Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

yok cnm korkma genelde ilk aylar ile son aylar bel agrısı olurmuşş..ilk aylar hamilelik yeni vucut alışıyor diye olurken son aylarda bebek çok büyük agır diye olurmuş öle yazıyor yazılarda baya okudumda::)hem 9 ay boyunca yat kız hamile kalda bşy olmas:)benim çok midem bulanır normlade herşeye kusmaktan nefret ederim ama inan hamile olsamda sürekli kussam o bile güzel gelioo düşününce:)

ınan senı okadar ıyı anlıyorumkı 1 ay önce aynen bunları ben yazıyordum
haftada 1 kere ıle hamılemı olunur dıyordum
ama eşinde anla zamanla tabı ınsallah bu ay hamıssındır

ah bu erkekler

ınan senı okadar ıyı anlıyorumkı 1 ay önce aynen bunları ben yazıyordum
haftada 1 kere ıle hamılemı olunur dıyordum
ama eşinde anla zamanla tabı ınsallah bu ay hamıssındır

ah bu erkekler

yaa neye bozuluyorum biliyormusun ben bebek istiyorum ama yaza kdr olmasa çok üzülmem ama beni heray gaza getiriyor arkadaşların bebegini severken falan bizimde böle olsun sevelim falan diye.. ama icraat olmayınca sinir oluyorm yaa.. neyseeee önümüzdeki aya inşşş döve döve birlikte olcam dermişimm :)

:))))))))))) son cümlene bittim ya... Aynen benimde arkadaşlarım benden meraklı:) bakalım bu ay 4 gün gecikmeyle adet oldum,umarım bu ay çalışmalar sonuç verir ve hamiş olurum:)))))

inş cnm yaaaa snein kaçıncı ayın denemedeeee:)
ben gecen aylardaki belirtilerimi düşünürsem hamile olmam lazımdı ama daha düşünmemek istiyorum hoş yinede arada acabalarım oluyor:)

benim bu ay ilk denemelerim canım inşallah gelir yavrum sağlıkla :)

:))))))))))) son cümlene bittim ya... Aynen benimde arkadaşlarım benden meraklı:) bakalım bu ay 4 gün gecikmeyle adet oldum,umarım bu ay çalışmalar sonuç verir ve hamiş olurum:)))))
inş cnm bu ay hamiş olursun valla eşinin peşini bırakma zorla ol.. şuanda diyorum keşke iki dk da yapsaydıkkk artık olaya dirak başlayıp bitirme hedefindeyim:):)::)):)ben en çok gecen ay yani denemede 3. ayımda çok üzülmüştüm bu ay rahatımmm hem çok az birlikte olduk diye hemde garip bi rahatlık varrr ..hakkımızda hayırlısı inş beklemeyiz daha fazla:)
benim bu ay ilk denemelerim canım inşallah gelir yavrum sağlıkla :)

ay sen daha yeni başlamıssın inş hemencik olur cnm bnm.. benim bi kaç arkadaşım yazın hamile kalmayı istiyordu zorladım hemen olmuyor dedim kendimi örnek gösterdim anca yaza hamile kalırsınız dedimde korunmayı bıraktılar:)

sağol arkadaşımmm darısı başınıza olsunnn bu ay benide çok bezdirdi inan o testler neyseki geç döllenme olmuşta ondan böyle beklemişimm

ah ah sorma tam 10 aydır test yapıpta tek çizgi görmekten artk fenalık geldi bundan sonrada senin için yeni bi dönem başladı allah kolaylık versin seninde bebegininde her anlamda yanında olsun

Hayırlısı tabiki... Bizde geçen ay korunmadık,4 gün gecikmem oldu adetimde. geçikme olunca yumurtalıklar döllenmeye hazırlıyormuş kendini,bakalım kısmet artık.. Kafaya takmamak gerekiyor canım,relax

