benimle beraber çılgın gibi sevineceğinizi...evet her ay beklemek çok zor..ben de yaşadım çok olmasada biliyorum o kırgınlığı...sen bence de ara ver biraz..kendini topla...ama nolur bizi unutma...ara sıra da olsa gel...ben her kararında yanındayım canım arkadaşım...sen iyi ol başka bişey istemiyorum inan....

emelcim maşallah oğluşuna ne güzel düzenli uyuyo...allahım bana da nasip etsin...tüm hamişlerede...
sinem gülsüm aylin...inşallah sizde hamişsinizdir de ondan kokuyodur herşey böyle...hadi inşallah...
ve bütün güzel arkadaşlarımı öpüyoruuummm...

bu arada ben geri geldim farkettiyseniz:roflol:

hoşgeldin:KK66: içilmiycek bişey deil doğru, 15 gün aralıksız içtim valla. çikolata kisti ile ilgili bi topikte bi arkadas bir defa kullandım kistim 5 cm den 1,7ye düştü ve o ay hamile kaldım yazmıştı. darısı başımıza inşallah, o soğan kaynayan kabı açınca çıkan kokuyo ben bilirim:bbo:

tabiki gelicem canım sizlerin güzel haberlerini alıcam daha teyze olucam sadece ben kendimi takip etmicem ısı yok, takvim yok, olursaaa allahtan sizlere haber ederim hemencikkk teyze oluyorsunuz diye..

beni birazda insanların baskısı rahatsız ediyor siz değilsiniz aslında çevremdekiler oldu mu oldumu diye sorular sordukça daha stres altına sokuyor.. aslında benim acelem yok ne zaman gelirse gelir bebeğim bikere zaten başımdan kötü birşey geçti şimdi yeni bir bebeğe hazır mıyım onu bende bilmiyorum ama sanki istemek zorundaymışım yada hamile kalmam gerekmiş gibi hissetmeye başladım bu beni bunalttı ondan yani..

Beyzam bız ıyıyız sen nasılsın bu arada ben fark etmedım yumurtladıgımda agrı falan çunku delı ev temızlıyordum

kızlar hepinize merhaba...
öncelikle adaşıma söyleyeceklerim....
canım..biliyosun biz burda arkadaşlıktan öte bi kardeşlik yaşıyoruz...birbirimizi hiç görmesekte seslerimizi dahi duymasak sanki yıllardır tanışıyomuşuz gibi...ilk hamiş olduğumu ailemden bile önce koşa koşa size yazdım...çünkü biliyodum benimle beraber çılgın gibi sevineceğinizi...evet her ay beklemek çok zor..ben de yaşadım çok olmasada biliyorum o kırgınlığı...sen bence de ara ver biraz..kendini topla...ama nolur bizi unutma...ara sıra da olsa gel...ben her kararında yanındayım canım arkadaşım...sen iyi ol başka bişey istemiyorum inan....

emelcim maşallah oğluşuna ne güzel düzenli uyuyo...allahım bana da nasip etsin...tüm hamişlerede...
sinem gülsüm aylin...inşallah sizde hamişsinizdir de ondan kokuyodur herşey böyle...hadi inşallah...
ve bütün güzel arkadaşlarımı öpüyoruuummm...
hoşgeldin güzel hamiş :nazar: amin canım, inşallah hamişliktendir hepimizinki
hoşgeldin:KK66: içilmiycek bişey deil doğru, 15 gün aralıksız içtim valla. çikolata kisti ile ilgili bi topikte bi arkadas bir defa kullandım kistim 5 cm den 1,7ye düştü ve o ay hamile kaldım yazmıştı. darısı başımıza inşallah, o soğan kaynayan kabı açınca çıkan kokuyo ben bilirim:bbo:
kadınlar için mucize gibi bi kürmüş. kistlere birebirmiş. yapıcam ben de inşallah. bi de sen yaptın madem, akıntı çok artıyomuş doğru mu? sende de oldu mu

tabiki gelicem canım sizlerin güzel haberlerini alıcam daha teyze olucam sadece ben kendimi takip etmicem ısı yok, takvim yok, olursaaa allahtan sizlere haber ederim hemencikkk teyze oluyorsunuz diye..

beni birazda insanların baskısı rahatsız ediyor siz değilsiniz aslında çevremdekiler oldu mu oldumu diye sorular sordukça daha stres altına sokuyor.. aslında benim acelem yok ne zaman gelirse gelir bebeğim bikere zaten başımdan kötü birşey geçti şimdi yeni bir bebeğe hazır mıyım onu bende bilmiyorum ama sanki istemek zorundaymışım yada hamile kalmam gerekmiş gibi hissetmeye başladım bu beni bunalttı ondan yani..

