Umudumuz Umut olsun

Günaydin gülşencim tşk ederim canim inş duyarim sali günü esmacim nekadar araya gidiyorsun kontrole ay sevindim senin adina bebişin sana el sallar artik.çok slm batuşa bende öptüm onu

kızlaaaar hepinizin günü aydın olsun...aslıcım değerlerinin katlanmasına çok sevindim..demiştim zaten...
esmacım hadi bakalım boddi gününe 1 gün kaldı...batışuna doya doya bak hayatım....
gülşen emel nasip sizede günaydınlar...
pınar merve seher asiş raziye şebo sinem hadi ama çabuk gelin....
ayşecim sende köye doymadın mı daha....

günaydın mervecim
merve2 sanada günaydın nasıl gidiyor tedavi
gülşenim aşkım bebişimiz nasıl

keşke bu ay ki adet gününü bekleseydin pınarcım belki hamişsindirbende iyim valla yaptığım bişi yok iş güç işte çok şükür iim ..
Kizlar doktor sonuçlarim olumlu kan testim 444.44 ten 1.280 oldu şükür allahima doktorcum haftaya sali günü gel bakalim kalp atişinada bakariz dedi
canm çok şükür hayırlı haberlerini aldık ne mutlu bizee sende artık üzülmee kafana takma
evetttt boddimin günü yok bu sefer söyleyeceğim dr 2 haftada 1 gidecem ben dayanamıyorumkaydirigubbakcemile3

hehe damadıma selam söleee esmoşşşş:ecrin_bebek:

nasipcimm gülşencimm günaydınnnlarrrrrrra.s.

Günaydin gülşencim tşk ederim canim inş duyarim sali günü esmacim nekadar araya gidiyorsun kontrole ay sevindim senin adina bebişin sana el sallar artik.çok slm batuşa bende öptüm onu

ayda 1 gidiyorum dr öyle çağardı ama dayanamıyorum aslııı

günaydınlar mervecim ve merve 2cim tşk ederim kızlar artık üzülmek yok mutluyum hemde çok allahım hepinize yaşatsın inş dularım hep sizinle kızlar

batuşa herkesden selam söyleyeyim barriiiiii özellikle hanım annesinden :))))))))

kızlar hepinizin günü aydın cuması mübarek olsun..Allah dualarımızı kabul etsin..
Aslıcım değerinin katlanmasına sevindim.gözün aydın canım..
Esma batuşa benden de selam....
Pınar sinem merve nasip ayşe adaşım merve gülşen asiye raziye nazmiye şebnem herkes iyidir umarım..
ben sabah hastaneden telefon aldım..bugün itibari ile başlıyoruz sanırım..ama öncelikle rapor için uğraşacağız sanırım biraz..Tedavi planım çizilmiş sanırım..

hayırlı olur inş. emel...cuma mübarek günde başlıyosun bak...üstelik bi de 11 ayın sultanı....

emelcim günaydın hadi hayırlısı olsun hayatıom

günaydınlarr herkesee
aslıcım cok sevındım canım allah saglıkla kucagına alamayıda nasıp etsınn

evet emelcimmm hakkaten merve2ninde dediği gibi bu güzel günlerde allahım görür dualarımızı açtığımız elleri geri çevirmez..:Saruboceq:

emelciğimmmm hayırlısı hayatım inş hemen gün verirlerde yeğenimiz hemen gelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…