Umudumuz Umut olsun

kaydirigubbakcemile3 hey maşşalllahh gülşenn 5.750 ilk kez duyuyorumm.. .4500 bile fazla :roflol: oy tombik tombikkk olur ozaman rahatca ısırırız:ecrin_bebek:

hoşgeldinn cnm neredesin bakim kaçakk iyiz canım sen nasılsınn
cidden seher izin alsana hayatım

Son düzenleme:
allah gülşencim senin bebişi yicez ozaman sehercim hoşgeldinn canım geçmiş olsun izin al işten bence evde dinlen

hoşgeldin sehercim...kıyamam ben sana...ama biliyosun bebişlerimize kavuşmak için herşeye katlanıcaz...onu ne kadar çok istedin de mi?

hey maşallah valla ben 3.300 doğmuşum ama kociş 4 civarında doğmuş tam bilmiyorum kilosunu babasına çekerse daha tombiş olacağı kesin ama şöyle 1 gerçekde var küçük doğan bebişler daha çabuk gelişiyorlar benim kız kardeşim minnacık doğdu 2.450 kedi yavrusu gibi bu ne diyolardı ama şimdi ona kedi yavrusu diyenler utanıyorla maşallah 13 yaşında 1.67 felan boyu var beni geçeceği garanti bide bu sene baskete başladı kısaymışda biraz daha uzayacakmış leylek bacak

hoşgeldin sehercim...kıyamam ben sana...ama biliyosun bebişlerimize kavuşmak için herşeye katlanıcaz...onu ne kadar çok istedin de mi?

öyle canım tabide valla işte zor duruyorum yarında mecbur gelicem doktorum kontrol var belki cumartesi gelmem fen aolursam

öyle canım tabide valla işte zor duruyorum yarında mecbur gelicem doktorum kontrol var belki cumartesi gelmem fen aolursam

tabiki canım dinlenmen lazım...işyerin anlayış göstermeli hamişsin sen...hafta sonu yat dinlen bol bol...bütün işleri kocişin yapsın...kaydirigubbakcemile3

benim eşim bir efsane canım sormayın....doğduğu gün babaannesi suyun içinde bisküvi ezip vermiş hala konuşulur...bizimkide yemiş...şimdikilere versen boğulur zavallıcıklar....

şimdi de aynımı? yemek yetiştirebiliyo musun?sırnaşık şey

iştahı yerinde maşallah.....askere giderken 112 kiloydu,geldiğinde tanıyamadım....88 olmuştu....ama azimli kendisi 6 ayda farkı kapatıyor....sırnaşık şey......benimle kilo alışı devam ediyor....

iştahı yerinde maşallah.....askere giderken 112 kiloydu,geldiğinde tanıyamadım....88 olmuştu....ama azimli kendisi 6 ayda farkı kapatıyor....sırnaşık şey......benimle kilo alışı devam ediyor....

benim eşimde askere giderken 120 kiloydu..geldiğinde 86...yarısı gitmişti nerdeyse..ama dediğin gibi azimli benimkide...şimdi 115 falan galiba...anneme şuç atıyo gerçi..nişanlıyken bayramda ona çok yedirmiş...miş...naniknanik

benim eşim bir efsane canım sormayın....doğduğu gün babaannesi suyun içinde bisküvi ezip vermiş hala konuşulur...bizimkide yemiş...şimdikilere versen boğulur zavallıcıklar....
maşallah gerçekden efsane adammış senin kociş
:CüvCüv:desene onun doğuma azz kaldııııı
benim kociş zayıfmış ben onla şişko diye dalga geçerdim göbeklide birazcık diyecem çünkü yeni 80 felan oldu

ben geldim kızlar maşallah kocalarınıza benimki 80 kilo benim buyüzden kilo almamam gerek hamilelikte kötü durucam yanında çok kilo alırsam eğer ya kızlar ben dün tartıldım 1 kilo almışım çok erken değilmiki ya siz aldınızmı hamişlerim gülşen seher esma ve diğer hamişler

bu normal bi kilo alışı yoksa çok erken ben kesin aldım çünkü 4 ay oldu

hiç üzülmedim hayatım bu sefer neden bilmiyorum
inşallah neşecim dediğin gibi olur elbet birgün olacağız
herkese günaydınnnnnnn güzel bayanlarrrrrr
nasipciğim ayşe köye gittii
tamam kader arkadaşım hatırladım
nasipciğimm canım kartı yemişin olsun umudumuz devam ediyooooo bu ay iyi çalışki gelsin yeğenimiz
boş geçmek yok
tabiki esmacım umut hiç bitmedi ama zamanı değilmiş işte
olurmu msn den sormuştum arkadaşlara mervecim
seni hiç unuturmuyum gerçi dün bende hiç girmedim

günaydın esmacım güsel hamişim günaydın batuşçum güsel yeğenim nasılsınız bakalım nasipim kart yemişsin ama önümüzdeki ay bekliyorum müjdeyi senden
inşalahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh zaten bu ay oldu oldu olmadı ben bebekten vazgeçeceğim demekki kaderde tek evlat yazılıymış
kızlar herkese günaydın....nasipcim zaten sen demiyomuydun kaçırdım yumurtlrmr günlerimi diye....umudumuz bitmiyooo....devam...
evet baştan beri diyordum
emelim sen bari yüzümüzü güldür hayatım
şebnemim sizi unutmak mümkün mü dün arkadaşlarıma hep sizlerden bahsediyorum sizi yakalarlarsa beni onlardan çaldınız diye fırça yemeye hazırlanın :=))

tamam hayatım ama şansıma yine yumurtlama günümde koçiş görevde olacak

selam şebnem....gördüğün gibi döküldük yine bir bir buraya....

evet canım ama benim işler biraz yoğun bu aralar giremiyorum müsahit olunca gelcem
öpüldünüz

şebbomm hoşgeldinn hayatımmmmmm nolsun cnm işte iş güç bildiğin gibi..çalışş çalışşş çalışş..

sen nasılsınn hayatımm??

iyi canım çalışıyoruz napalım şu mesajı bile tee ne zaman yazcaktım bi geldim masama burası açık kimbilir bunun üstüne nekadar konuşulmuştur ama napim önce mesajımı yolluyum sonra okucam artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…