Hayırlısı tabiki... Bizde geçen ay korunmadık,4 gün gecikmem oldu adetimde. geçikme olunca yumurtalıklar döllenmeye hazırlıyormuş kendini,bakalım kısmet artık.. Kafaya takmamak gerekiyor canım,relax

yaa bak bunu baya yerde okudum ben gecen ay 9 gün geçikmişti reglim.. neyse okudum baya bşy güyaa rahim hamilelige hazırlarmış inş dogrudurda bu ay gelir bebiş:)

yaa bak bunu baya yerde okudum ben gecen ay 9 gün geçikmişti reglim.. neyse okudum baya bşy güyaa rahim hamilelige hazırlarmış inş dogrudurda bu ay gelir bebiş:)

bizde 3 aydır deniyoruz bakalım gecikme benim 3 gün filan oluyor Allah a şükür. ben şöyle düşünüyorum hamile değilsem gününde adet olayım ki kurtulayım hamilelik şüphesinden çünkü gecikince insan umutlanıyor. kaldı 4 günüm bakalım ne olacak

ya şimdi gecikme olunca yumurtalıklar kendini hazırlıyo döllenmeye tamam da 12 gün erken gelmesinin mantklı bi açıklaması varmı aceba.. ben bunu doktora sordum ama cevap alamadım tabiki..

arkadaşlar ne kadar evhamlı ve endişeliyiz.kesin bundan olmuyo bizim bebeğimiz:)))ayrıca daha 3. veya 4. ay denemesi olanlar var.durun bakalım daha ne olmuş ki.onlar bizlerden (yani uzun süredir bekleyenlerden:))) daha stresli.benim arkadaşım 3 aydır olmuyo die gitmişti doktora doktor nerdeyse kovmuş.bir bebeğin oluşması tam anlamıyla mucizeee.hemen kaygılanmayın.herkesin ilk ay olacak die bişey yokki.ayrıca öle ilk aydan hamle kalabilen insan sayısı da azaldı artık.herkes sıkıntı çekiyo.o ananemlerin zamanında falanmış.adam askerden izne gelirmiş bikaç günlüğüne hemen o ay hamile.demek ki çok ilişki deil marifet.geçen sene ocak ayında sadece birkez ilişkiyle hamile kalmıştım.ama dış gebelik oldu ameliyatlar falan derken.geldik bugüne.allah hepimize hayırlı olan zamanda hayırlı sağlıklı ana babalı evlatlar nasip etsin.

canımm geçmiş olsun allah bir daha yaşatmasınn umarımm senin bebişinde tez vakitte gelir annişine

günaydın kızlarrr altı üstü 1 gece girmedim hayli kaynatmışsınız oku oku bitmiyor yeni gelen arkadaşlara hoşgeldin diyorumm yeni hamile arkadaşlarada hayırlı olsunnnn

ah ah sorma tam 10 aydır test yapıpta tek çizgi görmekten artk fenalık geldi bundan sonrada senin için yeni bi dönem başladı allah kolaylık versin seninde bebegininde her anlamda yanında olsun

sağol canımm benimm allahım sizinde yardımcınız olsun aklıma her geldiğinde topikte bebek isteyen tüm arkadaşlarıma dua ediyorummm rabbim sanada hayırlısıyla tez zamanda göndersin bebişini

arkadaşlarımmm birde bence ovulasyon testi kullanın çok faydalıı oluyor ben adetime 1 hafata kala bakmıştımm meraktan bazı yerlerde hamileliğe yakın pozitif çıkar diyordu ovulasyon yestim pozitifdii bende hamileyim diye seviniyordum meğerse daha yeni yumurtlamam olmuşş işte böyle

ofLU'cum akıl vermek gibi olmasın da tatlım aklıma şöyle bir fikir geldi. aramıza yeni katılan veya sürekli takip edemeyen arkadaşlarımız bat'ı geçenleri merak edip soruyor. listedeki kırmızyı görenleri de belirtsen yanlarına bir işaret koyarak. kimlerin adet gördüğü belli olur tatlm:114:

yaa kızlar sabah ateşimi ölçeyim dedim 35,3 çıktı ateşim.bu arada bat 19.hamile olsam yüksek olmazmıydı kiümüdim kırıldı benim

yaa kızlar sabah ateşimi ölçeyim dedim 35,3 çıktı ateşim.bu arada bat 19.hamile olsam yüksek olmazmıydı kiümüdim kırıldı benim

ben de bu sabah ilk defa ölçtüm. hadi hayırlısı.
36.4 çıktı. ama yataktan kalkmadan ölçtüm. yatakta insan olduğundan sıcak olmaz mı ya?? sağlıklı bir ölçüm olmuş mudur:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…