hay yaşakaydirigubbakcemile5
canım çevre baskısı kötü oluyo haklısın, kulak tıkayım desen de etkiliyo. iyilik adiyoz derken kötülük ediyolar, çünkü strese sokuyolar ve o da bebiş için olmaması gereken ilk şey... benim de etrafımda var, bazı akrabalar her görüşte söylüyolar!:bbo:

emelcim maşallah yiğitimize annesini yormuyor kabızlık çok zor gerçekten allah yardımcınız olsun bebekken bende olurmuşum:eek:
mervecim canım arkadaşım kendini nasıl rahat hissedeceksen öyle yap bitanem inşallah rabbim bebek isteyen herkese tez zamanda versin kimseyi anne olamamakla sınamasın bu duyguyu hepimize tattırsın

canım fıstıkım kendini nasıl rahat hissedersen öle yap.ama sakın bizi untma.kii bu yapacağını bende denedim ama malesef olmuyo burda olmak daha huzur verdi bana.siz daha çok kuvvet veriyosunuz.öptüm seni güzelim.

selam milletttttttkaydirigubbakcemile3
mervem tabiki arkandayız ama bizi ihmal etme hem beklemek konusunda ihtisas sahibiyim ama ben hiç bırakmadım siziii ne bu bunaldım uzak duracam vs tamam biraz bırak akışına düşünme ama bil ki ne kadar da düşünmüyorum desen aklının bir köşesindeee inan en olmayacak yerde geliveriyor insanın aklınaa benden söylemesi düşünmeyecem demekle bunu yapabilmek çok farklıııı:1hug:
emoşummm canımm geçmiş olsun yeğenimeee:nazar::nazar::nazar:
canlarım yazdım zaten ama aylinim yeni geldi tekrarlayayım hamiş kaldığım ay bende dijital kitin yanında hergün bir bardak süte bal tarçın karıştırıp içtim-sakızı beceremedim deee:bbo:-eşime de keçiboynuzu pekmezi yedirdim sabah akşammm sonacımaa gülen suratı yakaladığımızda saati kurduk sabah altıyaaa-06.00: Kalp atışlarını hızlandıran hormanlar yayılır. Kadın ve erkeklerde üretkenlik bu saatte doruk noktasındadır. bilgisi yüzündennnnn:kahve:-ama akşamlarıda boş geçmedik yanicimeeee:eek:Allah da nasip etti aşılama derken oğluşum geldiiiii:teytey::teytey:darısı hepinizin başına inşallahhh en kısa zamanda hepiniz hami$immm dersiniz burdannnnn:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
hepinizi öpüyoruz canlarım mucukss mucuksssŞenizŞeniz

hoşgeldin güzel hamiş :nazar: amin canım, inşallah hamişliktendir hepimizinki

kadınlar için mucize gibi bi kürmüş. kistlere birebirmiş. yapıcam ben de inşallah. bi de sen yaptın madem, akıntı çok artıyomuş doğru mu? sende de oldu mu

akıntı kullanmaya başladıktan sonra ki 2. 3. günlerde acayip fazlalaştı, ve neredeyse adetime kadar da devam etti. işte pazartei dr a gittiğimde kistin boyutuna tekrar bakar, ufaldı mı büyüdü mü bakcez artık, yapmaktan zarar gelmez sanırım, sonucta tamamen doğal ki soğan antibiyotik yerine geçer derler. bi de sen dene bakalım canım

mervem tabiki arkandayız ama bizi ihmal etme hem beklemek konusunda ihtisas sahibiyim ama ben hiç bırakmadım siziii ne bu bunaldım uzak duracam vs tamam biraz bırak akışına düşünme ama bil ki ne kadar da düşünmüyorum desen aklının bir köşesindeee inan en olmayacak yerde geliveriyor insanın aklınaa benden söylemesi düşünmeyecem demekle bunu yapabilmek çok farklıııı:1hug:
emoşummm canımm geçmiş olsun yeğenimeee:nazar::nazar::nazar:
canlarım yazdım zaten ama aylinim yeni geldi tekrarlayayım hamiş kaldığım ay bende dijital kitin yanında hergün bir bardak süte bal tarçın karıştırıp içtim-sakızı beceremedim deee:bbo:-eşime de keçiboynuzu pekmezi yedirdim sabah akşammm sonacımaa gülen suratı yakaladığımızda saati kurduk sabah altıyaaa-06.00: Kalp atışlarını hızlandıran hormanlar yayılır. Kadın ve erkeklerde üretkenlik bu saatte doruk noktasındadır. bilgisi yüzündennnnn:kahve:-ama akşamlarıda boş geçmedik yanicimeeee:eek:Allah da nasip etti aşılama derken oğluşum geldiiiii:teytey::teytey:darısı hepinizin başına inşallahhh en kısa zamanda hepiniz hami$immm dersiniz burdannnnn:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
hepinizi öpüyoruz canlarım mucukss mucuksssŞenizŞeniz

