Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

bidiğim kadarı ile yataktan kalkmadan ölçüm yapılıyor zaten.senin ki iyi çıkmış herlade.benim ateşim düşük.off yaaa.bende yataktan kalkmadan ölçtüm

bidiğim kadarı ile yataktan kalkmadan ölçüm yapılıyor zaten.senin ki iyi çıkmış herlade.benim ateşim düşük.off yaaa.bende yataktan kalkmadan ölçtüm

cnm ağlama ağlama ben pek bilmiyorum da bana bi anlatır mısın ; adet döneminle birlikte ölçmeye başlıyorsun ya, yumurtlamaya 24 saat kala ateş biraz yükseliyor. ve döllenme olduysa ateş aynı hafif yüksek seyrinde devam ediyor. ama döllenme olmadıysa ateş düşüyor . öyle mi:100:

yaa kızlar sabah ateşimi ölçeyim dedim 35,3 çıktı ateşim.bu arada bat 19.hamile olsam yüksek olmazmıydı kiümüdim kırıldı benim

canım yataktan kalkmadan dil altından en az 3 saat deliksiz uyku ile ölçülüyor.6-8 arası ideal ölçüm zamanı.....
ilk kez mi ölçtün atesini daha önce kaçtı atesin???

ilk kez ölçtüm ama dil altından değil.koltuk altından:44:batım 19 kasım.gebelik oluşsaydı yüksek oluyormuş diye duydum.bende ölçeyim dedim digital ile ölçüm yaptım.

ya adet bitiminden itibaren ölçüyorsun her sabah yataktan kalkmadan önce.yazıyorsun bir kağıda sanırım yumutlama zamanı aniden yükselip çatlama zamnındea da düşüş mü oluyor ne öyle bişi:26:bende tanm net bilmıorum galiba emin de olamadım şimdisonraeğer gebelik olursa teş düşmüyor genelede 36 ve üzeri oluyormuş.eğer düşmeye başlarsa adet olucaksın anlamına geliyor

canım benim bildiğim adet ile birlikte düşük olan ateşinde daha bi düşüş oluyor.sonra yükselişe geçiyor ve adete kadar yüksek seyrediyor.
düşüş olmazsa hamile olmuş oluyosun düşerse zaten adet oluyosun....
yumurtlama da düşüş olup yükselmeye geçtiği gün oluyo ....
ben öle anladım...

ilk kez ölçtüm ama dil altından değil.koltuk altından:44:batım 19 kasım.gebelik oluşsaydı yüksek oluyormuş diye duydum.bende ölçeyim dedim digital ile ölçüm yaptım.

canım koltuk altından olmuyo sanırım.
çünkü dil altından olana göre 0.2 derece falan fark ediyomuş....sen yarın dil altından ölç bence...
benim adete 3 gün kala düşüşe geçti mesela...bazılarında sadece adet günü düşmeye geçiyomuşşş

bu aya gebelik olmassa ki umarım olurolaz ise adet bitiminden itibaren aralık ayında düzenli ölçüp tablo oluşturmayı düşünüyorum.dediğin doğru olabilir.bu konuda bir araştırma yapsam iyi olacak.umarım gerek kalmaz

tşk edrim arkadaşlar
ben de öyle biliyorum çatlamadan 24 saat önce yükselme oluyor.bundan anlıyorsun ki gece çalışmlar başlıyor.
çalışmalar bittikten sonra ateşi ölçmeye devam ediyorsun ateş düşmezse güzel haber

tabloyu nasıl oluşturcaksın cnm bana da yardım et birlikte yapalım

bende araştırıyorum.bir kaç kez bir siteye üye olunduğunu gördüm.ilgimi çekmişti.ama bulamadım şimdi buluyım yazıcam sanada söz

çatlamadan sonra ateş yükseliyor. çatlamadan önce bazen düşüş oluyor bazen olmuyor. ama çatlama sonrasında mutlaka yükseliş oluyor.

yani çatlamadan önce yükselmez. çatladıktan sonra progesteron salgılanmaya başlıyor ateşi yükselten de zaten bu hormon.

mesela benim ff deki tablomda bu ay düşüş olmadı hep aynı gitti sonra birden yükseldi. 13. gün çatladı yani. zaten dr 11-12 gibi çatlar demişti ama 13 de çatladı .çünkü ateş 14 de yükseldi. bilgi sahibi olmanız açısından tablomu koyuyorum.

372918 Ovulation charts on FertilityFriend.com

aynen dediğin gibi canım.ben anlatamadım sanırım.
bu da benim tablom kızlar...
düşüşten sonraki yükselişe dikkat.
yumurtlama düşüş olduğu gün yani..
388487 Ovulation charts on FertilityFriend.com

ewet ama pek bi zorluğu yok...çat pat ingilizce yeterli yani..sen üye ol yardımcı olurum ben

evt gerçi anlayamadıklarımı "google çeviri" den çeviriyorum ama..
üye oldum ama mail gelmedi onu bekliyorum. anlamadığım yerleri sorarım bak:102:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…