Umudumuz Umut olsun

neyse canım vardır bundada hayır inşallah onlara kalmadan hamile haberini alırız
çünkü o devre bile çok streslia.s

yazdım esmacım bu geceden tezi yok okuyorum 7 gün boyunca....:Saruboceq:

ben ve oğluşum bugün şanslı günümüzdeyiz sizin için dua edeceğiz bizde teyzeleri

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım,güzel paylaşımlarınız için teşekkürler...

canım evet çok doğru inanırmısın gece gözüme uyku girmedi ve kk daki ve evlat özlemi çeken herkes için dua ettim allah ım haykırışımı duamı duyarda tez zamanda kucağımızı doldurur

aman c.tesi kontrolmü var ne güzel ya bide profil resmindeki senin oğlanmı:1hug:

evet teyzesi benim oğlan kocaman olmuş demi bur bakalım cumartesi nasıl olmuş olacak

kızlar ben geldim merhaba neşe hamişsindir sen benimde gecikmişti ümidim yoktu ama kaldım kızlar geçmişi okuyamadım kusura bakmayın öyle devam ediyorum

canım allahrazı olsun bende bugünden itibaren allah izin verirse deneyecem.:1hug:a.s.

uykum geldi kızlar benim bu arada nerde millet
nasip merve gülşen şebbo dünürüm seher asiye raziye
cidden raziye nerde neden gelmiyo geliyoda benmi görmüyorum

canım insallah bu aşamalara gelmeden hamiş kalırsın ama eşler neden bu kadar anlayışsız onu da anlayamıyorum, neden herşeye bu kadar karşılar. neyse cnm hakkımızda hayırlısı olsun ama üzülme, elbet bi gün hepimizin bebişleri olacak, allah çok bekletmesin şebbiiim.

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım,güzel paylaşımlarınız için teşekkürler...

hoşgeldin aramıza., umarım hoş vakit geçirirsin.sende var mı bebiş? ya da hikayeni anlat en güzeli :)

kızlar ben geldim merhaba neşe hamişsindir sen benimde gecikmişti ümidim yoktu ama kaldım kızlar geçmişi okuyamadım kusura bakmayın öyle devam ediyorum

napıosun yeni hamişimiizz. nası gidio bakalım hamişlik? bize de dua ediyosun di mi aslım?? a.s.

inşallah aslım inşallah hamişimdir nedense bu ay böyle umutsuz vaka oldum ben ya
yarın ısım yüksek çıkarsa veya düşmezse test yapacam tabi kocama bağlı test alıp getirirse:)

inşallah aslım inşallah hamişimdir nedense bu ay böyle umutsuz vaka oldum ben ya
yarın ısım yüksek çıkarsa veya düşmezse test yapacam tabi kocama bağlı test alıp getirirse:)

Kızlar nasılsınız bakem ancak işleri kolayladım geldim.
Aybalacım hoşgeldin aramıza canım.
esmacım ben hamile değilim ama inan bana çok uykum var .aynı durumdayız canım . Bu arada nasılsın hamişlik ağırlık yapıyo mu benim yengem 6 aylık falan olucak hamileliği halsizim diyo da merak ettim seni...

canım insallah hamişsindir. benim tarihimde 18 eylül. arkandan da ben gelirim insallahhhh. hade birbirimize bol bol dua edelim neşee :)

hoş geldin cnmmm. nasılsın bakalım. adetine ne kadar var yakın mı cnm? halsizlik var demişsin? meraklandım şimdi:sm_cool:

hoş geldin cnmmm. nasılsın bakalım. adetine ne kadar var yakın mı cnm? halsizlik var demişsin? meraklandım şimdi:sm_cool:

Yok canım benim yengem hamilede benim 6 aylık halsizmiş esmaya sordum sende de oluyo mu diye ben iyiyim canım.

Ben biliyosun 18. de kürtaj oldum bakalım ne zaman kırmızı kart görcem merak ediyorum
nette 40 gün içinde adet olmazsanız doktorunuza danışın diyo bakalım işte bekliyorum .
Zaten doktor 1-2 ay dinlen dedi hemen bebek düşünme dedi. Vücudun toplasın biraz kendini dedi. Öle işte ben sizlerden hamiş haberi bekliyorum şu aralar ağustos ta hamiş sayısı az bakalım az kalmış gününe seninde.a.s.

kız etmem mi inşallah bu ay nüfus patlaması olur ya ne güzel mutluluk olur hepimiz için:)
her zaman dualarımdasınız canım:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…