Umudumuz Umut olsun

benimde normalde 1 gün geçti.ama benim umudum yok demeyimde olmaacağını düşünüyorum.

ya bu incir kürünü ben de yapmak istiyorum, faydasını görüyolar di mi? ama önce bi soğan kürü mü yapsam diyorum. gerçi bi kez denedim, bi bardağı bitirememiştim ya-tatlicadiarzu-

aylincim kaç gün gecikti gitsene bir dr. canım allah korusun kist falan olmasın canım test yap çıkmazsa git bence dr.
emel sende yumurtladığın tarafta sızlama oldumu özellikle ayakta iken ben soldan yumurtladım sol tarafım ayakta çok durunca sıxlıyo önce böbrek mi dedim yok değil yanma falan yok çünkü idrarda ay az kaldı canlarım yaaaa umutlanmak istemiyorum

işte bugün 5 gün gecikmiş oluyo.. ama dedimya canım, eşimin halini falan.. gitmicem hemen dr.a! inşallah pişman olmam:1no2:

senin kaç gün kaldı adet tarihine

canım soğn kürünü yaptım ben iltihap falan yoktu adetim sancılı oluyo diye denedim içtim sabah akşam aç karnına ama yumoşlarım kuvvetli olsun diye incir kürünü deniyecem hayırlısı hamiş kalan bayağı var

kızlar belki bana kızacaksınız bir süreliğine ara vermeyi düşünüyorum ne gün nede ateş artık bırakıyorum yoksa yıpranıyorum destekleriniz için çook sağolun canlar bugünden sonra daha az gelirim verdiğim karardada arkamda olup beni destekliyeceğinizi umuyorumm..

sinemcim sogan kürü yaptın mı sen, sogan küründen sonra incir kürü öneriyolar. ayrıca senin adet günü ne zamanki canım, ben bu ay da gecen ay da tam test yaptım aksamında adet oldum, çok moral bozucu oluyo, aman kendinizi buna kilitlemeyin (becerebilirseniz tabi) olursa çok güzel olur, olmazsa umut hep var diyelim. yerim ben sizi, kendim kadar mutlu olurum valla ayh inşallah Yarabbim

soğan küründe suyunu çay süzgecinden geçirdin mi?

canım anlıyorum seni, burası çok güzel, dostluklar.. ama bu konunun hep aklında olmasına da sebep oluyo.. ama elinde canım, gel yine, diğerlerinin aşamalarıyla ilgilen,destek ol, sen kendin için hesaplamaları,ölçmeleri unut,bırak.. olmaz mı?

aylincim benim 5 -6 gün var canım adet olmama buay ne iğne nede ilaç kullandım belki 30 da bile gelebilir genelde 25 günde bir adet olurdum kürtaj biraz bozu ama geçen ay 26 günde oldum bu ayda bakacaz artık 1 den sonra saymaya başlicam inş. 1 nisan şakası yapmaz bana

geçen eşim balık yemişti adamın elini 10 defa yıkattım belki balık kokuyo diye hamile mi kaldın yoksa kedi gibi koklayıp duruyon beni dedi hamiş kaldığımda kokulara çok hassas olmuştum

canıııım sakın ama, bak yenilgiyi kabul ediyosun, biz galip çıkıcaz kızım bu savaştan, sakın kardeşim sakın ama kendini yalnızlığa sürükleme. elbette verdiğin kararın arkasında dururuz biz hep senin yanındayız. ben de geçen hafta kötüydüm bir süre yazmadım, ama daha kötü oluyo, yalnızlaşıyor insan. çevrede bebiş bekleyip de kısır damgasını yapıştıran o kadar çok insan var ki bana, hangi biriyle paylaşabiliriz burda yazdıklarımızı...aklına ve sağlığına ve eşine mukayyet ol, herşeyin zamanı var, üzme kendini, çok öpüyorum canımcım. kendine iyi bak..:1hug:

mervecim tamam düşünme ölçme ama sayfayı bırakma canım yaa birbirimize destek oluyoruz burda bak sevincede hüzünede
evet canım süzgeçten geçirdik öyle içtik tadı çok kötü gelmedi bana
inciri deneyeceğim tarçını da sakıza katıp çiynicem ağzımda

sağol canım iyiyim, sen nasılsın işler yoğun ders de çalışıyorum haftaya cumartesi pazar sınav var o yüzden pek gelemiyorum ama hepiniz aklımdasınız canlarım

hoşgeldin ayşecim valla bende pek vakit bulamıyorum ama şu nisan bi gelsin o zaman ümitlerim de yeşerecek inş

inş.kızlar allah hayırlısıyla hamiş kalmayı nasip etsin bizlere dün gecede ölü erkek bebek gördüm ya hayırdır düşünmeden yattım ama demek bilinç altımda var

canımmm ölü diri getirir derler haberin olsun hadi hayırlısı

şşşş kızlar ne var ne yok bakım

hoşgeldin emelcimm yiğit oğlan ne yapıyor bakalım sen nasılsın

evt canım bazen bazı şeylere ara vermek insana iyi gelir hakkında hayırlısı olsun bide bakmışsın birgün girip hamişim diye yazmışsın ama bizi unutma emiii

canım tarçın ne için? onu yeni duydum. ayrıca soğan küründe süzmeye gerek bile kalmıyodu ki zaten suyu bi aktarmada geliveriyodu, ööle zarı marı 5 dakika kaynatmayla suya karışmıyo ki... ayrıca sinemcim bak daha 5 günün var kendini çok kaptırma emi güzel arkadaşım, çok iyi biliyorum o son günlere doğru çoğalan kaygıyı, takmamaya çalış..

ben soğan bi kere kaynattım, içine incecik zarları da karışmıştı, çok kötü diil ama garip gelmişti bana. soğuk içilse gene içerim de ılık olunca tuhaftı sonuç olarak.. ama içilmicek bişe diil tabi, zaten bu ay yapmayı düşünüyorum.

"Eski Yunan ve Ayurvedikler Balı yıllardır erkeklerin spermalarını kuvvetlendirmek için kullanmışlardır. Eğer kudretsiz bir erkek düzenli olarak uyumadan önce 2 kaşık bal yerse problemleri çözülecektir. Çin Japon ve uzak doğu ülkelerinde gebe kalamayan ve uterusunu kuvvetlendirmek isteyen kadınlar asırlardır toz tarçın kullanmaktadırlar.
Gebe kalamayan kadınlar bir tutam toz Tarçın ve yarım tatlı kaşığı balı gün boyunca bir bir sakız üzerine koyup çiğnediklerinde tükürükle karışarak yavaş yavaş emilerek etkili olmaktadır.
Amerika Meryland'da evli bir çiftin 14 yıldır çocuğu olmamış ve ümitlerini de kaybetmişlerdir.Bu uygulamalar kendilerine anlatılmış ve yukarıda belirtilen kürün uygulamasına başlandıktan birkaç ay sonra ikiz çocuklarının olacağı tesbit edilmiştir."

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…