Umudumuz Umut olsun

esmacım canım hamişim sen unutulacak kadınmısın diğerleri derken kimse kalmadıki burada

oğluumla ikindi menümüzü yedik ama çok başımız ağrıyo çoookkkkkkkk

hu huuuuuuuu kızlaaar. beni görmüyosunuzzz

hoş geldin canım evet okadar büyükki benimde boğazıma takılıyor ama bebişler için gerekli nasıl oldu rahatsızdın birde dün tatlı yapacakmışsın oldumu bari canım istedi eve giderken alıcam sabahtan beri nerden alsam diye düşündüm eve giderken alıcam artık

kızlar herkese merhaba geçmişi okumadım işete olanları çıkmadan kaçırmayım diye napıyorsunuz< bakemmmmmmmmm

aslı bebişin adı nazlımı olcak yoksa kızmı bebek
ben daha erken sanıyordumcinsiyet için ama

Kaçarlar nerdesiniz nazmiye raziye asiyem nasipçim merve şebo ayşe kizlar özelliklede nasip çok merak ediyorum seni hiç ses seda yok bugün bir geldi sonra gittin

geldim geldim kızlar şimdikkk..pınarr epeydir konuşamadık sancıların geçti sanırım bana öyle geliyor ki sen hamişsin..:CüvCüv:

eşin spremiogram için ne dedi?

selam kızlar gecmısı okumadım kac gundur ıse gelmıyodum.pazartesı hastayım dıyodum ya ızın alıp gıttı ıkı gundurde evde yatıyordum bugun geldım ıse ancak fırsat bulabıldımm...sız neler yapıyosunuz ne var neyokk

canım hoşgeldin nasılsın nasıl oldun şimdi? miden mi kötü oldu. ben iyim bildiğin gibi devam

hoşgeldin canim çok geçmiş olsun şimdi nasilsin iyisindir umarim mervecim canim sende hoşgeldin

Kizlar ben çikiyorum öptüm sizi herkeze iyi akşamlar allahim oruç tutanlarin orucunu kabul etsin ben gidiyorum doktora öptüm hepinizi

merhaba kızlar site çok ağırdı bugün giremedik....nazmiye geçmiş olsun canım senin ne zaman kontrolün artık belli eder cinsiyeti yavaştan değil mi?

hoşgeldin canim çok geçmiş olsun şimdi nasilsin iyisindir umarim mervecim canim sende hoşgeldin

hoşbuldum cnm bizim bugün nette problem vardı sanırım çokta bakamadım yoğunluktan..

dünürümmm ii akşamlarrrrrrrrrrrkaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…