Umudumuz Umut olsun

daha 8 ay iyi ozaman.erken dr gitmen iyi oldu ama.

tabi tabi, eşim istemiyodu da önceden gidelim vitamin falan başlarlar bir kan değerlerine baktıralım dedim, bu çıktı başımıza:8 allah hepimizin hakkında hayırlısını versin, ne diyim, elden bir şey gelmiyor... senin bebeğin var mı nevgül? ya da gebelik?

yok canım netten baktıktan sonra senin yorumunu gördüm inş. müjdeli haberler veririm sizlere ama nedense içimde bir kıpırtı yok kızlar yaaa neden inanmim sana nevgülcümkaydirigubbakcemile5

canım işin espiriside.iyi düşün iyi olsun tamammı fıstığım.prensin ve/veya presesin annesi olursun inşallah.:1hug:

bebekte yok gebelikte.ben 1 bucuk yıldır evliyim.tedaviyede 2- 3 aydır başladık.o yüzden sana ne kadarlık evlisin dedim senin için daha erken inşallah kistin de giderde bebişin gelir.

bebekte yok gebelikte.ben 1 bucuk yıldır evliyim.tedaviyede 2- 3 aydır başladık.o yüzden sana ne kadarlık evlisin dedim senin için daha erken inşallah kistin de giderde bebişin gelir.
inşallah canım, erken de deil aslında yaş aldı başını gidiyor, 28 yaşındayım, eşim 31, hayırlısı olsun tabi. senin de inşallah en kısa zamanda bebişin olur da kollarına alırsın annesi, Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün. siz denediniz de olmadı mı yoksa yeni mi başladınız çalışmalara?

biz hiç korunmadk canım.bir yılda olmaması normal demişlerdi bizde o yüzden dr gitmedik.1 yıl dolunca artık gideim dedik.bende adet düzensizliğide vardı.o yüzden gittim ve pco teşhisi konuldu.hayırlısı allahtan.inşallah hepimiz bebişlerimizi alırız kollarmıza.

şşşş kızlar ne var ne yok bakım

günaydın en güzel anniş, biz iyiyiz sen de ne var ne çok? bebiş ne alemde, kırkbir kere maşallah tosuncuğuna:1hug:

Allahım hayırlısını versin canım, kucağımız boş kalmasın inşallah

ay kızlar 5 gün kaldı benim kokulara karşı hassasiyetim olmaya başladı umarım bahardan değildir

valla ben ekmek arası bişeler yedim bende kahvaltı yapmıyorum işyerinde atıştırıyorum kızlar 30 dk sonra yemeğe gidecem

ay kızlar 5 gün kaldı benim kokulara karşı hassasiyetim olmaya başladı umarım bahardan değildir

sinem bu nasıl oluyo kokulara hassasiyet.ya buda saçmalıyo diceksiniz ama benim azönce burnuma kocamın nefesinin kokusu geldi ya.bariz hissettim.allahım yoksa ben deliriyomuyum.

ya canım normal kokular çok kötü geliyo kokusu mideni bulandırıyor sigara parfüm nefes kokusu wc falan işte bide eğer hamişsen ağzının tadı da değişiyo canım metal yalamış gibi oluyosun

ya canım normal kokular çok kötü geliyo kokusu mideni bulandırıyor sigara parfüm nefes kokusu wc falan işte bide eğer hamişsen ağzının tadı da değişiyo canım metal yalamış gibi oluyosun

:roflol::roflol:hamileleğin benle alakası yok demiştim.

tesekkur ederım kızlar yok oğlum yormuyo ama oğlumun kaka problemı var dıyodum bezıne boyle katı katı gelıyodu geçen doktora gıttık rezene çayı verdı onu ıçıyo dun annem eltını degıstırırken fark ettık kakayı yaptı ama sulu kısmı bez hemen ektı ve katı kısım kaldı ustte (prıma kullanıyom) sımdı uyuyo uykumuzda gecelerı duzene gırdı artık 3-5-7 de kalkıyoruz
sınemcım hamılesın galıba çunku ben ogluma hamıle kaldıgımı bılmıyordum ıs yerınde canım ekmek arası bırsey ıstedı aldım allahım nasıl koktu mıgdem bulandı çöpe attım sonra baska bırsey soyledım kendıme oda oyle koktu onuda çöpe attım acab usuttum veya aldıgım urunler kotu demıstım ama oyle olmadı kuzuma hamıleymısım

günaydıın:1hug:
günaydınnn.. malesef sinemcim düştü pat diye hemde 36,7'ye regl geliyorum diyor cnm hiç şaşmaz ateş yöntemi.. KISMET DEĞİLMİŞ:çok üzgünüm:
canım üzüldüm.. hayırlısı ama, vakti saati vardır elbet, belki nisanda.. ama kırmızı kart görmedikçe ben ümit kesmek istemiyorum!
şşşş kızlar ne var ne yok bakım
taze anneeeea.s.
nasıl gidiyo bakalım, annelk dedikleri kadar var mı :)
3-5-7 nöbetleri başlamış bakıyorum yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…