ay ben seni yiyim yaa, neşene hayranım maşallah adaşım yaaa, oğluşuna da sana da kocişine de maşallah. allah neşeni daim etsin ayşecim. oklava yok bu aralar ya ben de çekinmeden konusuyorum bak:KK66:
keçiboynuzu neyse de sabah 6' da uyandırsam da geri uyur sanırım, gerçi erkekler için uykudan daha önemli şeyler de var ama:sm_confused:... ne biliyim ki, dur bi deneyim bu yöntemi de ahaha:sm_cool::dance:

kızlar kendimi halsiz hissediyodun tansiyonum 7-5 çıktı tuzlu ayran içtim oda midemi bulandırdı yaaaaaa

kızlar kendimi halsiz hissediyodun tansiyonum 7-5 çıktı tuzlu ayran içtim oda midemi bulandırdı yaaaaaa

kızım sana içimden geçeni deyimmi sen hamişsin aha buraya yazdım.haftaya bunu açar okursun sayfasını yaz bi kenara.delikafadulden:dance::dance:

kızlar pardon ya, biri geldiydi..
mervem tabiki arkandayız ama bizi ihmal etme hem beklemek konusunda ihtisas sahibiyim ama ben hiç bırakmadım siziii ne bu bunaldım uzak duracam vs tamam biraz bırak akışına düşünme ama bil ki ne kadar da düşünmüyorum desen aklının bir köşesindeee inan en olmayacak yerde geliveriyor insanın aklınaa benden söylemesi düşünmeyecem demekle bunu yapabilmek çok farklıııı
emoşummm canımm geçmiş olsun yeğenimeee:nazar:
canlarım yazdım zaten ama aylinim yeni geldi tekrarlayayım hamiş kaldığım ay bende dijital kitin yanında hergün bir bardak süte bal tarçın karıştırıp içtim-sakızı beceremedim deee:bbo:-eşime de keçiboynuzu pekmezi yedirdim sabah akşammm sonacımaa gülen suratı yakaladığımızda saati kurduk sabah altıyaaa-06.00: Kalp atışlarını hızlandıran hormanlar yayılır. Kadın ve erkeklerde üretkenlik bu saatte doruk noktasındadır. bilgisi yüzündennnnn:kahve:-ama akşamlarıda boş geçmedik yanicimeeee:Allah da nasip etti aşılama derken oğluşum geldiiiii darısı hepinizin başına inşallahhh en kısa zamanda hepiniz hami$immm dersiniz burdannnnn
hepinizi öpüyoruz canlarım mucukss mucuksss
amin canım ya, sağolasınkaydirigubbakcemile3
akıntı kullanmaya başladıktan sonra ki 2. 3. günlerde acayip fazlalaştı, ve neredeyse adetime kadar da devam etti. işte pazartei dr a gittiğimde kistin boyutuna tekrar bakar, ufaldı mı büyüdü mü bakcez artık, yapmaktan zarar gelmez sanırım, sonucta tamamen doğal ki soğan antibiyotik yerine geçer derler. bi de sen dene bakalım canım
inşallah gitmiştir kist ne kistiydi senin?
gülüm hakkaten bunlar hep hamişlik işaretihihoyyyt hadi inşallah

ben niye her "hamilelik" yazışımda baş harfini büyük yazıyosam,şimdi dikkatimi çekti, ne kadar gözümde büyütüyosam artık! :roflol::roflol::roflol:

aylin endometriyozis (çikolata kisti) canım bendeki kist. hamilelği engelleyici bişii sonuçta da her çikolata kisti de gebeliği önleyecek diye bişey yok işte, bekliyoruz bakalım. sen ne kadardır evlisin?

Beyzam bız ıyıyız sen nasılsın bu arada ben fark etmedım yumurtladıgımda agrı falan çunku delı ev temızlıyordum

canım bende iyiyim işte biraz yoğunum ama idare ediyorum ohh sen de oğluşu iyi eğitmişsin kurulu saat gibi aman maşallah diyelimde düzeni bozulmasın yavrumuzun inş şu kabızlık meselesi de çözümlenir en kısa zamanda...

aylin endometriyozis (çikolata kisti) canım bendeki kist. hamilelği engelleyici bişii sonuçta da her çikolata kisti de gebeliği önleyecek diye bişey yok işte, bekliyoruz bakalım. sen ne kadardır evlisin?

benim iki akrabamda da vardı çikolata kisti, birinin şimdi 1,5 yaşında kızı var, diğeri hamile.. doktor kontrolünde misin?
benim de bu haziranda iki yılı doldurucaz canım.. sen?

X