Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

tatlım 2. düşükten sonra ne kadar ara verdin ki sen:?

Valla yıne aynı doktora kalsa 6 ay ara verin dedı ama bız hıc ara vermedık, uzerınden ıkı ay geçtı şuanda zaten tutturması kolay değil bebişi bırde 6 ay ara vermek cok geldı bıze,sen verdınmı pekı ara nekadar? ben asprın ve folık asıt ıcıyorum bırde sanırım bebıs oldugu ortaya cıkana kadar yapılacak tek şey bu pıhtılaşmada bu hapları içmek, yanlışmı bılıyorum yoks

güzelim benim ya çok tatlısın ... bu arada bi sır veriyim bu bnm ismim değil kızım olursa koyacam nasipse çok seviyorum bu ismi bide anlamı çok güzel peygamberimizi bekleyen bi meleğin adıydı bu arada çok ortak yanımız var tatlım seninle bnmde bat yarın:) keşke güzel haberler asak da bi gün karşılıklı otursak hamiş hamiş:)

daha ne olsun :)
göğüsler tek belirti bence... :)

ayyy tatlım bnm böle güzel bişe söledinya rabbim hayırlısı ile evladını kucağına sorunsuz almayı nasip etsin inş... tek nefeste kurtarsın allahım seni ve bütün hamişleri

canımmm benim eşim çok zamandır araştırıyomuş bu isim işini...
soruyorum kızın olursa ne koyucaksın niye ESİLA dedi :)
Anlamına hasta olmuş beyefendi :)
Şimdiden Canım Kızım Bizi Bırakma Diye seviyor...:26:

6 ay dediler ama ben 7 ay ara verdim çünkü uterusun zehirli kanı atması gerekiyomuş ki yeni bebeğe zararı olmasın bu bebeğimi kaybetmek istemiyorum ilaç konusuna gelince meleğim ben de folik plus kullanıyodum ama folbiole çevirdi doktorum yanındada 100 lük aspirin hamiş olucada clexan kan sulandırıcı iğne önerdi günlükmü alıyosun aspirini,?

ayyy tatlım bnm böle güzel bişe söledinya rabbim hayırlısı ile evladını kucağına sorunsuz almayı nasip etsin inş... tek nefeste kurtarsın allahım seni ve bütün hamişleri

sizde bana böyle dua ediyosunuz ya çok mutlu oluyorum...
çok sağol....
ALLAHIM BİN KERE RAZI OLSUN SİZDEN...
HAYIRLI SAĞLIKLI EVLATLAR NASİP ETSİN İNŞALLAHHH

DOKTORUM bana folidoce verdi...
400mg yazıyor :)

sende çok tattlısın bellii :))) bende arapça sözlük vardı en son kalktım ona baktım ya ama esila diye bir kelime yok sadece asila diye bir kelime var oda öğle ile ikindi arasında ki vakte deniliyomuş

iyi araştırmak lazım ya isim işi biraz sıkıntılı anne baba olarak mesuluz çünkü

Rabbim gönlüne göre versin inşAllahhhhhh

bende Eslem koymak istiyorum eğer bir kızım olursa İnşAllah
dua ederkende Rabbiim hz.Hatice gibi Hz.Fatıma gibi Hz Rabia gibi bir kız evladı nasip et bana diyorum

Elbet bir gün duam kabul olacak

DOKTORUM bana folidoce verdi...
400mg yazıyor :)

anladım tatlım ama genelde hepsi aynı içeriğin farklı markalarıda folbiolde biras daha fazla folik asit bulunuyomuş artı 1.5 lira temin etmeside çok kolay dedi doktorum senin vasıtanla ilgililere duyurulur:))))))))

daha ne olsun :)
göğüsler tek belirti bence... :)

ya benim göğüslerim şişmedi amaaa çok hafif bi şişlik var daha doğrusu, normalde regl olmadan 1-2 gün önce ağrı yapardı şimdi ağrı yok ve yarın bat günüm ama sol göğsümdeki sızıya takıldım ben, ilk defa böyle bir şey oluyor, yaklaşık 10 gündür arada damar çekiliyormuş gibi ağrıyor, sağda bir şey yok ama :) eğer hamiş değilsem çok ilginç bir regl dönemi bekliyor beni galiba :) sağ kasık, sol göğüs :) kızlar dua edin benim için, bu akşam test yaparım ben herhalde. dua edin benim için nolur...

kizlar benim dun ve bugun ovulasyon gunumdu. calisiyoruz malum
ruyamda sarisin mavi gozlu bir erkek bebegim varmis ona bakiyormusum, ustelik okuldayken, onu da goturmusum yani. yalniz ben ve esim esmeriz, yani bu sekil bir cocugumuzun olma ihtimali cokcok az. bu sekilde ovulasyon donemlerinde tuhaf ruyalar gorup daha sonra gebe oldugunu ogrenen tanidiklariniz var mi? esmer sarisin farketmez

oley şimdiden 3 esila oldu bile:):):) bende anlamına bayılıyorum cnm yaa bide çok hoşuma gidiyo inş kız olursa koyacam tabi allah önce çocuk verirse....

anladım tatlım ama genelde hepsi aynı içeriğin farklı markalarıda folbiolde biras daha fazla folik asit bulunuyomuş artı 1.5 lira temin etmeside çok kolay dedi doktorum senin vasıtanla ilgililere duyurulur:))))))))

benim aldığım 10 lira maşallahhh

Ay bu babaların kız çocuğu aşkı nedir yaaaa
kızım olsa beni gözün görmez diyorum resmen :))

Esila kulağa çok hoş geliyor ama kızlar yaaa manası biraz şüphelii iyi araştırmak lazım en azından ben şuan bir şaşırdım yani

internette bir sürü anlam buldum ama sözlükte çok farklı şeyle karşılaştım bilemedim yani

arapçayı iyi bilen birine sormak lazım

sonra kulağa çok hoş geldiği için kızına ELZEM ismini koyupta sonrada

lüzümlu gerekli manasına geldiğini öğrenince,adını değiştirmek için mahkemelerde sürünen arkadaşım gibi olmak istemem :)))

sizde bana böyle dua ediyosunuz ya çok mutlu oluyorum...
çok sağol....
ALLAHIM BİN KERE RAZI OLSUN SİZDEN...
HAYIRLI SAĞLIKLI EVLATLAR NASİP ETSİN İNŞALLAHHH

ne demek tatlım ettiğimiz dua olsun ne olcak rabbim yeterki kabul etsin

İNŞALLAH BEBEĞİN GELMİŞTİR :)))

BEN RÜYAMDA SADECE REGL OLDUĞUMU GÖRMÜŞTÜM....

oley şimdiden 3 esila oldu bile:):):) bende anlamına bayılıyorum cnm yaa bide çok hoşuma gidiyo inş kız olursa koyacam tabi allah önce çocuk verirse....

ORASI ÖYLE RABBİM VERİRSE İNŞALLAH HAYIRLISIYLA KOYARIZ

eslem de mükemmel bi isim tatlım tabiki çok önemli bizler mesuluz dediğin gibi .... esila peygamberimizi cennet kapısında bekleyen melekti sanırsam öyle biliyorum 2 melek bekliyomuş biri esila biri incila... seninde herşey gönlüne göre olsun tatlım tabiki kabul olcak allahın izni ile duaların rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…