Umudumuz Umut olsun

günaydın asiyecim,sehercim,gülşencim gününüz aydın bebişler sağlıklı karınlar bebişle dolsun dün güsel şeyler konuşmuşsunuz sizin göbişler çıktı tabi bayramda giyinirsiniz ben pantolon alıcam sadece diğerleri tam üstüme oturuyor rahat olsun diye bu arada ben beişimi kız diye düşünüyorum çin takvimide öyle dedş tabi sağlıklı olsun benim için yeter

kızlar benim adetime göre bebiş 5 hafta 6 günlük ama doktorum daha küçük dedi dünde kan testi yaptırdım sonuç 444.44 çıktı buna göre sizce kaç haftalık bide 2 gün sonra doktorum tekrar kan testi istedi normalmi bu ya

normal aslıcım 2 günde bir o sayının ikye katlanması lazım ona bakacaktır buarada günaydın sanada canım benin ilki 653 tü o zaman 4 haftalıktı seninkide 4 yada 5 haftasında şu an sanırım

bneimki o 6. haftasında 2626 felandı tam olarak bilmiyorumda ikibinlerdeydi yalnış değilseem

kızlar hepinize günaydın.....aslıcım kendini çok yorma..işten izin al biraz şu ilk günler geçene kadar....iki günde bir ikiye katlanması lazım değerlerinin onun için istiyo dr tahlil..
güzel hamişlerim benim..nasıl ufaklıklar yine rahat vermedimi?....hamiş olmayanlar da (ben de dahil) en kısa zamanda....sırayla....hepinizi çooooook seviyorum...iyiyki yolum düşmüş kk ya....

günaydın mervecim bende öle dedim aslıya 2 günde bi katlaması lazım bendede oldu ilk 653 ikinci 1365 falandı

benimde 5+1 ken 10.233 değerim......ikiz hatta üçüz olur dedim ama tekiz miş allahtan....:)) herkesin hormon farklı bir seyir izliyor aslı çok kafana takma.....seherin dediği gibi 2 ye katlıyorsa sorun yoktur.....benim bayramlığımı haftaya almam lazım bende son ana kadar almıyım şiştiğim kadar şişiyim sonra alırım diyordum ama babamız bayram haftası ve bayramın 1.günü işte olacakmış....onun için haftaya alıcam bende

kızlar tşk ederim hepinize iyiki varsınız bebişim beni dinledi ve evlilik yıldönümümde hamiştim çok güsel ya şimdi beni üzmicek ve sağsalim dünyaya gelicek allahım isteyenlerin karınlarına bebiş koysun tüm hamişlerede bebişlerini sağlık sıhatle kucaklarına almayı nasip etsin
kızlar acaba neşeli kart gördümü inş görmemiştir merak ettim onu şimdi

kızlar herkese tünaydınn......Ben geldim..Bugün biraz daha iyiyim düşündükçe sıkılıyorum ama...
Pınarcım geçmiş olsun hayatım..Ağrılarının hafiflediğine sevindim..
Asiyecim sende kendine dikkat et..bir kaç gün izin al ve evde dinlen bencede...
Asiye canım hoşgeldin nasıldı tatil...
Gülşen,Esma, Seher,Nazmiye hamişlerimiz sizler ve yiğenlerde iyidir umarım..
Ayşee sen köydesin iyi tatiller canım sanada..
Nasipppp nerdesin okullar açıldı ama sen hala aksatıyorsun burayı...
Bu ay kendini hamiş ilan eden mervecim sen nasılsın?
Yaşıtım Mervem umarım sende iyisindir...
Çıtırım şebnem seni unutmam merak etme..Nerelerdesin gülüm?
Zeynep sende biz yokken geliyorsun anacım..Umarım birgün karşılaşırız..
Sinem hayatım sen yoksun kaç gündür.ters bir durum yoktur umarım..
Neşeli seninlede pek karşılaşamıyoruz umarım gecikmenın sebebi bebiştir canım..
Raziye canım sen nerelerdesin? Çalışmalar bitti sonuçmu bekliyoruz yoksa..
kim kaldı unuttuğum ses versin........

pardon 2 asiye demişim..Aslı canım izin al dediğim sensin gülüm :))))))))))))

Tatilim iyiydi canım dinlendim biraz sende sıkılma bende kürtajdan baya korkmuştum ama beklediğim gibi olmadı. O yüzden boşuna sıkılma nasılsa herşey düzeniyle olacak inşallah sonunda ikizlerin olur tüpbebekler genelde öle oluyo ya:1hug:

herkese selam kızlar bacılar
bi kaç günden beri yoktum iftarlar filan baya yoğun geçiyor bugün evdeyiz misafirde yok saldırdım buraya

emelim belki ikiz belki üçüz olur oh ne güsel etrafın bebiş dolar hayırlısı tatlım

sağol canım iyi dileklerin için teşekkür ederim..inşallah ilk seferde tutarda bende tüm bunları unuturum..Şeniz

emelim belki ikiz belki üçüz olur oh ne güsel etrafın bebiş dolar hayırlısı tatlım

hoşgeldin sinem cim...Dur gülüm 2 ye razıyım ama 3 olmasın...lülülülülülü 1 olsun temiz olsun benım olsun..Ben onada razıyım..:hooray:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…