Umudumuz Umut olsun

iyiyiz asiyecim teker yuvar gidiyoruz işte
kız esma senin ne zaman belli oldu batuşun cinsiyeti
gülşencim kız senin ne zaman belli olcak

iyiyiz asiyecim teker yuvar gidiyoruz işte
kız esma senin ne zaman belli oldu batuşun cinsiyeti
gülşencim kız senin ne zaman belli olcak

bilmiyorum ki seher esmanın 11+5 te belli olmuştu ben bir dahaki doktor kontrolünde 12+2 olucam gösterir mi bilmem....yada göstersede benim temkinli doktorum sölemez gibime geliyor....beklicez 16.haftayı

bilmiyorum ki seher esmanın 11+5 te belli olmuştu ben bir dahaki doktor kontrolünde 12+2 olucam gösterir mi bilmem....yada göstersede benim temkinli doktorum sölemez gibime geliyor....beklicez 16.haftayı

sen kaç günde bir gitodun gülşencim doktora beni bu ara 10 günde bi çağrıyo hap bitiyo ya belki ondan

daha erken ama belli mi olur belki de gösteriverir annesine pipisini...

sen kaç günde bir gitodun gülşencim doktora beni bu ara 10 günde bi çağrıyo hap bitiyo ya belki ondan

beni 2 haftada bir çağırıyor.....bir cumartesi gidip bircumartesi ara veriyoruz başından beri....sanırım 20.09 dan sonra aylık olarak çevirebilir kontrolleri....

daha erken ama belli mi olur belki de gösteriverir annesine pipisini...

pipi dedin merve senin tahmininde erkek mi yoksa:icecream:

allah söyletti herhalde canım..sen bana kalırsa erkek istiyosun

yok valla hiç bir isteğim sağlıktan başka.....ortamı kızıştırıyorum ben....erkek,kız tahminleri havada uçuşuyor ya ondan yani
sengözlerimebaksanab

aynen gülşencim sağlığı sıhhati yerinde olsun eli ayağı düzgün olsun hayırlı evlat olsunlarda ne olursa olsunlar:Saruboceq: hiç farketmez kız erkek

canlarım hepinize tünaydın. geç gelmedim de işlerim vardı o yüzden bide sabah nette sorun vardı anca halloldu. neyse herkesi öpüyorum. bu arada emelcim ben senin adına sevindim çünkü içimden geçen ilk başta tüp bebek di biliyosun hatta sana söylemiştim niye enjeksiyon bence tüp yapın demiştim sende sigorta yüzünden önce enj. demiştin. çok süper olmuş. hakkında hayırlısı arkadaşım. hiç kafana takma ayrıca ufak bi operasyon demişsin için rahat olsun oda geçer inşallah yeni serüvenin başlıyo inşalah en kısazamanda kucağana misler gibi üç tane bebiş gelir canımın içi. herşey güzel olacak.

selam kızlar ben geldimmmmm...........Napıyonuz bakiim hamişler ve hamişliği bekleyenler??

anca geldim kızlar ya ne bu böyle dünden beri girilmiyo yine siteyeee
neyse hepinize günaydınnnnnkaydirigubbakcemile3
pınarım umarım şimdi iyisindir canım geçmiş olsunnn
rahelim hadi hayırlısıııı en kısa zamanda:CüvCüvlursun inşallah gelsin bebişler çifter çifterrrr:teytey:
hamişlerim sizler nasılsınız yeğenlerim nasılllllll
diğer hamişlerimmm çalışmalara devam artık üstüne görmeyin dahaaa şebbom kız kaşınıyon galibaaa burada ne kartı ya üstüne görüyon ya hamişsin varmıydı başka alternatiffffklava:
nasip görünmedi mi kız hala mı küssün bizeeeeklava:
neyse kızlar dün kontrolüm vardı malum kisti kışkışlamışım yine doktora kasımda aşılama düşünüyoz o zamana kadar ara dedik ne dese beğenirsiniz "o zaman bu arayı da değerlendirelim biz"dedi veeeeeee reçeteye clear blue digital LH kiti yazdııııııı nasipppp benim kit artık doktor reçeteli kocişi iknaya gerek kalmadııııı:roflol:

seherrrr aslııııı nasipppppp pınarrrrr gizemmm ve digerleri nerelerdesiniz yaaa:çok üzgünüm:........kimse yok ben cıktım öpüldünüzzzzzzzzzzzzz:1hug:

kızlar ben geldim doktordaydım bebiş gene aşağıdaymış 2 sonra yine gidicem bana yeni bir ilaç verdi evecit hem vitamin hem folik asit dedi diğerini bıraktım kızlar bol bol dua edin bana ihtiyacım var

kızlar selem nasılsınız
ben daha adet olmadım galiba gecikme yaşıyorum
bugün 32 günüm 36.günüme kadar adet olmazsam belkim test yaparım:))
çünkü test yapmak hiçççççç içimden gelmiyor,o kadar yıkıntıdan sonra

selam kızlar
kimse yok galiba niye böyle oldu burası ya. hadi ben neyse dün regl oldum o yüzden pek içimden gelmiyo ama size noluyo ya. iyice boşladınız buraları huuuuuuuuuuuuuu.
ayşem kist kışt olmuş çok sevindim canım bol çalışmalı günler diliyorum hayatım sana.
esmam gülşenim seherim nazmişim hamişlerim iyisiniz inşallah. seherin kızı gülşenin oğlu olcak sölimmm.
merve emel merve pınar sinem nasiiiiiip nerelerdesiniz kızlar.
asiyem tatilden geldin işler yoğun galiba bak yeni merve sana sesleniyo tanışmak için ama görmedin galiba
ve aslım canım ya doktora sormadın mı niye benim hamileliklerim hep böyle aşağıda oluyo diye. acaba sen kendine dikkat etmiyomusun aslım. ayaklarını soğuk tutma kendini çok yorma ilaçlarınıda al mutlaka. hatta eşinle konuş işten çık evde otur bence.
raziye sende boşladın galiba buralara hayırdır nerelerdesiniz ya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…